האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מגמת הפיתוח העתידית של כרסום CNC Gantry בקנה מידה גדול

מגמת הפיתוח העתידית של כרסום CNC Gantry בקנה מידה גדול

עיבוד שבבי כרסום CNC בקנה מידה גדול תפס עמדה חשובה בציוד עיבוד מכני. עם הפיתוח המתמשך של המדע והטכנולוגיה, הטכנולוגיה והציוד לעיבוד שבבי CNC בקנה מידה גדול כיום כבר נמצאים בתהליך של יעילות גבוהה, בטיחות גבוהה ואינטליגנציה. מהי מגמת הפיתוח של עיבוד שבבי כרסום CNC בקנה מידה גדול?

מגמת הפיתוח העתידית של כרסום CNC Gantry בקנה מידה גדול

1. מגמת פיתוח ביצועים

יעילות, מהירות ודיוק הם מדדי הביצועים העיקריים של עיבוד שבבי. כרסום CNC בקנה מידה גדול מאמצת שבבי מעבד במהירות גבוהה, מערכות בקרה מרובות מעבדים ומערכות סרוו דיגיטליות AC. במקביל, ננקטים צעדים לשיפור המאפיינים הדינמיים והסטטיים של כלי המכונה כדי לאפשר כרסום CNC בקנה מידה גדול. המהירות, היעילות והדיוק של עיבוד כרסום שופרו מאוד.

ערך ה-MTBF של מכשיר הבקרה הנומרית המשמש בציוד עיבוד כרסום בקרה מספרית בקנה מידה גדול הנוכחי במדינות זרות יכול להגיע ליותר מ-6000 שעות, וערך ה-MTBF של מערכת הסרוו יכול להגיע ליותר מ-30,000 שעות, והאמינות היא מאוד גָבוֹהַ. עם התפתחות המדע והטכנולוגיה בעתיד, שבבי מעבד יגיעו למהירויות גבוהות יותר, מערכות סרוו יהיו גם שלמות יותר, והביצועים של כרסום CNC בקנה מידה גדול ישתפרו מאוד.

2. מגמת פיתוח פונקציות

מערכת ה-CNC היא חלק חשוב בכרסום בקנה מידה גדול של כרסום CNC. המפעיל מפעיל את מערכת ה-CNC דרך ממשק המשתמש כדי לשלוט בכרסום ה-CNC בקנה מידה גדול לעיבוד חומר העבודה.

מכיוון שלמשתמשים שונים יש דרישות שונות לממשק, עומס העבודה בפיתוח ממשק המשתמש הוא עצום. ממשק המשתמש הפך לאחד החלקים הקשים ביותר בפיתוח תוכנת מחשב. המראה של ממשק המשתמש הגרפי מקל מאוד על השימוש במשתמשים לא מקצועיים. ניתן להפעיל אותו דרך חלונות ותפריטים, דבר נוח לתכנות שרטוט ותכנות מהיר, תצוגת גרפיקה דינמית צבעונית תלת מימדית, הדמיית גרפיקה, מעקב וסימולציה דינמית גרפית, כיווני תצוגות שונים ופונקציות קנה מידה חלקי של תצוגה.

עם שדרוג מערכת הבקרה המספרית ושדרוג ממשק המשתמש הסומטוסנסורי, הפונקציות של כרסום CNC בקנה מידה גדול יתפתחו בעתיד.

3. מגמת התפתחות מבנית

עיבוד כרסום ה-CNC בקנה מידה גדול הנוכחי משתמש בשבבי CPU/RISC משולבים מאוד, FPGA/EPLD/CPLD משולבים בקנה מידה גדול ובשבבי ASIC משולבים ספציפיים ליישום, שיכולים לשפר את האינטגרציה של מערכת ה-CNC ואת מהירות התוכנה. וחומרה.

יישום של טכנולוגיית צג FPD שטוח יכול לשפר את ביצועי התצוגה. לצגים שטוחים יש את היתרונות של תכולת טכנולוגיה גבוהה, משקל קל, גודל קטן, צריכת חשמל נמוכה וניידות קלה. הם יכולים להשיג תצוגה סופר גדולה ולהפוך לטכנולוגיית תצוגה מתפתחת שיכולה להתחרות עם crt. הזרם המרכזי של טכנולוגיית Century Display מיישם טכנולוגיות אריזה וחיבורים מתקדמים, משלב טכנולוגיית מוליכים למחצה והרכבה על פני השטח, מפחית את מחירי המוצרים, משפר ביצועים, מפחית את גודל הרכיבים ומשפר את ביצועי המערכת על ידי הגדלת צפיפות המעגלים המשולבים והפחתת אורך וכמות החיבורים. מהימנות. עם המשך הפיתוח של הטכנולוגיה החכמה, גודל השבבים והמעגלים המשולבים יהיה קטן יותר ויותר, והמבנה של ציוד כרסום CNC בקנה מידה גדול של Jieshi ישתפר מאוד.

עם חקירה מתמשכת של בני אדם, התפתחות המדע והטכנולוגיה תהיה בלתי מוגבלת. גם עיבוד כרסום ה-CNC בקנה מידה גדול יקבל התפתחות גדולה יותר, והעולם האינטליגנטי העתידי יהפוך את עיבוד כרסום ה-CNC בקנה מידה גדול לאינטליגנטי יותר.

קישור למאמר זה:מגמת הפיתוח העתידית של כרסום CNC Gantry בקנה מידה גדול

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


מגמת הפיתוח העתידית של כרסום CNC Gantry בקנה מידה גדולפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.