האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מדברים על הטכנולוגיה החדשה לטיפול בחום של הטבעת מיסבי רולר מחט

מדברים על הטכנולוגיה החדשה לטיפול בחום של הטבעת מיסבי רולר מחט

מאז תום מלחמת העולם הראשונה, שני אחים גרמנים בשם שפלר פיתחו את הטכנולוגיה של ניקוב הטבעת החיצונית והכלוב של מֵסַב טבעת וכלוב חיצוניים מלוח פלדה דל פחמן דק. השלמות והשיפור ההדרגתי, כך נוצרו הַטבָּעָה גלגלת מחט מֵסַב סדרה, והקימה את INA Bearing Co., Ltd. (Schaeffler INA Bearing co.,ltd), הסימן המסחרי של INA (Immer neu Aufgabe) אומר שתמיד יש משימות חדשות. . הופעתה של רולר מחט חותמת מֵסַבs שינתה במהירות את המבנה של חלקים מכניים במכונות, מכוניות, אופנועים, תעופה, תעופה וחלל, מכונות טקסטיל, תעשייה קלה ותעשיות אחרות, מה שהופך אותו לקלה יותר ומשיג את המטרה של חיסכון באנרגיה.

בתעשיות רבות המשתמשות במיסבי גלגלות מחט מוטבעות, היישום של מיסבי גלגלות מחט חותמים המיוצגים על ידי תעשיית הרכב משמש כדי להמחיש שכדי לגרום למכונית לרוץ מהר, יש להפחית את משקל המכונית כולה, ותנאים אחרים נותרים ללא שינוי. . להלן נדון רק במבנה הנושא במפחית (קופסה) של המכונית. בנוסף להתקנה של מיסבים פיזיים רגילים, היא מוגבלת גם על ידי הגודל הרדיאלי של החלל הפנימי. יש לקוות שניתן להקטין את המבנה של כל המסבים במפחית. קל משקל, בעל חוזק גבוה, מסוגל לעמוד בעומסים גדולים יותר ובמהירויות גבוהות יותר, ובעל עמידות בפני שחיקה טובה, ולכן יש צורך במספר מסוים של מיסבי מחט מוטבעים מסוג HK במפחית.

1. הטבעת טבעת חיצונית וכלוב

החומר לייצור הטבעת החיצונית המוטבעת ומסגרת המגן עשויים מסלילים בעלי גלגול קר מפלדת פחמן נמוכה עם תכולת פחמן נמוכה (wC=0.006%~0.009%), משטח נקי ומואר, ודיוק מימדים גבוה. , העובי שלהם הוא בדרך כלל 0.63 ~ 1.5 מ"מ, הקשיות של חומר זה היא בערך 90 ~ 120HV10, המבנה המטאלוגרפי שלו הוא פריט גרגירי אחיד יחסית וכמות קטנה מאוד של צמנטיט שלישוני (צמנטיט חופשי), סוג זה של ארגון מתאים מאוד עבור יצירת חלקי חורים עמוקים, כגון חלקי חורים עמוקים כגון הטבעת טבעת חיצונית וכלוב. ליצירת הטבעת החיצונית הטבעה או הכלוב, בהתאם למצב הציוד של הארגון, יש שני סוגים של תנאי עבודה: עיבוד רב-מבוזר בתהליך יחיד או מכונת הטבעה משולבת רב-תכליתית. עלות ההשקעה החד-פעמית של הציוד הקודם נמוכה יחסית, אך מנקודת מבט של תהליכי הבלימה, מתיחה מרובה, חיתוך וכו', יש יותר זרימת תהליך ומפעילים, ודיוק הממדים של החלקים הוא נָמוּך; הציוד של האחרון הוא השקעה חד פעמית אם כי גדולה יותר, אך כמות כוח אדם קטנה יותר. אדם אחד יכול לבצע הרס, תהליכי מתיחה וזיזום מרובים בכלי מכונה רב תכליתי, ולהשלים בקלות את כל התהליך של הטבעת הטבעת החיצונית או הכלוב, ולמוצריו יש דיוק גבוה, תפוקה גדולה ומאפיינים אחרים ראויים לפופולריות ושימוש.

1. דרישות טיפול בחום להחתמת טבעת חיצונית וכלוב

החומרים של הטבעת והכלוב החיצוניים המוטבעים זהים לאלה שהוזכרו לעיל. דרגות החומר הן בדרך כלל DC03M, DC04M, C15Mn, 16MnCr5 וכו'. עומק השכבה המקרבת (קרבוניטריד) של הטבעת החיצונית המוטבעת הוא בדרך כלל 0.08 ~ 0.33 מ"מ (למדוד את השכבה המוקשה היעילה) עומק: יש למדוד אנכית מהמשטח עד 550HV. הקשיות לאחר הקרבורה והכיבוי היא 840 ~ 900HV; עומק השכבה המקרבת (קרבוניטריד) של הכלוב הוא בדרך כלל 0.02 ~ 0.12 מ"מ (מדוד את עומק השכבה הכוללת המוקשחת: מהחלק המשטח נמדד בניצב למבנה מטריצת המתכת במיקרו-קשיות או המרחק של השכבה המוקשה. אין שינוי ברור במבנה המיקרו), והקשיות לאחר הקרבור והכיבוי היא 410~550HV. המבנה המטאלוגרפי הוא מרטנזיט עדין דמוי מחט, מפוזר עם קרבידים עדינים וכמות קטנה של אוסטניט שנשמר.

מדברים על הטכנולוגיה החדשה לטיפול בחום של הטבעת מיסבי רולר מחט

עבור carburizing ואת מרווה של שני המוצרים לעיל, זה מתאים יותר לבחור תנור חגורת רשת. ביניהם, תנור חגורת הרשת עם מאוורר מחזור ומיכל מופלה בעל איכות המוצר הטובה ביותר. מכיוון שהשכבה המקרבת דקה מאוד, זמן הקרבור (הקרבוניטרידינג) שלה קצר מאוד, מה שמצריך אווירה אחידה בכבשן. מסיבה זו, יש צורך במאוורר במחזור כדי לעורר את האטמוספירה כדי להפוך את התנור לקרבור (carbonitriding). ) האווירה הומוגנית כדי להבטיח את יציבות איכות המוצר. עם זאת, לתנורי חגורת רשת ביתיים עם מאווררים במחזור, אין בעצם מיכלי אפל. לתנורי חגורת רשת עם מיכלי מופל יש תאי תנורים קטנים מאוד וללא מאווררים. גם מבנה האוהדים המסתובבים בבית ובחו"ל שונה. יש להקפיד על מאווררים במחזוריות ביתית. היציבות המתמשכת של איכות המוצר היא קצת קשה. תנור חגורת רשת מיכל המופל עם מאוורר מחזור מתוצרת צפת השוויצרית יכול כבר להשיג תנור ברוחב חגורת רשת של כ-1000 מ"מ, ורוחב מיכל המופלה מגיע ל-1200 מ"מ. לכבשן 4 עד 6 מאווררים במחזור לפי גודל התפוקה. הוא מתמחה הוא משמש למוצרים עם שכבות דקיקות של קרבוריזציה (קרבוניטרידינג) ודרישות איכות גבוהות. טיפול החום של מיסבי רולר מחט מוטבעים שייך לטווח זה.

2. בקרת אטמוספירה בתנור חגורת רשת

קודם כל, יש צורך לנקות ולייבש את כל חלקי המוצר הנכנסים לתנור. יש להבטיח את איכותם של מקורות גז שונים. ביניהם, הטוהר שלהם צריך להיות מתנול ≥ 99.9%, פרופאן ≥ 95%, וחנקן נוזלי ≥ 99.999%. עבור חנקן נוזלי, ליטר אחד של חנקן נוזלי ניתן לגזה ל-647L של חנקן, כך ששימוש בחנקן נוזלי לייצור חנקן הוא שיטה אידיאלית, והציוד שלו קל לתחזוקה ולתפעול.

עבור התנור החדש, יש צורך לתנור ולחמם באיטיות בהתאם לדרישות יצרן הציוד לפני הכנסתו לייצור, ויש להדק שוב את כל הברגים ולבדוק את כל האטמים. כאשר הכבשן מופעל מחדש לאחר כיבוי הכבשן, הציוד החדש והישן חייב להיות לא כולל את האוויר בכבשן, כלומר, צריכה להיות כניסת חנקן בקצה התחתון של יציאת ההבלטה. כאשר טמפרטורת התנור עולה ל-650℃, פתח את כדור החנקן שסתום בזנב, והחנקן נכנס לכבשן מיציאת ההבלטה ומסיר את ה-CO2 וה-H2O בכבשן. המתן עד שהאווירה המזיקה תתרחק בהדרגה מהפנים של הכבשן, מה שנמשך 5-10 שעות. כאשר טמפרטורת התנור עולה ל-780℃, העבירו פנימה את גז הפיצוח המתנול המטפטף או מתנול בטמפרטורה נמוכה, המשיכו להעלות את הטמפרטורה ל-850℃ ולהשאיר אותה חמה לפרק זמן, ואז העבירו פנימה פרופאן ובמקביל, לסגור את החנקן שסתום בקצה התנור. זמן הפקת הגז לאחר כניסת חנקן מתנול פרופאן לתנור מעט ארוך יותר, ועדיף להפוך את האווירה בכבשן לאחידה יותר בפעולת המאוורר המסתובב.

כאשר הכבשן החדש מופעל, יש צורך לקרבור מראש את חגורת הרשת ואת הכבשן. לפעמים מד פוטנציאל הפחמן מראה שהתקיימו הדרישות הטכניות, אך כאשר צבע הלהבה הופך לכחול, זה אומר שעדיין יש אוויר באטמוספרה בכבשן, ונוכחות חמצן בכבשן תגרום לחומר העבודה. כתמים ושחרור מפחמן על פני השטח, הקשיות מופחתת וניתן לראות את המבנה השחור בבדיקת המבנה המטאלוגרפי. עבור תנורים ללא מיכלי פח, יש להחליף את האוויר והלחות בחורים הקטנים בלבני עקשן קלות משקל ובסיבי אלומיניום סיליקט עקשן. אם התנור החדש אינו יבש מאוד, יש להשתמש בכיסוי התנור. שחרר את הצלחת, השאר מרווח של כ-10 מ"מ כדי לאפשר לאדי מים לברוח, ואז כסה את מכסה התנור והדק את הברגים, או שאתה יכול להשתמש בשיטות אחרות כדי להסיר אותו. על מנת להפחית את כמות האוויר הנכנסת לכבשן, בנוסף לשליטה בגובה דלת התנור, יש לשאוב באמצעות משאבת אוויר את אדי השמן מעל ומתחת לווילון הנפט בפתח הפריקה. כמות החילוץ מותאמת על ידי שסתום כדורי, ואדי השמן המופקים מועברים דרך מפריד קיטור למים. הוא נשלט על ידי מד זרימה ולאחר מכן נשלח אל פתח הכבשן כדי להתמזג עם גז מתנול לאיטום להבה של פתח הכבשן.

בתהליך התאמת האווירה בכבשן, לא אמור להופיע פחמן שחור על פני חגורת הרשת. כאשר צבע הלהבה של פתח התנור כתום, יש להתאים את האווירה בכבשן, וניתן להזין את חומר העבודה באופן רשמי בשלב זה. חיי הכבשן של תנור חגורת הרשת ללא מופלים יש מספר מסוים של שנים. אורך החיים של ציוד מיובא הוא כעשר שנים. בשלב זה, לציוד יש תנאים נורמליים של חומרי תהליך, מכשור, אווירת תנור ותפעול, אך עומק השכבה וקשיות החלקים המפוחמים (קרבוניטרידינג) אינם עומדים בדרישות הטכניות, וקשה מאוד לבדוק את נקודת דליפה של התנור. אני צריך להעלות את הטמפרטורה ולהאריך את הזמן כדי להתמודד עם זה. למעשה, בבטנת התנור יש סדקים. צריכת האטמוספרה בכבשן עולה, ויש לבנות את התנור מחדש. עבור תנור חגורת רשת עם מיכל מופל, חיי השירות של מיכל המופלה שלו הם כ-5 שנים. ברגע שמיכל המופלה נסדק, ניתן לזהות אותו במהירות. תקן או עדכן את מיכל המופלה בזמן והשתמש בכבשן. תוחלת החיים יכולה להיות ארוכה עד כ-30 שנה.

ניתן לכייל את כיול פוטנציאל הפחמן בכבשן עם רדיד פלדה דל פחמן (יריעת פחמן קבועה) עם תכולת פחמן של 0.06% ועובי של 0.05 מ"מ. יש בדרך כלל שתי דרכים לכייל את פוטנציאל הפחמן של בדיקת החמצן:

האחת היא שיטת השקילה, תוך שימוש במאזן אנליטי עם דיוק של אלפית אחת כתקן מדידת השקילה. רדיד הפלדה שהוסר מחלודה, הסרת שומנים, ניקה וייבש, נשקל, ולאחר מכן נכנס לכבשן לקרבורציה תהליכית. רדיד הפלדה לא אמור לגעת בלכלוך כאשר הוא נכנס ויוצא מהכבשן. יש לקרר מראש את נייר הכסף לפני שניתן לפרוק אותו. הנוסחה מחושבת להיות פוטנציאל הפחמן במיקום של בדיקת החמצן בכבשן.

השני הוא להשתמש בשיטת הבעירה כדי למדוד את פוטנציאל הפחמן של רדיד הפלדה. שיטה זו פשוטה, מדויקת ומהירה. שיטת הכנת הדגימה שלו זהה לקודם. לאחר הוצאת רדיד הפלדה מתוך חור הדגימה, הוא ממוקם במנתח הפחמן והגופרית C230. מנתח הפחמן-גופרית מחובר למאזן. חנקן וחמצן מוכנסים למכשיר, והמתג מופעל. רדיד הפלדה נשרף באופן מיידי. בשלב זה מיוצרים פחמן חד חמצני ופחמן דו חמצני. פוטנציאל הפחמן של רדיד הפלדה מוצג תוך דקה אחת. הַחוּצָה.

צינור היניקה של תנור חגורת הרשת מסוג טפטוף נחסם פעמים רבות בגלל הטמפרטורה הנמוכה של שכבת הבידוד בחלק העליון של הכבשן, מה שגורם לאווירה הניתנת לשליטה לא לעמוד בדרישות הטכניות, מה שמשפיע על איכות המוצר. אם יבוצעו שינויים מיוחדים בצינורות המתנול והפרופאן להזרקת טפטוף, זה לא יחסום לעתים קרובות את כניסת האטמוספרה לצינורות, וניתן לנקות את הצינורות במשך יותר משנה, כך שאווירת התנור יכולה להישאר יציבה לאורך זמן. . בנוסף, חייבות להיות חורי הצצה של ∮150 מ"מ בחלק העליון של מיכל השמן, כלומר בשני הצדדים של פתח ההסקה, כדי להקל על התבוננות והתאמה של גודל וילון השמן (וילון), כדי לצמצם עשן השמן שנכנס לכבשן, וגורם לתופעה של פוטנציאל פחמן גבוה מזויף. . בעת הצורך, לאחר הגדרת התנור, ניתן לפתוח את חורי ההצצה משני הצדדים כדי לנקות את החריצים של וילון השמן (וילון) כדי להפוך את וילון השמן לפתיחת חסימה. משאבת זרימת השמן, משאבת וילון השמן, משאבת קירור השמן וכו' בתוך מיכל השמן חייבת להיות באיכות גבוהה, אחרת היא תשפיע על הצבע הבהיר של החלקים המרוויים.

2. מחט גלגול

האלמנטים המתגלגלים של מיסבי גלגלות מחט מוטבעים צריכים לשאת עומס גדול יחסית. מסיבה זו, ניתן ליצור מהם רק צורות בצורת מחט עם הבדל גדול ביחס אורך לקוטר. מכיוון שהמבנה של מיסבי הגלגלות המוטבעים הכלליים לא יכול להיות גדול מדי, קוטר גלגלי המחט הוא בדרך כלל ≤ 5 מ"מ, אורכו הוא פי 3 עד 10 מהקוטר.

החומר של גלגלת המחט הוא GCr15 או 100Cr6, המבנה המקורי צריך להגיע לספירואידיזציה ברמה 2 בתקן הטכני לטיפול בחום של JB/T 1255-2014 חלקי פלדה נושאי כרום פחמן גבוה, הקשיות היא 179~207HBW, וה חוט פלדה נושא כרום פחמן גבוה נחתך במהירות גבוהה המכונה נחתכת לפי המפרטים הנדרשים, ולאחר מכן ממוקמת בתוף מתומן הנוטה בזווית מסוימת. בחבית מניחים כמות מסוימת של צמר מחטים, חומרים שוחקים וממיסים, והיא מופצת במהירות מסוימת במשך עשרות שעות. לאחר הליטוש, שני הקצוות של גלגלת המחט הראו קשתות חלקות, שעמדו בדרישות הטכניות.

ישנן שתי שיטות לכיבוי גלילי מחט: לכיבוי עם יותר זנים ומפרטים אך תפוקה נמוכה יותר, נעשה שימוש בכבשן רולר קטן. שיטות ההזנה והפריקה הן כולן מלוע התנור הקדמי, ופי התנור האחורי מוכנס לאווירה מבוקרת. מבנה התנור פעולה פשוטה ותפעול נוח. הכבשן שלו (מיכל מופל) הוא מבנה גלילי מתומן עם מתחדד בשני הקצוות. המחטים יכולות להתגלגל באופן טבעי במהלך סיבוב מחזורי, כך שניתן לחמם כל מחט באופן שווה. ישנם שלושה צמדים תרמיים בתנור החימום. , כלומר, אחד בכבשן, המשמש לשליטה בטמפרטורה; אחד בכבשן (מיכל מופל) מציין את הטמפרטורה בפועל, והשני משמש לאזעקת טמפרטורת יתר. חנקן, מתנול ופרופאן מוכנסים לכבשן כדי להגן ולחמם את גלילי המחט. ישנן משאבות ערבובות במחזור ובבלים במיכל ההמרה כדי להפוך את גלילי המחט להרווה לתוך השמן לאחידות בקשיות ולקבל את קשיות ההמרה (65~66HRC). יתרונות קטנים. מומלץ לא להשתמש בתנור חגורת רשת לחימום. עבור אצווה גדולה של חימום וריבוי מחט, נעשה שימוש בכבשן רולר גדול. שיטת ההאכלה היא ההאכלה האחורית והאווירה המבוקרת, וההפרשה הקדמית. מבנה התנור עשוי מלוח פלדה עמיד בחום המגולגל לגליל עגול. מרותך בפלטת פלדה עמידה בחום פנימית רציפה וחלקה, גלגלת המחט יכולה לנוע קדימה ולהתהפך באופן טבעי בתוף, כך שניתן יהיה לחמם את גלגלת המחט באופן שווה. במיכל ההמרה מכשיר מנחה מחזור ו-4 סלי קליטה מנירוסטה עגולים עם הרבה חורים קטנים הניתנים להעברה באופן קבוע. שיטות אחרות של קליטת חומרים יכולות גם להשתמש במסוע להרמת המבנה וכן הלאה.

3, הבחירה של מדיום קירור מרווה

הכיבוי הראשון של גלגלת המחט מחומם בכבשן תוף גדול (קטן). שיטת ההמרה שלו היא לפרוק באופן רציף את החומר בזמן שהתוף מסתובב, ובמקביל לצנוח ברציפות לתוך מיכל השמן המרווה כדי לקבל קשיות קשה ואחידה. שמן ההמרה שלו משתמש בשמן מרווה בהיר מהיר, מכיוון ששלב סרט האדים שלו קצר, מהירות הקירור בטמפרטורה גבוהה ונמוכה מהירה, יציבות החמצון התרמית טובה, צריכת השמן קטנה וקלה לניקוי, חלקות פני השטח טובה, חיי השירות ארוכים, מה שיכול להפוך את רולר המחט לאחר המרווה, פיזור הקשיות קטן ואחיד.

עבור מיסב ההטבעה האינטגרלי המורכב, מדיום הקירור המרווה שלו צריך להיות שמן מרווה עם לחץ אדים רווי, בהירות, קירור, עמידות חמצון טובה, קל לניקוי וחיי שירות ארוכים, והוא נמצא בחדירות הגז. לתהליך ההמרה לאחר פחמן (קרבוניטרידינג) יש ביצועי התקשות טובים ומעט מאוד עיוות מרווה. מכיוון שעובי הדופן האפקטיבי של המוצר דק, ניתן להשתמש בשמן המרווה המדורג; ניתן להשתמש בשמן המרווה המדורג בטמפרטורות גבוהות. נקודת הבזק ונקודת הצתה גבוהות, קצב קירור מהיר בטמפרטורה גבוהה, קצב קירור איטי בטמפרטורה נמוכה, כך שניתן לקרבור את הטבעת והכלוב החיצוני החיצוני (קרבוניטרידינג) ולהקשיח, ויכולים להיות עשויים מפלדת נושאת כרום עתירת פחמן. רולר מחט מקבל קשיות קשיחה ואחידה, ויכול להפחית משמעותית את העיוות ולעמוד בדרישות הטכניות. יש לשחרר את השמן החדש לפני כניסתו לשימוש. השמן בתהליך העבודה מצויד בדרך כלל בצנטריפוגה מהירה, שאינה פוגעת בתכונות הפיזיקליות והכימיות של השמן, ויכולה גם להסיר את הלכלוך, כך שהשמן המכווה יוכל לשמור על יציבות לטווח ארוך. ביצועי הניקוי והמרווה גם מאריכים את חיי השירות של שמן מרווה ליותר מעשר שנים.

4. טיפול בחום של מיסבי רולר מחט הטבעה אינטגרליים

השלב הראשון בטיפול בחום של מיסבי רולר מחט הטבעה אינטגרליים חייב קודם כל לעבד את גלילי המחט, כלומר, גלילי המחט מחוממים, מרווים ומטגנים בכבשן הגלילה. במהלך החימום, CP פוטנציאל הפחמן בתנור הוא 1.0 ~ 1.1%, וטמפרטורת החימום היא (845 ~870) ℃ ± 5 ℃, השתמש בשמן מרווה מהיר בהיר, טמפרטורת שמן 80 ℃, קשיות המרווה הליבה 760+80HV, משטח קשיות 780+160HV, טמפרטורת מזג 160~180℃, קשיות לאחר חישול ≥810HV, המבנה המטאלוגרפי הוא קריפטו-קריסטלים מחוסמים, גבישים עדינים או מרטנזיט בצורת מחט קטנה, קרבידים עדינים שיוריים מפוזרים באופן שווה וכמות קטנה של אוסטניט שנשמר.

לאחר הטיפול בחום מטחנים את גלילי המחט, מלוטשים וכדומה, ולאחר מכן ממוינים הצורה והגודל על ידי מכונת מיון אוטומטית מלאה במהירות גבוהה. לאחר מכן, בהתאם לדרישות הטכניות, ניתן לשמור את גלילי המחט שעברו טיפול בחום וכאלה שלא עברו טיפול בחום במכונה אחת. המסגרת והטבעת החיצונית המוטבעת מורכבים במכונת הרכבה ואיטום אוטומטית לחלוטין כדי להפוך למיסב גלגלות מחט מוטבע אינטגרלי.

לבסוף, הם מקרבים (קרבוניטרידינג) מרווים בכבשן חגורת רשת. מדיום הקירור המרווה הוא שמן מרווה מדורג, טמפרטורת השמן היא 80 מעלות צלזיוס, טמפרטורת הקרבור היא 820-870 מעלות צלזיוס, והאטמוספירה בכבשן היא מתנול, פרופאן, חנקן ופחמן. פוטנציאל CP = 0.9% ~ 1.2%, זמן הקרבור הוא בדרך כלל 30 ~ 100 דקות בהתאם לדרישות הטכניות, עומק שכבת הקרבור של הטבעת החיצונית המוטבעת הוא 0.08 ~ 0.33 מ"מ, קשיות ההמרה של הקרבורור היא 840 ~ 900HV; עומק שכבת הקרבור של הכלוב הוא 0.02 ~0.12 מ"מ, קשיות הקרבור והמרווה 410~550HV.
עבור מחטים רולר, המבנה המטאלוגרפי לפני הקרבורה והכיבוי הוא מחטים נסתרות מחוסמות, גבישים עדינים או מרטנזיט דמוי מחט קטן, קרבידים עדינים מפוזרים באופן שווה וכמות קטנה של אוסטניט שנשמר, שנמצאים בקירור השני במהלך ההמרה, מכיוון שהזמן הוא קצר, המבנה לא יהיה גס עבור פלדה נושאת כרום פחמן גבוהה, אך הוא יכול להפוך את המבנה לדק ואחיד יותר ולשפר את חוזק עייפות המגע. בשלב זה, קשיות ההמרה היא ≥910HV, והקשיות לאחר הטמפרור ≥810HV.

לאחר השלמת טיפול החום, הניקוי והייבוש של מיסב הגלגלות המוטבע באינטגרלי, גודלו יקטן ב-0.01 ~ 0.05 מ"מ. מסיבה זו, נדרשת בדיקת מעגל עוטף של 100% עבור המיסב המוטבע האינטגרלי. עבור מספר קטן מאוד של מחוץ לסובלנות, נדרשת שחול. ניתן להכניס אותו לאחסון לאחר תיקון. טכנולוגיה זו נמצאת בשימוש במדינות זרות במשך עשרות שנים, והיא מפותחת גם בסין, בתקווה להשיג תוצאות טובות.

קישור למאמר זה: מדברים על הטכנולוגיה החדשה לטיפול בחום של הטבעת מיסבי רולר מחט

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדברים על הטכנולוגיה החדשה לטיפול בחום של הטבעת מיסבי רולר מחטפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודיישומי בית קופסה, מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.