האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מבוא של גלוון בחום ויתרונותיו

מבוא של גלוון בחום ויתרונותיו

גלוון חם (גלוון חם) מתייחס לשיטת הטבילה של המצופה אֶטֶבs באבץ מתכת נוזלי או בסגסוגת שלו לציפוי. גלוון בחום נמצא בשימוש נרחב להגנה על פלדה וחלקיה מפני קורוזיה אטמוספרית, והוא מתאים במיוחד לייצור המוני של חלקים סטנדרטיים ו אֶטֶבs.

לגלוון חם של מחברים יש את המאפיינים הבאים:

⑴ ניתן להשיג ציפוי עבה ועמידות בפני קורוזיה טובה.

⑵ההידבקות של שכבת הציפוי טובה. לאחר הציפוי ניתן לבצע עיבוד מתאים כגון גיבוש, ריתוך וצביעה.

היתרונות של מחברים מגולוונים חשמליים:

⑴שכבת הציפוי אחידה ובהירה, וניתן להשיג צבעים שונים לאחר הפסיבציה, ואפקט הקישוט טוב.

⑵עלות נמוכה ותפעול פשוט. יחד עם זאת, מחברים מצופים באבץ יש גם כמה פגמים, כגון שבירות מימן, במיוחד מחברים בעלי חוזק גבוה (≥827MPa) רגישים יותר להתפרקות מימן. הנעת מימן לא מלאה תגרום לכשל בחיבור המחבר (הידוק סדקים, שברים פתאומיים וכו'). הציפוי דק, ועובי השכבה המגולוונת האלקטרונית הוא בדרך כלל פחות מ-10 מיקרומטר, דבר שאינו יכול לעמוד בדרישות של אנטי קורוזיה חיצונית.

⑶ זיהום הסביבה הוא חמור. הוא מהווה יותר מ-60% מנפח הציפוי הכולל. כאשר המהדקים משמשים במערכות פנימיות או סגורות אחרות בהן הסביבה אינה קשה, גלוון אלקטרו הוא הבחירה הראשונה. עם זאת, זה לא המקרה בחוץ.

מבוא של גלוון בחום ויתרונותיו

בשל גודלם הקטן של המחברים, צורות לא סדירות וחלקן דורשות התאמה עם הברגה, לגלוון בחום יש גם כמה פגמים ברורים.

⑴ קשה להבריג את הברגים לאחר הציפוי. לאחר הגלוון בחום, האבץ שנותר נדבק בחוטים ואינו קל להסרה, ועובי שכבת האבץ אינו אחיד, מה שמשפיע על התאמה של החלקים המשורשרים.

⑵ טמפרטורת הפעולה הגבוהה של גלוון בטבילה חמה תפחית את החוזק המכני של מחברים בעלי חוזק גבוה. החוזק של כמה הברגים של ברגים בדרגה 8.8 לאחר גלוון בטבילה חמה נמוך מהדרישה הסטנדרטית; החוזק של ברגים מעל דרגת 9.8 לאחר גלוון בחום לא יכול לעמוד בדרישות.

⑶ סביבת עבודה גרועה וזיהום חמור. תהליך הגלוון החם של מחברים מתבצע בטמפרטורה גבוהה. כאשר הממס מתייבש וחומר העבודה המיועד לציפוי טובל באמבטיה, יזרז גז מימן חזק ומעצבן; בריכת האבץ תהיה בטמפרטורה גבוהה לאורך זמן, ואבץ ייווצר על פני בריכת האבץ. קיטור, האווירה של כל סביבת העבודה היא קשה. כיום, מפעלים פרטיים רבים עדיין משתמשים בתנורי חימום רפלקסים פחמים לייצור גלוון בחום, אשר פולט כמות גדולה של עשן המכילים So2, CO2, CO ואבק לאטמוספירה, הגורם לזיהום אוויר חמור.

למרות שלטכנולוגיית הגלוון בטבילה חמה יש פגמים רבים, זה בגלל הציפוי העבה שלה, חוזק ההדבקה הטוב והשפעת הקורוזיה לטווח ארוך. זה תמיד היה מכובד במגזרי החשמל, התקשורת והתחבורה. עם ההתפתחות הגדולה של החשמל והתחבורה בארצי, בוודאי יקודם פיתוח של גלוון בחום של מחברים; לפיכך, הפיתוח של ציוד סחרור צנטריפוגלי אוטומטי, שיפור תהליך הגלוון החם של מחברים ושיפור איכות הגלוון החם של מחברים הם חשובים מאוד.

קישור למאמר זה: מבוא של גלוון בחום ויתרונותיו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מבוא של גלוון בחום ויתרונותיופח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.