האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מאפיינים של ריתוך סגסוגת אלומיניום-מגנזיום ובעיות נפוצות

מאפיינים של ריתוך סגסוגת אלומיניום-מגנזיום ובעיות נפוצות

לסגסוגת אלומיניום-מגנזיום יש תכונות מכניות גבוהות, עמידות בפני קורוזיה, עמידות בטמפרטורה נמוכה, פלסטיות טובה, משקל קל ומחיר נמוך, כך שהיא נמצאת בשימוש נרחב בצינורות בטמפרטורה נמוכה. למרות שלסגסוגות אלומיניום-מגנזיום יש הרבה מהיתרונות שלעיל, כושר הריתוך שלה קשה יותר לשלוט מזו של מתכות ברזליות.

מאפיינים של ריתוך סגסוגת אלומיניום-מגנזיום ובעיות נפוצות

הסיבה העיקרית היא: סגסוגת אלומיניום-מגנזיום בטמפרטורת החדר. פני השטח מתחמצנים ליצירת סרט תחמוצת עקשן, שהוא צפוף ומועיל לקורוזיה טבעית, אך אינו נוח במיוחד לריתוך. למרות שאמצעי ניקוי ננקטים לפני הריתוך, יופק סרט תחמוצת חדש תוך מספר שניות. שכבת הסרט הזו מביאה קשיים גדולים לריתוך. אין הבדל בצבע בהתכה, וקשה לראות את מידת ההיתוך. קל אפילו לגרום לקריסה של אזור הריתוך והחום, ומספר רב של תופעות קמורות וקעורות נוצרות על הגב, מה שפוגע בהיווצרות מתכת ריתוך. החוזק נמוך בטמפרטורה גבוהה (חוזק המתיחה הוא רק כ-1 ק"ג/ס"מ ב-370 מעלות צלזיוס), ונקודת ההיתוך של סרט התחמוצת שונה מאוד מזו של חומר הבסיס, ונקודת ההיתוך של סרט התחמוצת היא בערך 2050 מעלות צלזיוס. נקודת ההיתוך של אלומיניום ומגנזיום היא רק כ-600 מעלות צלזיוס, שזה הפרש טמפרטורות גדול. הביאו קשיים רבים לריתוך. ריתוך של סגסוגות אלומיניום-מגנזיום מייצר בעיקר בעיות נקבוביות H2. נקבוביות H2 מגיעות מהלחות, ובמקביל קשורות לגורמים כמו אוויר, סרט תחמוצת וארגון.

המפרק המרותך מייצר נקבוביות, מה שמפחית את חוזק המפרק. למרות שלמכונת ריתוך קשת טונגסטן ארגון AC יש את הפונקציה של ריסוק האנודה, היא אינה יכולה להסיר לחלוטין את הנקבוביות, ויש שאריות רבות בבריכה המותכת. ניתן להמיס H2 בכמות גדולה של אלומיניום נוזלי. המשקל הסגולי של אלומיניום והצמיגות של אלומיניום מותך גדולים. על פי עקרון הציפה של ה-Stof, בועות עולות לאט בבריכה המותכת. בנוסף, לאלומיניום יש מוליכות תרמית חזקה, עיבוי מהיר ובועות. בועות נוצרות לפני פריקת האמבטיה לפני התגבשות. כדי להשיג ריתוכים באיכות גבוהה, יש לאמץ תהליכי ריתוך חדשים.

קישור למאמר זה: מאפיינים של ריתוך סגסוגת אלומיניום-מגנזיום ובעיות נפוצות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מאפיינים של ריתוך סגסוגת אלומיניום-מגנזיום ובעיות נפוצותפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.