האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

למה צריך לשים לב בציפוי אלקטרוני?

למה צריך לשים לב בציפוי אלקטרוני?

יצרנים המתכננים רכיבים או רכיבי צנרת צריכים לאמץ אסטרטגיות נגד קורוזיה כדי להגן על המוצרים והמוניטין שלהם. יש להם מספר אפשרויות להשגת עמידות בפני קורוזיה: הם יכולים לציין את היצרן להשתמש במתכת עמידה בפני קורוזיה או להשתמש בצבע או בציפוי אבקה, או שהם יכולים לציין שהמתכת צריכה להיות מצופה.

ציפוי מוצלח, במיוחד ציפוי מוצלח של מוצרי צנרת, תלוי בגורמים רבים, כולל האופן שבו היצרן מדגים את מוצריו בפני האלקטרוניקה וביצועי מכונת הציפוי. לגורמים אלו יכולה להיות השפעה משמעותית על התוצאה הסופית, וחשוב שהיצרנים והמכשירים האלקטרוניים יתקשרו זה עם זה כדי להבין את האחריות שלהם בהשגת התוצאות הטובות ביותר.

היצרנים מתחילים בדרך כלל עם שאלה נפוצה – "תחילה חישוף או יציקה?" – שעלולה להוביל לבעיות רבות אחרות. חקירת התשובות לשאלות רבות סביב צורת הציפוי הצינורי היא הדרך לסיים בהצלחה את הגימור.

בחר שותף לציפוי

למרות שרוב מכונות האלקטרוניקה מוסמכות ומוצלחות בקרב הלקוחות שהן משרתות, לא כל מכונות האלקטרוניקה יכולות לעמוד ביעדי האלקטרוניקה של כל יצרן. הציוד הפיזי, היכולת, הניסיון, טכנולוגיית ציפוי האלקטרוניקה ופעולות העזר של פלטס משתנים.

המטרה העיקרית של היצרן היא למצוא מכונת ציפוי אלקטרוני העונה על צרכי היצרן. לכן, יש להתייחס לבעיות הראשוניות שלו עבור יצרן הפלטות ליכולתו של יצרן הפלטות, לתהליך הספציפי ולניסיון הרלוונטי של יצרן הפלטות. לדוגמה, ידיעת המספר והגודל של מיכל המים של מכונת ציפוי הזהב יכולה לעזור ליצרנים למדוד את יכולתה של מכונת ציפוי הזהב להשלים את העבודה, ועשויה לספק תובנה לגבי כושר הייצור של מכונת ציפוי הזהב. וכמובן, התהליך המשמש את מכונת הציפוי עוזר לקבוע אם היא יכולה להתמודד עם היישום של היצרן.

נושאים בסיסיים אחרים עשויים להיות משניים באופיים, אך חשובים באותה מידה למציאת מכונת ציפוי שיכולה לספק את כל השירותים הנדרשים.

האם פיצוץ חצץ או קורוזיה של מכונת הציפוי יפריעו לציפוי מוצלח (ראה איור 1)? איך מתמודדים עם אביזרי ניקוי וציפוי שעשויים להיכלל במוצר? האם מיכל האחסון שלו לא רק גדול מספיק כדי להכיל את כל המוצרים, אלא גם עמוק מספיק כדי לזווית את הצינור או הצינור כדי לקדם כיסוי וניקוז נאותים של תמיסת הציפוי? כיצד לאחסן את צינור הפלדה המצופה לאחר הציפוי?

והכי חשוב, האם פלטים מוכנים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם יצרנים כדי לפתור אתגרים פוטנציאליים לפני ציפוי מוצלח?

צינור פלדה ישר מצופה אלקטרו

לגבי צינורות מצופים אלקטרו, הבעיה הנפוצה ביותר היא מוצרים ישרים או מעוצבים. האם זה יעיל יותר לצלוח ואז ליצור, או ליצור ואז לצלוח? התשובה היא: "זה תלוי במצב".

עבור רכיבים עם כיפוף קשיח אחד או יותר (כלומר, כיפוף קרוב ל-90 מעלות), בדרך כלל עדיף לבצע ציפוי אלקטרוני לפני היצירה. הכנת הציפוי כוללת טבילה באמבט בתמיסת ניקוי להסרת חלודה בקוטר הפנימי והחיצוני של הצינור או הצינור. זה הכי יעיל כאשר התמיסה יכולה להגיע לכל המשטחים הפנימיים והחיצוניים וניתן לנקז אותה לחלוטין לאחר הציפוי. ראה איור 2). זה יכול להיות מאתגר כאשר המרפק תופס כיסי אוויר, מונע מהפתרון להגיע לכל משטח המזהה ועלול להשאיר חלודה או אבנית על פני השטח.

מוצרים ישרים קלים לציפוי ולטפל בהם, והם הולכים לאיבוד בקלות לאחר הציפוי, מה שהופך את התהליך לחסכוני יותר. בנוסף, ניתן לארוז רכיבים ישרים בצפיפות רבה יותר על מדף הציפוי, ומסיבה זו, ניתן לארוז אותם בצפיפות רבה יותר לצורך הובלה אל מכונת הציפוי וממנה באמצעות משאית, ובכך להוזיל את עלויות ההובלה.

אם היצרן בוחר לצלוח לאחר יציקה, האם הפלטה המיועדת יכולה להתמודד עם החלק היצוק? גודל המיכל והתצורה של מכונת הציפוי עשויים להיות גורם מגביל. בנוסף, העיבוד של אביזרי צנרת ואביזרי צנרת מצריכים ניסיון ומיומנויות במניפולציה של רכיבים כדי להשיג את הכיסוי של כל פתרונות הציפוי, ולאחר מכן לקדם את כל הניקוז לאחר הציפוי. ייצור כזה דורש גם תהליך ייבוש נרחב יותר, שבסופו של דבר מגדיל את זמן העבודה והעלות.

מצד שני, בהתאם למספר ולחומרת הכפיפות, חלקים הכרוכים בכיפופים פחות מהירים עשויים להיות קלים לטיפול ולציפוי כמעט כמו חלקים ישרים.

היווצרות לאחר ציפוי

בעיה קשורה כרוכה בבעיות פוטנציאליות שעלולות להתעורר במהלך היווצרות לאחר ציפוי אלקטרוני. השלמת עיקול של 90 מעלות יגרום נזק לציפוי ב-OD; לא קל לפגוע בזוויות קטנות יותר. בזיהוי, אזורים שייתכן שלא נוקו ביסודיות לפני הציפוי עלולים להיות קשים לניקוי האלקטרוניקה. אפילו הקוטר הוא גורם, כי במהלך תהליך הכיפוף, חומר עבודה בקוטר קטן יותר נתון ללחץ גדול יותר מאשר חומר עם קוטר גדול יותר.

למרות שהציפוי נשאר במקומו לאחר היציקה, ייתכן שההדבקה לא תהיה חזקה כמו לפני היציקה. לכן, יש צורך להגביל את עובי שכבת הציפוי כדי להפחית את הסיכון לכשל הידבקות. גם ריתוך, חיבורים ואביזרים עשויים להציג אתגרים דומים. הלחמת המפרק המסוף לצינור תחשוף את המפרק ואת שאר האזור המקומי לחום רב, שיאיץ את החלודה בתעודת הזהות. בנוסף, אם מזיזים את הצינור במהלך תהליך הציפוי, זה עלול לגרום לנקודות לא מצופים על הצינור, שיש צורך למקם מחדש באופן ידני באמצע תהליך הציפוי.

נקה לפני הציפוי

ניקוי במקום של מכונת הציפוי יכול להסיר בקלות את רוב השומן, השמן, לכלוך קל וחלודה קלה. היצרן אחראי להסרת חלודה מזהה כבדה (במיוחד במרפקים) ולכלוך כבד (כגון לכלוך סביב אביזרי מולחמים). בנוסף, לא לכל מכונות הציפוי יש את היכולת לנקות משטחים פנימיים שקשה להגיע אליהם, ולכן על היצרן לאשר עם מכונת הציפוי.

על היצרנים להיות מודעים לכך שאם יש עיכוב לפני הציפוי, אזורים חלודים שאינם מנוקים היטב עשויים להמשיך ולגדול. נושא זה חשוב במיוחד כאשר עוסקים בחלקי עבודה בקוטר קטן, כגון צינורות המשמשים בקווי בלמים ויישומים הידראוליים אחרים. קורוזיה ושאריות פסולת עלולות לסתום תעודות זהות קטנות, ולכן חשוב לחסל את כל החלודה והפסולת המזהה.

בחר את הציפוי היעיל ביותר

ניתן להשתמש בחומרי ציפוי רבים, אך למרות האפשרויות הרבות, רוב הצינורות ומוצרי הצנרת מטופלים באבץ (מגולון). אבץ נפוץ מכיוון שהוא זמין בקלות וחסכוני.

סוגי אמבטי הגלוון כוללים אבץ חומצי, אלקליין (לא ציאניד) ובסיסי (ציאניד). הבחירה הספציפית חייבת להתאים לתוצאה הרצויה של עמידות בפני קורוזיה, אשר חייבת להיות קשורה לאופן השימוש בחומר העבודה. חשוב שהיצרן יבין את ההבדל ויאשר שהמגלר משתמש בשיטה המתאימה ביותר ליישום.

עבור הקטע הישר, למשל, ניתן להשתמש בתמיסת ציפוי חומצית או אלקלית. שתי השיטות יכולות לספק תוצאות מוצלחות, אך פתרונות אלקליין יכולים לספק ציפוי טוב יותר נגד חלודה. זה גם מייצר ציפוי רקיע יותר, מה שמפחית את הסיכון לכשל הידבקות במהלך פעולות דפוס עוקבות.

אחסון מוצרים מצופים אלקטרוניקה

לאחר השלמת פעולת הציפוי, האתגרים הפוטנציאליים לא ייעלמו. אנשי הציפוי צריכים לוודא שהחלקים יבשים לפני האריזה. לאחר האריזה, תהליך הייבוש בעצם מפסיק. זרימת אוויר מוגבלת מגבילה את תהליך הייבוש. הלחות שנותרה תגרום לפירוק הציפוי.

באופן דומה, אם מכניסים מים מעובים במהלך או לאחר תהליך האריזה, החלקים הארוזים לא יתייבשו. אם החלקים מאוחסנים בסביבה לחה או שהטמפרטורה משתנה מאוד ליצירת עיבוי, שאריות הלחות תישאר על החלקים.

למה צריך לשים לב בציפוי אלקטרוני?

שיתוף פעולה-כלי הציפוי היעיל ביותר

היצרן מכיר את מוצריו ואת הצרכים בתהליך האלקטרוני; למכונת הציפוי יש ניסיון עשיר בציפוי מוצרים שונים. באמצעות תקשורת הדדית ושיתוף פעולה, הם יכולים לזהות אתגרים במשותף, לגבש אסטרטגיות להתגבר עליהם ולקבל את הפתרון הטוב ביותר עבור כל פרויקט חיטוי.

לפני תחילת האלקטרונית, יש לדון היטב ולהסכים על רצף העיבוד (כיפוף ראשון או ציפוי ראשון), ניקוי לפני ציפוי אלקטרוני ושיטות אחסון. יש לייעל את כל השיקולים הללו, כך שתהליך האלקטרוני הוא הטוב ביותר מההתחלה. לא ניתן לבחור לבצע מחדש.

כאשר שיתוף פעולה מסוג זה מתבצע וכל הצדדים מיישמים את מומחיותם, התהליך יתנהל בצורה חלקה ומוצלחת ככל האפשר.

קישור למאמר זה: למה צריך לשים לב בציפוי אלקטרוני?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


למה צריך לשים לב בציפוי אלקטרוני?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.