האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מבוא לטכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה

מבוא לטכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה

מהי מכונת הזרקה? מכונת דפוס הזרקה, הידועה גם כמכונת הזרקה או הזרקה, היא מכונה תעשייתית בשימוש נרחב בתחומים שונים כגון הגנה לאומית, אלקטרומכניקה ומכוניות. אם כבר מדברים על מכונות הזרקה, צריך לדבר על טכנולוגיית ההתאמה של מכונות הזרקה.

 טכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה היא מיומנות חיונית לעובדי הזרקה. היום, העורך של Xianji.com כאן כדי לדבר איתך על הצגת טכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, וכיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה?

מבוא לטכנולוגיית כוונון מכונות הזרקה:

טכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה היא טכנולוגיה הנדסית הכוללת הפיכת פלסטיק למוצרים שימושיים שיכולים לשמור על הביצועים המקוריים שלהם. תנאי התהליך החשובים של טכנולוגיית התאמת מכונת ההזרקה הם הטמפרטורה, הלחץ וזמן הפעולה המתאים המשפיעים על זרימת הפלסטיות והקירור.

1. בקרת טמפרטורה

1) טמפרטורת החבית: הטמפרטורה שיש לשלוט בה במהלך תהליך ההזרקה כוללת טמפרטורת החבית, טמפרטורת הזרבובית וטמפרטורת התבנית. שתי הטמפרטורות הראשונות משפיעות בעיקר על הפלסטיזציה והזרימה של הפלסטיק, בעוד שהטמפרטורה האחרונה משפיעה בעיקר על הזרימה והקירור של הפלסטיק. לכל פלסטיק יש טמפרטורת זרימה שונה. עבור אותו פלסטיק, בשל מקורות או דרגות שונות, טמפרטורת הזרימה שלו וטמפרטורת הפירוק שונים. זה נובע מההבדל במשקל המולקולרי הממוצע ובחלוקת המשקל המולקולרי. פלסטיקים בסוגי הזרקה שונים גם תהליך הפלסטליזציה במכונה שונה ולכן גם טמפרטורת החבית שונה.

מבוא לטכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה

2) טמפרטורת הזרבובית: טמפרטורת הזרבובית היא בדרך כלל מעט נמוכה מהטמפרטורה המקסימלית של הקנה. זאת על מנת למנוע את ה"רוק" שעלול להתרחש בזרבובית הישר של החומר המותך. הטמפרטורה של הזרבובית לא צריכה להיות נמוכה מדי, אחרת הזרבובית תיחסם עקב התמצקות מוקדמת של ההיתוך, או שביצועי המוצר יושפעו עקב הזרקת חומר ההתמצקות המוקדם לחלל.

3) טמפרטורת עובש: לטמפרטורת העובש יש השפעה רבה על הביצועים הפנימיים והאיכות הנראית לעין של המוצר. טמפרטורת התבנית תלויה בגבישיות הפלסטיק, בגודל ובמבנה המוצר, בדרישות הביצועים ובתנאי תהליך נוספים (טמפרטורת התכה, מהירות הזרקה ולחץ הזרקה, מחזור יציקה וכו').

2. בקרת לחץ

הלחץ בתהליך ההזרקה כולל לחץ פלסטיק ולחץ הזרקה, ומשפיע ישירות על הפלסטיקה ואיכות המוצר.

1) לחץ פלסטי: (לחץ אחורי) כאשר משתמשים במכונת הזרקת בורג, הלחץ על החלק העליון של הבורג כאשר הבורג מסתובב ונסוג נקרא לחץ פלסטי, הידוע גם כלחץ אחורי. ניתן להתאים את גודל הלחץ הזה על ידי ההצפה שסתום במערכת ההידראולית. בהזרקה, גודל לחץ הפלסטיק קבוע עם מהירות הבורג. כאשר לחץ הפלסטיק מוגבר, טמפרטורת ההיתוך תוגדל, אך מהירות הפלסטיקה תופחת. בנוסף, הגדלת לחץ הפלסטיק עשויה להפוך את טמפרטורת ההיתוך לאחידה, ערבוב הפיגמנטים לאחיד, וניתן לפרוק את הגז בהמסה. באופן כללי, ההחלטה על לחץ פלסטי צריך להיות נמוך ככל האפשר בהנחה של הבטחת איכות מוצר טובה. הערך הספציפי משתנה בהתאם לסוגי הפלסטיק המשמשים, אך בדרך כלל לעיתים רחוקות עולה על 20 ק"ג/סמ"ר.

2) לחץ הזרקה: בייצור הנוכחי, לחץ ההזרקה של כמעט כל מכונות ההזרקה מבוסס על הלחץ המופעל על ידי הבוכנה או החלק העליון של הבורג על הפלסטיק (הומר מלחץ השמן) כסטנדרט. תפקידו של לחץ ההזרקה בהזרקה הוא להתגבר על התנגדות הזרימה של הפלסטיק מהחבית לחלל, לתת לחומר המותך את קצב מילוי התבנית ולדחוס את החומר המותך.

3. מחזור דפוס

הזמן הנדרש להשלמת תהליך הזרקה נקרא מחזור הדפוס, המכונה גם מחזור הדפוס. למעשה הוא כולל את החלקים הבאים:

מחזור דפוס: מחזור הדפוס משפיע ישירות על פריון העבודה וניצול הציוד. לכן, בתהליך הייצור יש לקצר ככל הניתן את הזמן הרלוונטי במחזור היציקה בהנחה של הקפדה על איכות. בכל מחזור היציקה, זמן ההזרקה וזמן הקירור הם החשובים ביותר, לכולם יש השפעה מכרעת על איכות המוצר. זמן המילוי בזמן ההזרקה הוא ביחס הפוך ישירות לקצב המילוי, וזמן המילוי בייצור הוא בדרך כלל כ-3-5 שניות.

כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה?

כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה? אין שיטת התאמה קבועה, פשוט התאם אותה כרצונך, כל עוד ניתן לבצע את המוצר היטב. תנוחת ההזרקה קטנה מכלל הסול, מקטע אחד הוא מחצית מכלל הסול, והקטע השני הוא כ-90% מכלל הסול. שלושה שלבים 98%…ארבעה שלבים 99.9%! ואז להחזיק במה אחת, להחזיק שני שלבים, ולהחזיק שלושה שלבים!

האמור לעיל היא תשובת העורך ל"מבוא לטכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת הזרקה". מכונת דפוס הזרקה נמצאת בשימוש נרחב בתעשייה. יש לו את היכולת ליצור צורות מורכבות וממדים מדויקים בבת אחת.

קישור למאמר זה: 

מבוא לטכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מבוא לטכנולוגיית התאמת מכונות הזרקה, כיצד להתאים את מיקום ההזרקה של מכונת ההזרקהמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודיישומי בית קופסה, מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.