האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

למה עלי לשים לב בעת עיבוד ספירלה?

למה עלי לשים לב בעת עיבוד ספירלה?

אפשר לחשוב שייצור ספירלות יכול להתבצע רק על ידי בעלי מלאכה עם ניסיון רב שנים ותשומת לב רבה לפרטים. אבל זה לא בהכרח כך.

בעזרת כלים מתאימים ניתן לבצע ייצור ספירלה באופן רציף ומדויק. זה הוכח על ידי יצרני מתכת המשרתים תעשיות, כולל תחנות כוח, מתקני ייצור פטרוכימיים, יצרני מזון ויצרנים של מוצרי חימום וקירור תעשייתיים.

עם זאת, לא רק היצרנים הגדולים משתמשים בטכנולוגיה זו, אלא גם בעלי המלאכה מייצרים מדרגות ומעקות. בכל המקרים הללו, היצרנים צריכים לעמוד במפרטים קפדניים כך שהמוצר הסופי לא רק מקובל במראהו, אלא גם מספק את כוונת העיצוב המקורית.

רק קחו בחשבון את המורכבות הכרוכה בייצור מחליף חום בודד עם שתי ספירלות, או שספירלה קטנה יותר מוקפת בספירלה גדולה יותר, או ששתי ספירלות עם אותו קוטר וגובה שווה מוכנסות פנימה נוספת. עיבוד הספירלה הסופי חייב לעמוד בסובלנות שנקבעה מראש, אחרת המוצר הסופי לא ישיג את הביצועים הצפויים.

מכיוון שאי אפשר לבצע גלגול מרובה בתהליך הגלגול הספירלי, הלקוחות צריכים לאזן כוח ודיוק בציוד שהם משתמשים בהם. לכן, המכונה חייבת להיות בעלת פונקציות חזקות כדי להגיע לקיבולת הנדרשת בבת אחת, ועליה להגיע במדויק לסובלנות הנדרשות, אמר פדריקו בונפוגו, מנהל מכירות טכני בכיר של קבוצת Faccin, הבעלים של המותג ROUNDO.

מכונת כיפוף פרופילי ROUNDO נועדה לסייע בייצור של ספירלות בעלות סובלנות כזו. Bonfogo שוב התייחס למחליף החום כדי לתאר מה הטכנולוגיה של החברה יכולה לעשות ביישום הכיפוף המאתגר ביותר הזה.

במחליף החום, באותה ספירלה, אתה עשוי למצוא צינורות מחומרים שונים מרותכים זה לזה. כל צינור מיועד למשימתו, מכיוון שכל צינור יכול לעמוד בלחצים שונים של קיטור. עם זאת, כל חומר מגיב בצורה שונה ללחץ במהלך כיפוף. המשמעות היא שמכונת כיפוף הפרופילים המשמשת לייצור ספירלה חייבת להיות רגישה מספיק כדי להתמודד עם מאפייני הריבאונד של כל חומר.

בונפוגו אמר שבמקרה זה, טכנולוגיה הידראולית מתקדמת יכולה לעזור למפעילים להתמודד עם המאפיינים הטבעיים של מתכת. המפעיל של מכונת כיפוף החתך יכול לכוונן את הכיפוף עד לקבלת צורה אחידה בעת עיבוד הספירלה.

הפונקציה הסטנדרטית של המערכת ההידראולית של מכונת כיפוף פרופיל ROUNDO עוזרת להשיג דיוק ייצור זה. המפעיל יכול לתפעל את הג'ויסטיק כדי לשלוט בתנועה פרופורציונלית לסיבוב והתאמה של הגלגול. הם יכולים גם להתאים את מהירות התרגום המשתנה של הפרופיל כדי לכוונן עוד יותר את קוטר הספירלה לאחר שהפרופיל עובר דרך גלילי הכיפוף.

למה עלי לשים לב בעת עיבוד ספירלה?

עבור לקוחות הזקוקים לדיוק גבוה יותר, Bonfogo אמר כי ניתן לצייד את המכונה בהתקן כוונון מיקרו הידראולי עבור הגליל התחתון. בדרך זו, ניתן להשיג כוונון עדין נוסף באמצעות פקודות נפרדות בלוח הבקרה, המחוברות במקביל למכשיר הכוונון של הגלגלת הראשית.

מכיוון שהלקוחות ידרשו סוגים רבים ושונים של פרופילים, ולכל פרופיל יש תכונות ומאפיינים מכאניים משלו, גלגול ספירלה הופך מסובך מאוד. אפילו אותו סוג של פרופיל עשוי להיות בעל מספר גדלים, אשר ישפיעו על קוטר הגלגול והגובה של הספירלה.

Bonfogo אמר כי גלילי ההנחיה הגדולים במכונת כיפוף פרופילי ROUNDO פועלים כמו מכשיר כיול כדי להבטיח אספקה ​​של הגודל הנדרש. בנוסף, כל יחידה כוללת גלילים קטנים שונים לכיול סוגי חתכים שונים. ניתן למקם את גלילי הכיול הללו במספר מיקומים על מסגרת יחידת הכיול, כך שניתן להשיג סדרה של קוטרי כיפוף מכוילים.

Bonfogo אמר כי מכונת כיפוף הפרופילים הסטנדרטית יכולה לגלגל ספירלות ימינה ושמאלה ללא צורך לפרק ולהרכיב מחדש את יחידת הכיול בהתאם לצד ההזנה של הפרופיל. זה יכול לעזור למפעילים להגדיל את הפרודוקטיביות וליצור מבנים ספירליים מבלי להקדיש זמן להתכונן להגדרות שונות.

Bonfogo אמר כי מכופף צינורות מפולח זה יכול לא רק להתמודד עם פעולות סטנדרטיות, אלא גם יכול להסתגל בקלות לגלגול ספירלי, שיכול לענות על הצרכים של חברות העוסקות בפעולות ייצור פנימיות שונות. עבור כל יצירה, גם אם אין לה את היכולת של מומחה לייצור ספירלה פנימית, היא יכולה לעבור מייצור ספירלה אחת לאחרת מבלי לבזבז זמן נוסף כדי לשנות את התצורה של מכונת כיפוף החלקים.

קישור למאמר זה: למה עלי לשים לב בעת עיבוד ספירלה 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


למה עלי לשים לב בעת עיבוד ספירלה?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.