האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מגמת פיתוח של טכנולוגיית ייצור גל ארכובה בעתיד

מגמת פיתוח של טכנולוגיית ייצור גל ארכובה בעתיד

כננתפיר טכנולוגיה תעשייתית


גל הארכובה הוא אחד המרכיבים העיקריים של מנוע רכב, וביצועיו משפיעים ישירות על חיי הרכב. גל הארכובה נתון לעומסים גדולים ולרגעי כיפוף ומומנטים משתנים. מצבי הכשל הנפוצים הם כיפוף שבר עייפות ובלאי יומן. לכן, חומר גל הארכובה נדרש בעל קשיחות גבוהה ועייפות וכן עמידות טובה בפני בלאי.

מגמת פיתוח של טכנולוגיית ייצור גל ארכובה בעתיד

טכנולוגיית ייצור גל ארכובה

טכנולוגיית יציקה

(1) התכה

לצורך התכה של ברזל יצוק בדרגה גבוהה ישמש תנור תדרים ביניים בעל קיבולת גדולה לצורך התכה או התכת תנורי ביניים בתדר משתנה, וספקטרומטר קריאה ישירה ישמש לאיתור הרכב הברזל המותך. הטיפול בברזל יצוק ספרואיד מאמץ קבלנות משנה לפיתוח מגוון חדש של חומרים ספרואידיים, ומאמץ שיטות הריון מתקדמות כגון הריון, תוך חיסון והריון מורכב. הפרמטרים של תהליך ההיתוך מאפשרים שליטה במיקרו-מחשב ותצוגת מסך.

(2) דוגמנות

יציקת קצף אבוד תפתח ותקדם. ביציקת חול, יוערכו דפוס הזרקה ללא תיבות ויציקת שחול וימשיכו להיות מקודמים במפעלים חדשים או שנבנו מחדש. קו הדפוס המקורי בלחץ גבוה ימשיך להיות בשימוש, וכמה מרכיבי המפתח ישופרו כדי להשיג ליבה אוטומטית וליבה תחתונה.

טכנולוגיית פרזול

הקו האוטומטי עם חם לְטִישָׁה פטיש ופטיש אלקטרו הידראולי כמנוע העיקרי הוא כיוון הפיתוח של ייצור גל ארכובה מזויף. קווי ייצור אלה בדרך כלל יאמצו גזירה מדויקת, גלגול לְטִישָׁה (גלגול טריז צולב), חימום אינדוקציה בתדר בינוני וכן הלאה.

עיבוד טכנולוגיה

מחוספס גל ארכובה ישתמש במחרטות CNC, מכונות כרסום פנימיות של CNC, מכונות חיתוך CNC וציוד מתקדם אחר לביצוע סיבוב CNC, כרסום פנימי וסחיבת מכוניות בעיתון הראשי וכתבי העת של מוטות חיבור כדי להפחית ביעילות את העיוות של עיבוד גל הארכובה. גימור גל ארכובה יוטחן בהרחבה באמצעות מכונת השחזה של גל ארכובה.

מכונת השחזה תצויד במכשיר האיזון הדינמי האוטומטי של גלגל השחזה, מכשיר מעקב אוטומטי של המסגרת המרכזית, מדידה אוטומטית, מכשיר פיצוי אוטומטי, חבישה אוטומטית של גלגל השחזה, מהירות קו קבועה ודרישות פונקציונליות אחרות כדי להבטיח את היציבות באיכות השחזה. ציוד בעל דיוק גבוה נשען על מצב היבוא ואינו צפוי להשתנות בטווח הקצר.

טכנולוגיית טיפול בחום וטכנולוגיית חיזוק פני השטח

(1) קשקש אינדוקציה בתדר בינוני

התקשות אינדוקציה בתדר בינוני של גל הארכובה תאמץ את מכשיר המיקרו-מחשב לניטור מכשיר חימום אינדוקציה בתדר בינוני במעגל סגור, בעל מאפיינים של יעילות גבוהה, איכות יציבה ותפעול נשלט.

(2) גל ארכובה ניטרידינג רך

לייצור נפחי גל ארכובה בכמויות גדולות, על מנת לשפר את איכות המוצר, ישמש בעתיד קו חנקן רך המבוסס על חנקן המבוסס על חנקן. קו ייצור ניטרידינג רך על בסיס חנקן מורכב ממכונת כביסה קדמית (ניקוי וייבוש), תנור חימום מוקדם, תנור ניטרידינג רך, מיכל שמן קירור, מכונה לאחר ניקוי (ניקוי וייבוש), מערכת בקרה , ומערכת הפצת גז לייצור גז.

(3) טכנולוגיית חיזוק משטח גל ארכובה

חיזוק פילה גל ארכובה רקיע משי יהיה בשימוש נרחב בעיבוד גל הארכובה. בנוסף, נעשה שימוש נרחב בתהליך חיזוק מרוכב כגון חיזוק גלגול עגול וריבוי משטח היומן בעיבוד גל הארכובה. חיזוק חיזוק גל ארכובה מפלדה יהיה יותר הקרקע מעוגלת ומרווה.

הסיבה העיקרית לשבר בארכובה:

  • (1) שימוש ארוך טווח בשמן מנוע מתדרדר; עומס יתר ותליה יתר גורמים להפעלת עומס יתר לטווח ארוך של המנוע ותאונות אריחים שרופות. גל הארכובה נשחק קשות בגלל שריפת המנוע.
  • (2) לאחר תיקון המנוע, הטעינה לא עברה את תקופת ההרצה, כלומר עומס העומס יתר על המידה, והמנוע עומס יתר במשך זמן רב, כך שעומס גל הארכובה עולה על הגבול המותר.
  • (3) ריתוך משטח משמש לתיקון גל הארכובה, ההורס את האיזון הדינמי של גל הארכובה, ואינו מבצע בדיקת איזון. הכמות הלא מאוזנת חורגת מהסטנדרט, מה שגורם לרטט גדול של המנוע וגורם לשבירת גל הארכובה.
  • (4) בשל תנאי דרכים ירודים, הרכב עמוס יתר על המידה ותלוי יתר על המידה. המנוע נמצא לעיתים קרובות במהירות הקריטית של רטט הפיתול, והמנחת נכשלת, מה שיגרום גם לפגיעת עייפות רטט פיתול גל הארכובה ולהישבר.

קישור למאמר זה: מגמת פיתוח של טכנולוגיית ייצור גל ארכובה בעתיד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מגמת פיתוח של טכנולוגיית ייצור גל ארכובה בעתידPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.