האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מאפיינים של טכנולוגיית הזרקת הכנס

מאפיינים של טכנולוגיית הזרקת הכנס

יציקת הכנס (molding) מתייחסת לשיטת יציקה שבה מכניסים לתבנית תוספת שהוכנה מראש מחומרים לא דומים ולאחר מכן מוזרק שרף, והחומר המותך מחובר ומתמצק עם התוספת ליצירת מוצר משולב. יציקה חיצונית מתייחסת לשיטה להטמעת חלקים יצוקים בהזרקה על חלק ממשטח לוחית מתכת.

שתי שיטות היצירה שלעיל זהות בעצם.

מאפייניו הם כדלקמן:

1. ניתן לשלב את השילוב של יכולת צורה קלה וגמישות של שרף וקשיחות, חוזק ועמידות בחום של מתכת להכנת מוצרים מורכבים ומעודנים משולבים מתכת-פלסטיק.

2. בפרט, באמצעות השילוב של בידוד שרף ותכונות חשמליות של מתכת, המוצרים המעוצבים יכולים לעמוד בפונקציות הבסיסיות של מוצרי חשמל.

3. השילוב הקדם-דפוס של מספר תוספות הופך את ההנדסה לאחר ההנדסה של שילוב יחידות המוצר לרציונלי יותר.

4. מוצרי הכנס אינם מוגבלים למתכות, אלא גם בד, נייר, חוטים, פלסטיק, זכוכית, עץ, סלילים, חלקי חשמל וכו'.

5. עבור מוצרים יצוקים קשיחים ומוצרים יצוקים אלסטיים מעוקלים על אטמי גומי, לאחר הזרקה על המצע להכנת מוצר משולב, ניתן לוותר על הפעולה המסובכת של סידור טבעת האיטום, מה שמקל על השילוב האוטומטי של התהליכים הבאים.

6. מכיוון שמדובר בחיבור של החומר המותך ותוסף המתכת, בהשוואה לשיטת יציקת הלחיצה, ניתן לעצב את הפער של התוספת המתכתית כך שיהיה צר יותר, ואמינות היציקה של המוצר המרוכב גבוהה יותר.

7. בחרו שרף ותנאי יציקה מתאימים, כלומר למוצרים שמתעוותים ונפגעים בקלות (כגון זכוכית, סלילים, חלקי חשמל וכדומה), ניתן לאטום ולקבע אותם גם בשרף.

מאפיינים של טכנולוגיית הזרקת הכנס

8. בחרו את מבנה התבנית המתאים, גם מוצר ההוספה יכול להיות סגור לגמרי בשרף.

9. לאחר יצירת התוספת, ניתן להפוך אותו גם למוצרים עם חריצים חלולים לאחר עיבוד חור הליבה.

10. עם השילוב של מכונת הזרקה אנכית, מניפולטור ומכשיר יישור מוצר הוספה, רוב תהליך יציקת ההוספה יכול לממש ייצור אוטומטי.

אמצעי זהירות לבחירת עיצוב של מערכת דפוס הוספה אוטומטית

1. היציקה של תוספות מתכת נוטה להתכווצות יציקה לא אחידה, ולכן יש לבצע מראש את בדיקת הגבול של הצורה והדיוק הממדים של חלקים חשובים.

2. קל לעיוות ולהזיז את תוספת המתכת בתהליך ההזרקה, ולכן יש לתת את הדעת במלואה להרכב התבנית ולעיצוב צורת התבנית שקל לתחזק את תוספת המתכת. עבור מוצרים שלא ניתן לשנות את צורת ההחדרה שלהם, בדיקה מוקדמת היא הכרחית.

3. כאשר מופרד סידור תוספות המתכת ושימוש במסוע, המגע בין תוספות המתכת לתוספות והכדור הרוטט יגרום לנזק קל לפני השטח של התוספות, שישפיע על איכות המוצר. יש לאשר מראש את טווח הגבול המותר של איכותו.

4. יש למדוד מראש את המשונן, העיוות, הפרש עובי החומר, הפרש הקוטר והעובי הנגרמים מעיבוד ציפוי זהב של תוספות מתכת. על בסיס זה, תכנון הבחירה התואם של מכשיר האוטומציה ועיצוב מבנה התבנית מתבצעים.

5. יש לפתור מראש בעיות הניתנות לחיזוי המגבילות את מבנה העובש כגון מיקום שער התבנית, מחזור היציקה וכדומה או צעדי שיפור מקבילים ככל האפשר.

6. יש לוודא אם יש צורך לחמם מראש או לייבש את מוסיף המתכת. המטרה היא להבטיח את איכות המוצר ויציבות הדפוס.

7. מכשירי הזיהוי השונים המותקנים בתבנית משמשים להבטחת יציבות פעולת היציקה בהשפעת תנאי הסביבה כגון חום, כוח ורטט של התבנית, ויש לאשר האם להשתמש.

8. על מנת למנוע הצטברות של חתיכות קטנות של תוספות מתכת ומוצרים יצוקים בחלל התבנית, ניתן להרכיב מתקן ניפוח אוויר במידת הצורך.

9. בשל מחיר ההשקעה הגבוה של ציוד המערכת, יש צורך לשקול היטב האם הוא יכול להבטיח את נפח הייצור לאחר פעולת הציוד לפני אימוצו. בעת שימוש במכונה ייעודית, יש לוודא שניתן לייצר את המוצר באופן רציף ללא עדכון רשמי למשך מספר שנים.

10. כאשר משתמשים במכונה למטרות כלליות, יש צורך לאשר כמה סוגי תוספות מיוצרים בשילובים של יותר זנים ופחות אצוות. אם לא ניתן להבטיח ייצור המוני בכללותו, קשה לשחזר את הרכוש הקבוע של כל מוצר. במקרה זה, יש צורך להחליף חלק מהמכשיר כדי להתאים לדרישות עדכון המגוון בטווח מסוים.

11. הדיוק של מוצר התוספת המתכתית, צורת התוספת, האם התבנית מועילה ליציקת התוספת וצורת המוצר היצוק וכו', קובעים את קצב היציקה, התפוקה ותנאי עלות היציקה של התוספת.

12. השילוב היעיל של מכונות הזרקה, תבניות ומכשירי אוטומציה וכיצד לתפקד בזמן קצר הם המפתחות לקביעת מערכת ההדפסה האוטומטית. מומלץ להתייעץ עם יצרנים בעלי ביצועים וניסיון ניכרים כדי לדון באפשרויות.

קישור למאמר זה: מאפיינים של טכנולוגיית הזרקת הכנס

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מאפיינים של טכנולוגיית הזרקת הכנסPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.