האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

לפתור את בעיות הפיתוח של תעשיית היציקה

לפתור את בעיות הפיתוח של תעשיית היציקה

מאז "תוכנית החומש השתיים עשרה", תעשיית היציקה בסין המשיכה להתפתח בהתמדה, אך קצב הצמיחה הואט באופן משמעותי. כמו ענפים אחרים בכלכלה הלאומית, היא נכנסה לנורמה חדשה של התפתחות.

מהו מצב הפיתוח הנוכחי של תעשיית היציקה בסין ומהן הבעיות העיקריות העומדות בפניה? מהי מגמת הפיתוח של תעשיית היציקה בסין בתקופת "תוכנית החומש ה-13"? מהן האידיאולוגיות, האסטרטגיות, המטרות והמטלות העיקריות המנחות של פיתוח התעשייה? אילו מדיניות ואמצעים קשורים יוצגו? לפני מספר ימים פרסמה איגוד היציקה בסין את הנוסח המלא של "תוכנית הפיתוח ה-13 לחמש שנים לתעשיית היציקה" (להלן "התוכנית") כדי לענות בפירוט על השאלות הנ"ל.

לפתור את בעיות הפיתוח של תעשיית היציקה

משימות מפתח מרכזיות מצביעות ישירות על בעיות בתעשייה

ה"תוכנית" הצביעה על הבעיות העיקריות העומדות בפני תעשיית היציקה בסין: לתעשיית היציקה עדיין יש מספר רב של כושר ייצור לאחור, קיבולת היתר ברוב התחומים גדלה, יציקות מפתח בכמה אזורים עדיין לא עמדו בדרישות המנוע הראשי. , איכות ומודעות למותג אינן חזקות, ושיטות פיתוח נרחבות אינן בסיסיות. שינוי. מערכת התקן של תעשיית היציקה אינה עונה על צורכי כלכלת השוק, ומערכת החינוך וההכשרה המקצועית אינה עונה על צורכי פיתוח התעשייה.

ון פינג, סגן נשיא בכיר והמזכ"ל של איגוד היציקה בסין, אמר שכדי להסתגל לאסטרטגיה של מדינת ייצור חזקה ולבנות את סין למדינת יציקה חזקה, תעשיית היציקה תעמוד בפני משימות טרנספורמציה ופיתוח מאוד מפרכות במהלך תקופת "תכנית החומש ה-13". לפיכך, ה"תכנית" מציגה את משימות המפתח של תעשיית היציקה בתקופת "תכנית החומש ה-13".

  • – האחת היא להאיץ את ביטול כושר הייצור לאחור בתעשיית היציקה. המשך להעמיק את יישום מערכת הגישה לתעשיית היציקה, ולחזק את גיבוש מדיניות להגנת הסביבה וביטול כושר ייצור לאחור באמצעות הנחיית מדיניות תעשייתית של ניהול הגישה לתעשיית היציקה הלאומית, לקדם יישום מדיניות תומכת לפיתוח של תעשיות קשורות מקומיות, ולפתור באופן פעיל את תעשיית היציקה באמצעות הנעת שוק. הסתירה של קיבולת יתר מובילה לריכוז כושר הייצור לכושר ייצור מעולה.
  • – השני הוא התמקדות בהתגברות על "צוואר הבקבוק" בייצור של מספר יציקות מפתח בתעשיית ייצור הציוד הגבוה. בפרט, היא התגברה על טכנולוגיית הליבה של יציקות מפתח הנדרשות בתחומי האנרגיה והכוח, מעבר מסילות, תעופה וחלל ותחומים אחרים, והתגברה על ייצור יציקות בסיסיות כגון בלחץ גבוה ובזרימה גבוהה. יציקות הידראוליות למכונות בנייה.
  • – השלישי הוא המחקר על טכנולוגיות מפתח נפוצות ופיתוח עדיפות של ציוד טכני מרכזי. על מנת לשפר את הרמה הטכנית של תעשיית היציקה בסין ולשפר את איכות מוצרי היציקה, חשוב לפתח אצווה של חומרים, ייצור, טכנולוגיה, בדיקת איכות ותיקון, חיסכון באנרגיה והפחתת פליטות, חידוש משאבים ומיחזור, הנדסה סימולציה ומידע, וייצור מושכל. מחקר על טכנולוגיית יציקה נפוצה מרכזית. במקביל, נעשו פריצות דרך בפיתוח ויישום של מספר ציוד טכני מרכזי בתחומי ציוד יציקה אוטומטית מתקדמת, התחדשות חול פסולת, ציוד התכה יעיל וחסכוני באנרגיה וציוד הדפסת תלת מימד של יציקה.
  • – רביעית היא לקדם את הפיתוח מונע החדשנות של תעשיית היציקה. לקדם בניית מערכת חדשנות טכנולוגית עם ארגונים כגוף מרכזי, מוכוונות שוק, ושילוב של ייצור, חינוך, מחקר ויישום, להמשיך לתמוך בפיתוח מוסדות מחקר בתעשייה ולשפר נמרצות את רמת הבנייה של מחקר חדש מוסדות כגון מכון המחקר של סין הירוק יציקה. המשך לטפח קבוצה של מוסדות מחקר טכנולוגיים נפוצים מרכזיים, בריתות בתעשייה ופלטפורמות עבודה של חדשנות שיתופית בתעשיות כגון למות הליהוק טכנולוגיה, חומרים עמידים בפני שחיקה, יציקה מדויקת ותעשיות אחרות בתת-ענף או בתחומים נושאיים לקידום הפיתוח החדשני של תעשיית היציקה. להקים פלטפורמת שיתוף מידע מלאה להישגים מדעיים וטכנולוגיים, להאיץ את השינוי והתיעוש של הישגים מדעיים וטכנולוגיים, לקדם את עיגון הייצור והביקוש בין מפעלי יציקה למפעלי מיינפריים, ולשבור את "צוואר הבקבוק" הייצור של יציקות מפתח המגבילות את תחומי פיתוח מרכזיים של מיינפריים.
  • – החמישית היא קידום יישום מעמיק של "שילוב תיעוש ותיעוש" בתעשיית היציקה, ושימוש בטכנולוגיית מידע וטכנולוגיית ייצור חכמה לקידום שדרוג תעשיית היציקה המסורתית.
  • – שישית, לקדם את היווצרותו של מודל פיתוח מעגלי חדש דל פחמן עבור התעשייה כולה. להגביר את היישום של טכנולוגיות, תהליכים וציוד מתקדמות לחיסכון באנרגיה וידידותי לסביבה בתחום היציקה, לקדם את יישום תפיסת היציקה הירוקה בכל תהליך ייצור היציקה על ידי מפעלי יציקה, ולקדם פיתוח של פחמן דל, יציקה ירוקה מעגלית ואינטנסיבית בתעשיית היציקה.

כמו כן, בתקופת "תכנית החומש ה-13" משימות המפתח של תעשיית היציקה כוללות: קידום נמרץ של איכות ובניית המותג של תעשיית היציקה; לשפר את רמת הבנייה של אשכולות תעשיית היציקה הקיימים (פארקים), ולבנות אשכולות אופייניים לתעשיית היציקה (פארקים); בהנחיית צרכי הטרנספורמציה והשדרוג של תעשיית היציקה, להאיץ את התפתחותם של תעשיות שירות יצרניות מודרניות בתעשיית היציקה; להאיץ את גיבוש תקני קבוצת תעשיית היציקה העונים על צרכי השוק, ולבנות סוג חדש של מערכת תקני יציקה העונה על צורכי השוק והחדשנות; להקים ולשפר את תעשיית היציקה ברמה של מערכת הכשרה ומנגנון, לפתח במרץ את החינוך המקצועי בתעשיית היציקה; לבסס פרספקטיבה גלובלית, ליישם את אסטרטגיית הפיתוח הבינלאומית של "יציאה", לקדם חילופים בינלאומיים ושיתוף פעולה בתחום היציקה; לתפוס את ההזדמנות הגדולה של פיתוח נמרץ של תעשיית התרבות במדינה, לקדם במרץ את הבנייה של תרבות תעשיית היציקה.

לקראת מטרת הפיתוח של הקמת מדינה חזקה

ה"תכנון" צופה כי צמיחה במהירות נמוכה עד בינונית תהפוך לנורמה החדשה להתפתחות תעשיית היציקה בתקופת "תכנית החומש ה-13". תחת הנורמה החדשה, תעשיית היציקה תעמוד בפני הזדמנויות פיתוח חדשות. מבנה תעשיית היציקה יאיץ את ההתאמה והמערך התעשייתי יעבור אופטימיזציה נוספת. השילוב של תיעוש ותיעוש וחדשנות יהפוך למנוע החדש לפיתוח תעשיית היציקה. הגנת הסביבה ובריאות ובטיחות תעסוקתית ישופרו באופן משמעותי. מודלים להכשרת כשרונות בכל הרמות העונים על צורכי הפיתוח ייווצרו בהדרגה. לכן, Wen Ping הציג את יעדי הפיתוח של "התוכנית" במסגרת מגמות הפיתוח הנ"ל.

להגדיל את הריכוז של תעשיית היציקה ולממש את השינוי מקנה מידה ליעילות. מאז שנת 2000, תפוקת הליהוק של סין מדורגת במקום הראשון בעולם. בשנת 2014, תפוקת היציקה של סין הגיעה ל-46.2 מיליון טון, המהווה 44.6% מתפוקת היציקה בעולם.

במהלך "תוכנית החומש השתים עשרה", קצב הצמיחה של תפוקת היציקה של סין הואט. במהלך "תוכנית החומש ה-13", על מנת להתאים את עצמן להתפתחות תעשיית ייצור הציוד בסין ולצרכים של השוק הבינלאומי, תפוקת היציקה הכוללת של סין תציג מגמת צמיחה בינונית עד נמוכה. הסולם. כמו כן, בתקופת "תכנית החומש השלוש עשרה", באמצעות תחרות בשוק ויישום מדיניות הגברת ביטול כושר הייצור בפיגור, ירד מספר מפעלי היציקה משנה לשנה, וריכוז ענף היציקה. יגדל עוד יותר. ההערכה היא שעד שנת 2020 יצטמצם מספר חברות היציקה לפחות מ-15,000, ותפוקת חברות היציקה (כ-4,500) המהוות 30% מסך החברות יגיע ליותר מ-80% מסך החברות. פלט של יציקות. במקביל, ההיקף הממוצע של מפעלי היציקה יוגדל עוד יותר. בתחומי התעשייה של כלי רכב, מנועי בעירה פנימית, כלי מכונות, ציוד לייצור חשמל, חשמל ומעבר מסילות, יוקמו מספר מפעלי יציקה בקנה מידה גדול ומתמחה ברמות איכות גבוהות ומספר מפעלי יציקה עצמאיים. יווצר. חברת ליהוק מובילה בעלת יכולת חדשנית ותחרותיות בינלאומית.

לכבוש את טכנולוגיית הייצור של יציקות יוקרה ומפתחות. נכון לעכשיו, עם קיבולת יתר ברוב התחומים בתעשיית היציקה של סין, כמה יציקות מפתח יוקרתיות (כגון חלקים הידראוליים בלחץ גבוה וזרימה גדולה, להבי גביש בודדים של טורבינת גז וכו') עדיין לא יכולות לעמוד בדרישות האיכות של מיינפריים מקומיים. וציוד טכני מרכזי, והם הפכו לתעשיות ייצור ציוד ברמה גבוהה. "צוואר הבקבוק" של הפיתוח. אחת ממשימות הליבה של פיתוח תעשיית היציקה בסין במהלך תקופת "תכנית החומש ה-13" היא להתמקד בפריצת מספר יציקות מפתח המשפיעות על התפתחות תעשיות ייצור ציוד מתקדם. ההערכה היא שעד 2020, סין יכולה בעצם לממש את הייצור העצמאי של יציקות מפתח הנדרשות לציוד ביתי גדול, כגון יציקות הידראוליות מתקדמים למכונות בנייה, יציקות אנרגיה בקנה מידה גדול, ויציקות ליבה בתחומי מעבר מסילות. תעופה וחלל וכו'.

מבנה חומר היציקה עובר אופטימיזציה נוספת. על מנת לענות על הצרכים של שוק המארח במורד הזרם, המבנה החומרי של היציקות של סין עבר אופטימיזציה נוספת. ביניהם, התפוקה של יציקות ברזל רקיע וסגסוגת אלומיניום גדלה בהדרגה. ההערכה היא שעד 2020, שיעור יציקות הברזל הנודולריות (כולל יציקות ברזל גרפיט ורמיקולריות) ביציקות ברזל בסין יגדל מ-37% ב-2014 לכ-42%, והתפוקה של יציקות סגסוגת קלה כמו אלומיניום ומגנזיום תגדל. לקחת בחשבון את החלק של תפוקת היציקה הכוללת. יגדל מ-13% ב-2014 לכ-20%.

חיסכון באנרגיה והפחתת פליטות הגיעו לרמה חדשה. למרות שהתפתחות תעשיית היציקה בסין התקדמה מאוד בשנים האחרונות, התעשייה בכללותה עדיין נמצאת במצב פיתוח נרחב, עם מאפיינים ברורים של השקעה גבוהה, צריכה גבוהה, זיהום גבוה, תפוקה נמוכה ויעילות נמוכה, במיוחד בתחום חיסכון באנרגיה, הפחתת פליטות וזיהום. תשומת לב לא מספקת והשקעה לא מספקת בממשל ובהיבטים אחרים הגבילו מאוד את הפיתוח בר-קיימא של תעשיית היציקה.

במהלך תקופת "תוכנית החומש ה-13", עם שיפור נוסף של החוקים, התקנות והתקנים של סין בנושאי הגנת הסביבה, צריכת אנרגיה, ייצור בטוח ובריאות ובטיחות תעסוקתית, היא תקדם עוד יותר את תעשיית היציקה להגדלת ההשקעות בנושא שדות. ההערכה היא שעד 2020, צריכת האנרגיה המקיפה לטון יציקות בסין תופחת ב-10% בהשוואה ל-2015; שיעור הניצול של חול פסולת יציקה (משומש) ישופר עוד יותר, וההתחדשות השנתית של פסולת חול יציקה תגיע ליותר מ-3 מיליון טון, במיוחד בהתאם ל"תנאי הגישה של תעשיית היציקה" המפעלים עומדים בהגנת הסביבה הלאומית. תקני פליטה, ולקדם עוד את פיתוח תעשיית היציקה לקראת יציקה ירוקה דלת פחמן, מעגלית ואינטנסיבית.

בנוסף, "התוכנית" גיבשה גם שש אסטרטגיות פיתוח של "איכות ומותג, מונע חדשנות, יציקה ירוקה, אופטימיזציה מבנית, ניהול רזה והכשרת כישרונות". מערכת סטנדרטית ומערכת עבודה של קבוצת היציקה הנדרשת, ביסוס סביר של מערכת הכישורים הטכניים של היציקה, פתיחת נתיב צמיחת הכישרונות בתעשייה, חיזוק ניהול התעשייה, מתן משחק מלא לתפקידם של ארגונים חברתיים והמלצות מדיניות אחרות.

קישור למאמר זה: לפתור את בעיות הפיתוח של תעשיית היציקה


לפתור את בעיות הפיתוח של תעשיית היציקהמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל יציקת אלומיניום למות ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.