האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים


בשנים האחרונות, עם ההתפתחות המשגשגת של תעשיית בניית הספינות העולמית, היקף בניית הספינות גדל משמעותית, וכתוצאה מכך המשקל הגובר של המדחפים הימיים. מכיוון שהמדחף נתון לעומסים עצומים כאשר הוא פועל במי ים, התכונות המכניות ודרישות האיכות של היציקה קפדניות מאוד, וצורת להבי המדחף הם כולם משטחים מעוקלים מורכבים, מה שהופך את תהליך היציקה של המדחפים הגדולים למורכב למדי.

מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים
תהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

שיטת דוגמנות

בשל הצורה המורכבת של ה- מדחף ספינות להבים וגודל המתאר הגדול של המדחף הגדול במיוחד, טכנולוגיית הדפוס הכוללת קריטית במיוחד. איכות היציקה אינה מספיקה, מה שעלול לגרום ליציקת היציקה להיכשל ולגרום להפסקת היציקה. לכן, תהליך הדוגמנות של המדחף חשוב במיוחד.

מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדוליםנכון לעכשיו, צורת המדחף משתמשת בדרך כלל במד גובה תצוגה דיגיטלי, תבנית חתך רוחב, תבנית קו זווית ודוגמנות ידנית. נתוני החול מוגשים באמצעות מחשב CAD. נתונים אלה חייבים לקחת בחשבון את העיוות של היציקה, את מאפייני ההתכווצות של הסגסוגת ואת קצבת העיבוד המתאימה. לאחר ייצור תבנית החול, נעשה שימוש בתבנית הבדיקה כגון תבנית החתך ותבנית קו הזווית לבדיקת גודל צורת העלה בכדי להבטיח כי הנתונים עומדים בדרישות.

קביעת הצטמקות

להב ההנעה רחב ועובי הלהב מופץ בצורה לא אחידה. העובי המרבי של עקב הלהב הוא 336 מ"מ וקצה הלהב הוא 22 מ"מ בלבד. הפער כל כך גדול שטמפרטורת היציקה ומהירות הקירור שונים לאורך כל היציקה. עם זאת, הגורמים והחוקים המשפיעים על העיוות לא הובנו במלואם. הקצה הקדמי הוא קעור כלפי מטה, והקצה מתכופף כלפי מעלה, הלהב הוא מעוות פיתול, והגובה נעשה קטן יותר. לכן, נקבע טכנית שקצב ההתכווצות של (0.2 ~ 0.4) R המגרש הוא 1.0%, שיעור ההתכווצות של (0.5 ~ 0.7) R הוא 2.0%, ושיעור ההתכווצות של (0.8 ~ 1.0) R הוא 3.0% ; הקו הכללי שיעור הצטמקות נלקח כ -1.5%.

מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים
איור 1 קצבת עיבוד שבבי הלהב

קביעת נפח העיבוד

על מנת לצמצם את ליקויי המשטח של היציקות ולקבל יציקות בעלות מידות מוסמכות ואיכות משטח טובה, דרישות ההתכווצות והעיוות בלבד אינן יכולות לעמוד בדרישות, ויש להוסיף כראוי את קצבת העיבוד. קצבת העיבוד של הלהב נקבעת באופן הבא: השאר את קצבת העיבוד על משטח הלהב; השאירו את קצבת העיבוד על משטח הלהב; ראה איור 1 עבור ה- יציקות עיבוד שבבי קצבת הלהב לאחור; 20 מ"מ; 10 מ"מ בצד אחד של המעגל החיצוני של הרכזת, 15 מ"מ בצד אחד של החור הפנימי של הרכזת, 15 מ"מ ארוך יותר בקצה הגדול של הרכזת, ו -10 מ"מ ארוך יותר בקצה הקטן.

גייטה מזוהה

מכיוון שהחומר של המדחף ZCuAl9Fe4Ni4Mn2 מכיל יותר אל, קל ליצור סיגי תחמוצת משנית במהלך תהליך המזיגה. לכן, בתכנון מערכת המזיגה, יש לשקול אם מערכת המזיגה יכולה להבטיח מילוי חלק של נוזל המתכת, והיא צריכה להיות מהירה מזיגה סבירה, חסימת סיגים ויכולת הסרת סיגים למנוע טורבולנס. בדרך כלל מאמצים הזרקת תחתון ויחס החתך הכללי של מערכת המזיגה הוא ישר: אופקי: פנימי = 1: (2 ~ 2.5): (10 ~ 30). בשל המשקל הגולמי הגדול של הליהוק, משתמשים בשני רצי ישר בגודל 60 מ"מ ובגובה 26 בגודל 60 מ"מ. בתוך השער.

ההתכווצות הכוללת של מדחף סגסוגת הנחושת היא כ -1.5%, ולכן גם העיצוב של העלייה חשוב מאוד. באופן כללי, גובה הגובה הוא 0.6 עד 0.8 פעמים גובה הרכזת.

אפייה וקירור

התבנית מיובשת על ידי מפוח אוויר חם, המפחית בעיקר את הלחות בחול הדפוס ומפחית פגמים כמו נקבוביות וסיגים מחומצנים בגלל תכולת הלחות המוגזמת בחול הדפוס. לייבוש אחיד, יציאת האוויר בקצה הלהב נפתחת בנקודה הנמוכה ביותר בצד ההנעה. התבנית נשמרת על 150 מעלות צלזיוס למשך כ- 24 שעות כדי להבטיח שטמפרטורת יציאת האוויר אינה נמוכה מ- 40 מעלות צלזיוס.

מכיוון שללהב ההנעה יש שיפוע עובי גדול, הוא בהכרח יגרום לזמני קירור שונים של חלקים שונים. על מנת להבטיח כי ליציקה יש חוזק מספק, שמירת החום של יציקה זו אינה פחות מ -120 שעות לאחר המזיגה. כאשר הטמפרטורה יורדת ל -300 מעלות צלזיוס, מבצעים אגרוף. על ידי הארכת זמן הקירור, היציקה יכולה לשחרר באופן מלא את לחץ היציקה כדי למנוע עיוות להב עקב שיפוע הטמפרטורה הגדול.

קישור למאמר זה: מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדולים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מבוא לתהליך היציקה של מדחפי סגסוגת נחושת גדוליםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.