האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מאפייני הרכב וביצועי ריתוך של פלדת אל חלד דופלקס S31803

מאפייני הרכב וביצועי ריתוך של פלדת אל חלד דופלקס S31803

פלדת אל חלד דופלקס מחולקת בדרך כלל לארבעה סוגים: סוג Cr18, סוג Cr21, סוג Cr25 ו-25%-26% נירוסטה סופר דופלקס. S31803 היא פלדת אל חלד דופלקס סטנדרטית, השייכת לסוג Cr21, המהווה יותר מ-80% מסך הנירוסטה הדופלקסית. 

S31803 נמצא בשימוש נרחב בייצור, במיוחד בציוד שבו מדיום ההפעלה הוא חומצה קפרילית, חנקן ואצטופנון. אמצעים אלה רעילים מאוד ונפיצים, וטמפרטורת הפעולה של הציוד היא בדרך כלל גבוהה, קרוב ל-200 מעלות צלזיוס. , אז הדרישות לריתוכים גבוהות מאוד. בהתבסס על העובדה ש-S31803 נמצא בשימוש נרחב בייצור ובאמצעי המגע נעשה שימוש בתנאים גרועים, יש משמעות מעשית רחבה לבחור ב-S31803 כחומר הבסיס לריתוך כדי ללמוד את יכולת הריתוך שלו.

מאפייני ההרכב של S31803:

חלק המסה של C הוא בין 0.02% ל-0.03%, השייך לפחמן נמוך במיוחד; חלק המסה של Cr הוא בין 23% ל-26%, השייך לתכולה הגבוהה של Cr; מאפייני המבנה שלו: דו-פאזי (אוסטניט, פריט גוף) כל אחד מהם מהווה כ-50%; מאפייני ביצועים: בשל השילוב של פחמן נמוך במיוחד, מבנה דו-פאזי של פריט ואוסטניט בטמפרטורת החדר, תכולת Cr גבוהה ותוספת של Mo, N ואלמנטים אחרים, יש לו יותר עמידות בפני קורוזיה במתח גבוה, עמידות בפני קורוזיה של חריצים , עמידות בפני קורוזיה ב-Cl-pitting, עמידות בפני קורוזיה בין-גרעינית, עמידות בפני שחיקת משקעים במהירות גבוהה וכו', עם תכונות מכניות גבוהות יותר, ביצועי התפשטות תרמית נמוכים יותר, יכולת ריתוך טובה יותר ויתרונות יחסית כמו עלות שימוש נמוכה.

במהלך תהליך הריתוך, המבנה של אזור מושפע החום של קופסת המתכת הריתוך עובר סדרה של שינויים תחת פעולת המחזור התרמי של הנירוסטה הדופלקסית. בטמפרטורות גבוהות, המבנה המטאלוגרפי של נירוסטה דופלקס מורכב כולו מפריט, בעוד אוסטניט מושקע במהלך תהליך הקירור.

שימו לב לשלושת ההיבטים הבאים במהלך תהליך הריתוך של S31803:

מאפייני הרכב וביצועי ריתוך של פלדת אל חלד דופלקס S31803

  • (1) ריתוך סדקים. ה-Creq/Nieq של S31803 גבוה יחסית, תכולת ה-Cr היא 23%, ותכולת ה-Ni היא 6.5%, כלומר, ה-Creq/Nieq של פלדת אל חלד דופלקס S31803 היא 3.54. לכן, הריתוך של S31803 שייך לאזור התמצקות פריט, אשר משפיע לרעה על סדקי התמצקות. בהחלט רגיש. לכן, בתהליך הריתוך יש להשתמש בחומרי ריתוך מתאימים, שיטות ריתוך ופרמטרים של תהליך ריתוך כדי לגרום לריתוך עמידות טובה בפני סדקי התמצקות. סדקים קרים קשורים לרגישות של חומרים לסדקים מושהים הנגרמים על ידי מימן, אך אם חומרי הריתוך נבחרים נכון, ניתן למנוע סדקים קרים.
  • (2) שבירת האזור מושפע החום. במהלך תהליך הריתוך, האזור המושפע מהחום של הריתוך נמצא במצב מתקרר מהיר ללא שיווי משקל תחת פעולת מחזור חום הריתוך, ויותר פריט נשמר תמיד לאחר הקירור, ובכך מגביר את הנטייה לקורוזיה ואת הרגישות למימן – פיצוח שנגרם. לכן, הבעיה העיקרית של ריתוך S31803 היא באזור מושפע החום, והבעיה של אזור מושפע החום היא בעיקר אובדן עמידות בפני קורוזיה, אובדן הקשיחות ובעיות של סדקים לאחר ריתוך. על מנת להימנע מבעיות אלו, תהליך הריתוך צריך לשקול לצמצם את הזמן שבו החומר נמצא בטווח הטמפרטורות האדום הלוהט.
  • (3) רגישות סטומטלית. היווצרות הנקבוביות תלויה בפרמטרים של ריתוך והרכב הסגסוגת. על מנת למנוע יצירת נקבוביות ולהפחית את רגישות הנקבוביות, יש לשלוט בתכולת החנקן של הריתוך בתהליך הריתוך כדי לחזק את ההגנה על הריתוך ולשפר את חדירות הגז של סיגי הריתוך.

קישור למאמר זה: מאפייני הרכב וביצועי ריתוך של פלדת אל חלד דופלקס S31803

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מאפייני הרכב וביצועי ריתוך של פלדת אל חלד דופלקס S31803פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.