האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולב

מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולב

מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולב


חנות PTJ מספקת שירותים לאנודיזציה קשה ברחבי העולם, תוך הסתמכות על איכות מעולה, מחיר סביר, ניהול מושלם ושירות איכותי זכה באמון לקוחותינו. כדי להשיג בינלאומיות והתמקצעות של מוצרים, מודרניזציה וניהול מדעי. עבור לקוחות רבים נפתרו בעיות רבות בתחום ה- טיפול שטח טכנולוגיה של מוצרי אלומיניום, מה שהופך את איכות המוצר שלהם לתחרותית יותר, שזכתה לתמיכה ואמון של לקוחותינו.

מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולב
מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולב
  • ת.בדיקת עובי סרט תחמוצת קשה: ניתן למדוד את קשיות המיקרו בכיוון רוחבי עם בודק קשיות מיקרו, ולא צריך להיות פחות מ -300 ק"ג / מ"מ. עובי הסרט הוא בממוצע כדי למנוע עובי אחיד הנגרם על ידי הסגסוגת. מפרט זר של חמצון קשה: תקן 2?, שגיאה ± 50? כאשר עובי הסרט מוגדר ל- 10 Å, טווח השגיאות אינו משתנה. אנודיזציה קשה היא שיטת אנודיזציה של סרט עבה. חתיכת בדיקה רוחבית נלקחת ממשיק החלק או חלק הבדיקה והעובי נמדד במיקרוסקופ פאזה מלא. ניתן למדוד את עובי סרט התחמוצת ישירות באמצעות מד עובי זרם אדי.
  • ב. מראה חמצון קשה: פרט להשפעת המתקן, לכל פני השטח של החלק אסור שיהיה מקום ללא סרט תחמוצת, מה שמאפשר סדקים קטנים על סרט התחמוצת של כל לוח האלומיניום. אסור לקרום משוחרר חרוך או נסער, וגם לא כתמי אור של קורוזיה חמצונית עקב חימום מקומי והשלכת קצוות ופינות. בשל חומרי אלומיניום שונים ותהליכים שונים, גם צבע סרט התחמוצת שונה. שכבת הסרט משתנה מחום, חום כהה, אפור לשחור; ככל שטמפרטורת האלקטרוליט נמוכה יותר, כך סרט התחמוצת עבה יותר. תהליך החמצון הקשה משמש להחלפת ציפוי הכרום הקשה המסורתי. בהשוואה לתהליך הכרום הקשה, יש לו את היתרונות של עלות נמוכה, מליטה שכבת סרט יציבה, פתרון ציפוי נוח וניקוי נוח של נוזל פסולת.
  • ג.ציוד חשמלי לחמצון קשיח: תהליך האנדיזציה בשיטת הסרט הקשיח של חומצה גופרתית דורש רק מחולל או מיישר DC. ביניהם השימוש במיישר יעיל יותר ודורש בקרת זרם קבועה. מכשיר אוטומטי לעליית מתח נדרש כאשר הסרט גדל. על פי הנוסחה הנ"ל, ניתן לעצב מכשיר קירור לקירור. יש להחליף במהירות את החום המחמצן הקשה. אם הוא לא מקורר בזמן, סרט התחמוצת לא רק מומס כימית, אלא גם מומס אלקטרוכימית עקב תוספת של שדה חשמלי. באופן זה, גימור פני השטח של שכבת הסרט מושפע קשות, וגם העובי מצטמצם. לכן, יש צורך באמצעי קירור חובה כדי לשמור על האלקטרוליט בטמפרטורה נמוכה על מנת להשיג סרט תחמוצת קשה יחסית. ניתן לחשב את הערך הקלורי לפי הנוסחה הבאה: חום ג'ול Q1 = 0.864 × מתח × זרם (kcal / שעה) ערך קלורי של תמיסת החמצון Q2 = 2.334 × זרם (kcal / שעה) חום תגובת חמצון אנוניזציה 2Al + 3 [O ] → Al2O3 +375800 כרטיס פלט חום כולל Q = (Q1 + Q2) × 1.1 (קק"ל לשעה). בעיית ייצור החום ופירוקו מחדש של תמיסת התחמוצת הקשה במהלך החמצון מועבר זרם גדול דרך משטח העבודה. מכיוון שלסרט התחמוצת יש עמידות גדולה, מרבית החום מרוכז בסרט התחמוצת.
  • ד. קולב אנודייז קשיח: קולב אנודיזציה קשה על המתלה והמתקן האנדיזציה הקשה להיות בעלי חוזק מכני ונוקשות מספקים בכדי למנוע את שטיפת החלקים על ידי התמיסה המהירה בעת ערבוב האלקטרוליט. בנוסף, על המתלה להיות בעל מוליכות מגע טובה, משקל קל, יציב ועמיד, טעינה ופריקה נוחים של חלקים, ודרישות מתאימות לקיבולת טעינה ולפריסת חלקים. שפר את יעילות הייצור, חסוך חומרי מתכת וצריכת חשמל של הקולב. מתלים קשיחים באנודה מתקנים אמור להיות בעל חוזק מכני וקשיחות מספקים בכדי למנוע את שטיפת החלקים על ידי התמיסה המהירה כאשר מערבבים את האלקטרוליט. בנוסף, על המתלה להיות בעל מוליכות מגע טובה, משקל קל, חסון ועמיד, טעינה ופריקה נוחים של חלקים, ודרישות מתאימות לקיבולת טעינה ולפריסת חלקים. כל המגעים עם החלקים עשויים אלומיניום, סגסוגת אלומיניום-מגנזיום וסגסוגת אלומיניום-סיליקון-מגנזיום. למעט החלקים המוליכים של חלקי המגע של החלקים, יש לבודד את החלקים האחרים מהמתלה כדי להפוך אותם ללא מוליכים. באופן זה, תהליך האנודיזציה יכול להיות מרוכז בחומר העבודה. ישנם שני סוגים של קולבים לאנדיזציה קשים: האחד מהדק עם בורג דחיסה, והשני הוא בריח או מהדק המחובר בבורג.

עם איכות טובה ושירות מעולה, PTJ עבר את הסמכת מערכת ניהול האיכות הבינלאומית ISO-9001: 2000 בשנת 2011. במפעל מתקני תמיכה מושלמים (ליטוש, התזת חול, שיוף), כמו גם מעבדה כימית מלאה וחדר בדיקות. שואפים לממשל תקין, לעבודה קשה, לעיסוק מתמשך, לשיפור מתמיד ולספק ללקוחות שירותים איכותיים!

קישור למאמר זה: מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מבחן עובי סרטי מראה ודרישות מתקן קולבPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.