האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחף

מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחף

מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחף


מדחפים גדולים מיוצרים כמעט בכל רחבי העולם בצורה של מגרד. בייצור המגרש המשתנה מדחפי ספינות, לאחר גירוד המשטח בעל המגרש השווה עם מגרד, משמשת גם צלחת המגרש העזר לגרידת משטח המגרש המשתנה

מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחף
מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחף

1. שיטת דוגמנות

בשנות השישים נעשה שימוש בדרך כלל בצורות בור בעת יציקת מדחפים גדולים במדינות שונות. מאוחר יותר, באמצעות תרגול ייצור, נמצא שכאשר גובה הנהיגה מספיק, צורת הקרקע נוחה, ולכן הם השתנו לצורת הקרקע.

סוגי חול היציקה משתנים מיצרן ליצרן. באופן כללי, יש חול מלט או חול זכוכית מים CO2. הראשון זול, האחרון קצר התקשות, ושניהם יכולים להבטיח את איכות המוצר.

בבית ומחוצה לה, מדחפים בקנה מידה גדול מיוצרים באמצעות דוגמנות מגרדות. בייצור מדחפים משתנים, לאחר גירוד המשטח השווה עם מגרד, משטח המגרש משתנה גם עם לוחית עזר. השתמש בתבנית חתך כדי ליצור להב מזויף. ישנן שתי שיטות של המודל: האחת היא צורת בטן דג, אשר ממוקמת בהתאם לרדיוס שלו; השנייה היא צורה לינארית, המוצבת על פי קואורדינטות מלבניות. 

את הראשון ניתן לייצר רק באמצעות סולם לפי הדמות, ואת השני ניתן לבצע רק לאחר המרה באמצעות מחשב אלקטרוני. העליונות של שיטת הדוגמנית להפרדת מודלים לינארית אינה ברורה, אך היא מוסיפה הרבה הליכי המרה, והיא לא משפרת באופן מהותי את איכות המוצר.

בדרך כלל משתמשים באוויר חם לייבוש החלל הפנימי של היציקה. מפוח האוויר החם הוא נייד או קבוע.

2. מערכת יציקה

מערכת המזיגה היא חלק חשוב להבטחת איכות היציקה של המוצר. במהלך יציקות עיבוד שבבי תהליך, סיגים תחמוצת מעורבבים לעתים קרובות לתוך המתכת הנוזלית. במיוחד כאשר נוצרת מערבולת או מערבולת, תכליות סיגים ייווצרו באזור המרכזי של המערבולת. 

לכן, יש להתייחס בזהירות בעיצוב מערכת היציקה כדי למזער את האפשרות של הכללת סיגים. יש מידע להכניס מסנן למערכת היציקה. מסך המסנן היה עשוי תחילה מחול יצוק, ובהמשך הוא עשוי קידוח לוחית ברזל. עם זאת, לאחר שנים רבות של ניסויים בארצנו, ההשפעה אינה טובה. מכיוון שכאשר קיים פילטר, המתכת הנוזלית נכנסת למערכת היציקה ומרוססת על ידי המסנן, מה שמגדיל את הסיכוי לחמצון מתכות ומגדיל באופן משמעותי את סיגי התחמוצת.

3. עלייה

נכון לעכשיו, ישנם אנשים המשתמשים בעליית בידוד בסין. אם ניתן להשתמש בפלדה מותכת חמה למזיגה משלימה, ניתן להכניס את ההשפעה המשלימה של המעלה.

4. שימור יציקה

החלק הצפוף ביותר של היציקה הוא על פני המתכת.

קישור למאמר זה:  מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחף

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מגמת פיתוח של שיטת יציקת המדחףPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.