האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושת

להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושת

להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושת


בעבר, יציקת מדחף ימי ניקל-אלומיניום-ברונזה הינה שיטת יציקה בה יוצקים סגסוגת נחושת מותכת של מדחף לתבנית חול, והיציקה מקוררת לטמפרטורה רגילה לפני הוצאתה מהתבנית.

להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושת
להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושת

בשל המוליכות התרמית הנמוכה של חול הדפוס, ניתן לקרר את המדחפים הגדולים במשקל של עשרות טונות למשך מספר ימים. קצב הקירור של ה- יציקות עיבוד שבבי הוא איטי, והמאפיינים המכניים ועוצמת עייפות הקורוזיה המהווים את אפקט האיכות מופחתים באופן משמעותי. 

התכונות המכניות ועוצמת עייפות הקורוזיה של השפעות איכות מיוחדות מופחתות באופן משמעותי. במיוחד סביב 0.2 ~ 0.3R של רצועת הכדור עם מתח העבודה הגדול ביותר, עובי הכדור (למעט הרכזת) עבה יותר מחלקים אחרים, כך שחוזק עייפות הקורוזיה חוזר על עצמו 2×107, 18kgf / mm2, והקוטר של יותר מ משקל 6000 מ"מ. עבור בקנה מידה גדול מדחף ספינות יציקות, חוזק עייפות הקורוזיה בשורש הכנף יורד ל- 2×107; 10 ~ 20 ק"ג / מ"מ. הסיבה היא שמהירות היציקה היא בין כ- 2 ° C ל- 1000 ° C. עבור מדחפים גדולים קצב הקירור הוא כ- 700 ° C / min. 

לכן, תרכובות המתכת של Al, Ni ו- Fe (כגון FeAl, NiAl וכו ') השולטות בתכונות המכניות של סגסוגות ברונזה ניקל-אלומיניום הן בעלות צבירה. בנוסף, יציקות ברונזה מניקל-אלומיניום רגישות לספיגת מימן במהלך תהליך ההיתוך והתקררות איטית של יציקות גדולות נוטות יותר לייצר פגמי מימן.

לפיכך, שיטת הליהוק החדשה מאופיינת ב:

  • 1. לגבי אחוז המשקל של ההרכב הכימי בחומר: אלומיניום 8.5 ~ 10.5%, ניקל 4 ~ 6%, ברזל 4 ~ 6%, מנגן 4% או פחות, נחושת וזיהומים נפוצים
  • 2. במהלך היציקה, לאחר יציקת סגסוגת הנחושת המותכת לתבנית שיכולה לשלוט בקצב הקירור, קצב הקירור נשלט בין 1000 ~ 700 ℃, 5 ℃ / דקה; מתחת ל 700 ℃, 1 ℃ לדקה.

שיטת יציקה זו שונה מתבנית החול וקירור האוויר עם מוליכות תרמית נמוכה בעבר. במקום זאת, הוא משתמש בחלקיקי מתכת בעלי מוליכות תרמית הגבוהה פי 20 עד 30 מזה של חול, ומטמיעים מים בקירור דרך. בנוסף, לפני המזיגה, שיטת קירור בכוח של סגסוגת נחושת מותכת בעלת הרכב כימי שנקבע מראש בזמן שפך מי קירור בתבנית ומתבצעת קירור מאולץ. 

קצב הקירור גבוה משמעותית מזה של שיטת היציקה המקובלת, המונעת למעשה את הידרדרות כוח העייפות בקורוזיה והמאפיינים המכניים המהווים את האפקט האיכותי.

שיטת יציקה זו קובעת שקצב הקירור בין 1000 ל 700 ° C הוא 5 ° C / min או יותר, מכיוון שלקצב הקירור אין קשר עם המשקעים והצמיחה של המשקעים מעל 1000 ° C, ועם המשקעים (FeAl, NiAl בין 1000 ל 700 ° C) וכו ') 

טמפרטורת משקעים וצמיחה; מתחת ל -700 מעלות צלזיוס, גרגירי הקריסטל כמעט ואינם צומחים יותר, ופוטנציאל קצבי הקירור במשקעים בטמפרטורה זו חייב להיות בעל ערך גבול כדי לגדול לגודל מתאים. הגבול העליון של קצב הקירור אינו מצוין כי צורת היציקה משתנה, וזה אידיאלי ש -5 ° C / min או יותר מספיקים כדי לשלוט על צמיחת המשקעים. קצב הקירור מתחת ל 700 מעלות צלזיוס מצוין מתחת ל -1 מעלות צלזיוס / דקה, על מנת להפוך את שלב β המיוצר על ידי קירור מהיר מעל 1000 מעלות צלזיוס עד 5 מעלות צלזיוס / דקה בין 1000 מעלות צלזיוס לבין 700 מעלות צלזיוס ל- α שלב, כדי להבטיח את קשיחות החומר, ולאפשר לגורמי הסגסוגת להתפזר מספיק כדי להשיג הומוגניות חומרית. 

אין גבול תחתון לקצב הקירור מתחת ל 700 ° C. מטבע הדברים, קצב הקירור משתנה בהתאם לצורת היציקה. אם קצב הקירור נמוך מ -1 ° C / דקה, השינוי ב- α-phase יכול להיות מספיק יותר וניתן להשיג חוזק עייפות בפני קורוזיה גבוהה. בשיטת יציקה זו אין צורך לטפל בחום שוב בטמפרטורה גבוהה, להימנע מבעיות החמצון והעיוות הנגרמות כתוצאה מטיפול בחום וחוסך אנרגיה.

קישור למאמר זה: להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


להרוות יציקה מגניבה של מדחפי נחושתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.