האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

מחשב אישי תעשייתי, הידוע גם כמארח מחשב תעשייתי, הוא מכלול חומרה המשלב לוחות אם, מעבדים, זיכרון, לוחות אם, כוננים קשיחים, ממשקי קלט ופלט קלט/פלט, והוא חזק ויציב יותר ממחשבים מסחריים מבחינת ייצור. מבנה וביצועים. פשוט מובן כי מחשב אישי תעשייתי הוא מארח מחשב ליישומים תעשייתיים. אז מה עושה מחשב אישי תעשייתי? טירונים רבים אינם יודעים את המבנה הספציפי של מחשב אישי תעשייתי. אני אגיד לך איך לפתור את המבנה וההרכב של מחשב אישי תעשייתי המיוצר ומעובד על ידי PTJ.

הבן את הרכב החומרה ועקרון העבודה של מחשב אישי תעשייתי במאמר אחד

ראשית, בואו נסתכל על המראה הכללי של מחשב אישי תעשייתי כפי שמוצג להלן:

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

מהמראה, ידוע שמחשב אישי תעשייתי מצויד בבליטה קדמית ובפתח תבנית על הבלאט להתקנת ממשקי I/O ומתגי הפעלה. החלק השחור עשוי מפרופילי סגסוגת אלומיניום והעיצוב מסוג סנפיר מיועד בעיקר לפיזור חום להגדלת שטח פיזור החום. צוֹרֶך. בואו נסביר את המראה של מחשב אישי תעשייתי לפני ההרכבה, כפי שמוצג באיור למטה:

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

מבנה המראה של מחשב אישי תעשייתי הוא מגן קדמי, מגן אחורי, סנפירי אלומיניום פיזור חום ויריעת נירוסטה על הכריכה האחורית. התקן COM, VGA, מתג הפעלה, ממשק USB וחלקי קלט ופלט אחרים על הבלאט הקדמי והאחורי.

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

מבחינת פיזור חום, המחשב האישי התעשייתי נטול המאווררים משתמש בפרופילי אלומיניום. העיצוב של פרופיל אלומיניום זה הוא להגדיל את אזור פיזור החום ולייצב את הביצועים של מחשב אישי תעשייתי. לפי מה ששאל מהנדס המבנה על ידי העורך, מחשב אישי תעשייתי מוחל על פרופיל אלומיניום זה. ראשית, סגסוגת האלומיניום נוצרת על ידי יציקה ושיחול של סגסוגת האלומיניום הנמסה למחצה כאשר סגסוגת האלומיניום נמצאת במצב של חצי נקודת ההיתוך. בית הרצועה הקעור-קמור.

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

לאחר שחולצת הקליפה האחורית, מחוררים חור בגב דרך א תהליך עיבוד שבבי, מה שנוח ללקוחות להתקין מחשב אישי תעשייתי.

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

בעת ביצוע הסנפירים, מהנדסי המבנה שקלו את בעיות הרכבת המוצר. בעת ההרכבה, החלק האחורי של הסנפירים המקרינים של מחשב אישי תעשייתי מעובד עם חורים וחריצים כדי להקל על ההרכבה של המטות הקדמיות והאחוריות והתקנת לוח האם.

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

מהתמונה שלמעלה, אנו יודעים שהעיבוד הוא עבור הבלבול הקדמי והאחורי, והעיצוב הוא חלק. עיצוב מבנה זה עמיד בפני אבק ועמיד.

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

בעת התקנת מחשב אישי תעשייתי, המפעל בדרך כלל מתקין את עיצוב הכבל ואת המארז, מתקין את המעבד, הזיכרון, הדיסק הקשיח, גוף הקירור וכו' על לוח האם, ולאחר מכן מכניס את זה לקופסת החיבורים לחיווט.

מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי

העורך זוכר שברגע שראיתי את הבוס מתברג במפעל, העורך שאל בסקרנות: "בוס, למה באת למחלקת ההרכבה כדי להבריג ברגים?". הבוס ענה בקול חלש: "אתה לא חושב שהבריגה זה דבר מאוד משמח?" לאחר מכן, העורך הבין במה היה הבוס באותו זמן. ההברגה השנייה הייתה השלב האחרון. יוולד מחשב אישי תעשייתי שלם. יש לי מצב רוח טוב לראות את ה"עבודה" לאחר הברגה.

קישור למאמר זה: מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתי


מבנה ייצור מארז מחשב אישי תעשייתימתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.