האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות

מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות

מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות


קרן המסגרת בתבנית, בהרכבה מוסיפה את השימוש הכללי ב- Cr12MoV, קל להפיק את פני השטח שלה "חיתוך מפרצת עלילתית", המוביל לקורה וסימני מתיחה על פני השטח, מפחית את כושר הנשיאה של הקורה, על מנת לפתור בעיה זו, באמצעות ניסויים רבים, מצאנו כי פלדת הטונגסטן מוחלת על הקובייה, אך לא להימנע מתהליך יצירת הסדינים ולהכניס "הדבקה", כדי לפתור את "חיתוך מפרצת העלילה", ופלדת הטונגסטן אינה קלה ללבוש, לשפר את יציבות וחיי שירות של הקוביות, איכות פני השטח של המוצרים.

מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות

מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות. -PTJ מכונות CNC חנות

קרן המסגרת (חלק) היא חלק חשוב במכלול המסגרת על מנת להבטיח את קשיחות הפיתול של המסגרת ולשאת את העומס האורך. עם השיפור המתמיד של איכות הרכב כולו, איכות קרן המסגרת הפכה להיות חשובה יותר. על מנת למנוע מחוזק מכלול המסגרת מלהפחת בשל פגמי האיכות של הקורה, נדרש לשפר את איכות הקורה.

ליקויי איכות של חלקים וניתוח הגורמים להם

(1) פגמי האיכות של החלקים. 

המתח הצדדי חמור מאוד, והקריטריונים מוצגים בטבלה 1.

טבלה 1 תקני בדיקת שריטות

ציון תקן שיפוט
V1 מברשת גדולה מ- 0.3 מ"מ
V2 אם הגודל גדול מ- 0.2 מ"מ ופחות מ -0.3 מ"מ, ומרחק האיסוף קטן מ -100 מ"מ או שווה לו
V3 מרחק האיסוף קטן מ- 0.2 מ"מ או שווה לו, מרחק האיסוף גדול מ- 0.2 מ"מ ופחות מ -0.3 מ"מ הוא
100 מ"מ או יותר ומלוטש בצורה חלקה
הערות ניתן לשחרר V2 על פי תקן V3 לאחר שהחלק המנומנם מלוטש חלק והמשטח המלוטש צריך להיות חלק
על פני לוח הפלדה ויחס הרוחב לעומק הוא לא פחות מ 6: 1

איור 2 מראה את ההשפעה של שימוש בתוספות יצירת Cr12MoV ליצירת חלקים.

מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות

איור 2 מראה את ההשפעה של שימוש בתוספות יצירת Cr12MoV ליצירת חלקים.

תוצאות בדיקת המוצר:
המתח מתרכז בעיקר בכפיפות משני הצדדים, ועומק המתח הוא 0.5 ~ 0.9 מ"מ.

(2) סיבות לליקויים בחלקים.

במהלך תהליך יצירת התבנית של החלק, בשל ההחלקה היחסית בין משטח החלק למשטח התבנית הקמור והתבנית הקעורה, התבנית הקמורה, התבנית הקעורה והחלק יוצרים זוג זוגות חיכוך, המייצרים יחסית מתח מכני גדול על משטח המגע (במיוחד תהליך הייצור). כאשר החלק נכנס לחלל התבנית, החלק: הפה הקעורה), הגורם לעיוות אלסטי או פלסטי של החלקים הקמורים של משטחי החיכוך, וכתוצאה מכך חיזוק פחות או יותר של הקשרים האטומיים על פני השטח של השניים צדדים. אתר מסוג זה נקרא ריתוך קר. . כאשר צמד החיכוך נע יחסית זה לזה, מכיוון שהקשרים האטומיים העדינים על משטחי שני הצדדים מתנתקים זה מזה, החומר מועבר מצד אחד של צמד החיכוך אל המשטח השני, ויוצר תופעת קשר מתכתי, ו צמתים מצטברים. כאשר פני השטח של זוג החיכוך מחוספס יותר, סביר יותר להיווצר תופעת הצמדת המתכת, מה שיגרום למתח של המתח.

3 בחירת החומר של הכנס למות והמאפיינים של פלדת הטונגסטן

3.1 בחירת החומר של הכנס

באמצעות ניתוח ליקויי חלקים, לבחירת תוספות הקוביות יש תפקיד חשוב בפתרון סימני משיכה של חלקים. זה דורש את הקוביות עם מקדם חיכוך נמוך, מוליכות תרמית גבוהה וקשיות גבוהה. לאחר השוואת החומרים, לבסוף נבחרו שלושת החומרים ניתוח השימוש בפלדת טונגסטן YG8. ההשוואה בין שלושת החומרים מוצגת בטבלה 2.

חוֹמֶר מקדם חיכוך מוליכות תרמית
(W/m · k)
קשיות טיפול בחום
(HRC)
הערות
Cr12MoV 0.15 ~ 0.3 45 56-60 קשיות נמוכה לפני טיפול בחום,
הקשיות גדלה לאחר טיפול בחום
נחושת בריליום
(CB-2H)
0.006 ~ 0.01 100 ~ 110 42 ~ 48 אין צורך בטיפול בחום
פלדה טונגסטן
(YG8)
0.005 ~ 0.008 59 ~ 88 69 ~ 82 אין צורך בטיפול בחום

3.2 המאפיינים של פלדת טונגסטן

לפלדה של טונגסטן יש סדרה של תכונות מצוינות כגון קשיות גבוהה, עמידות בפני שחיקה, חוזק וקשיחות טובה, עמידות בחום ועמידות בפני קורוזיה, במיוחד קשיות ועמידות בפני שחיקה, שנשארות ללא שינוי אפילו בטמפרטורה של 500 מעלות צלזיוס. עדיין יש לה קשיות גבוהה ב -1,000 מעלות צלזיוס.

4 אמצעי זהירות לשיבוץ ועיבוד של תוספות פלדת טונגסטן

4.1 שיבוץ של מוסיף פלדה טונגסטן

המתח בחלק קיים בעיקר בקשת הצד, ולכן הוחלט להשתמש בפלדת טונגסטן רק בקשת התבנית. קשיות פלדת הטונגסטן היא השנייה רק ​​ליהלום, לא ניתן לטחון אותה וניתן לעבד אותה רק על ידי שחיקה. הצורה חייבת להיות יצוקה מדויקת, ומשטח המפרק נטחן עם גלגל יהלום כדי להימנע מחוטים
חור. תבנית התבנית הקעורה האינטגרלית מקובעת על גוף היציקה דרך הצד, והקרביד המלט מוטבע בתוך הכנס האינטגרלי בצורה של חריץ זנב יוננית. שיטת תיקון זו פותרת את הבעיה של חוסר יכולת לקדוח ולחרוץ חורים מושחלים בקרביד מלט.

4 מוצגים.

4.2 אמצעי זהירות לעיבוד מוסיף פלדה טונגסטן

(1) עניינים הזקוקים לתשומת לב במהלך חיתוך וטחינה.

  • א. פלדת טונגסטן נוטה להיסדק ולהתפוצץ בפינות תחת פגיעה ובעומס עיבוד רב. הוא חייב להיות קבוע היטב על שולחן העבודה לפני העיבוד.
  • ב. התכונות המגנטיות של פלדת הטונגסטן נמוכות במיוחד. אין להשתמש במגנטים כדי לתקן את הקרביד המלט. אנא תקן את זה בעזרת מתקן כלים. אנא ודא מחדש אם חומר העבודה רופף לפני העיבוד. אם כן, קבע את חומר העבודה לעצירה יציבה.
  • ג. המשטח המעובד של פלדת טונגסטן לאחר חיתוך וטחינה יהיה חלק מאוד, והפינות חדות מאוד, אנא שימו לב לבטיחות בעת הטיפול והשימוש.
  • ד. פלדת טונגסטן היא חומר בעל קשיות ושבירות גבוהה במיוחד. חל איסור לפגוע בסגסוגת קשה בפטיש מתכת אם הוא מפחד מהשפעה.

(2) עניינים הזקוקים לתשומת לב במהלך פריקה וחיתוך חוטים.

  • א. לפלדה של טונגסטן קשיות גבוהה ועמידות בפני שחיקה גבוהה, ותהליך הפעולה איטי יחסית במהלך פריקה וחיתוך חוטים.
  • ב. פלדת טונגסטן מועדת ביותר לסדקים ופינות לאחר עיבוד פריקה חשמלית, לכן אנא התאם את הליך העיבוד בהתאם לתנאי השימוש במוצר.
  • ג. פלדת טונגסטן נסדקת לעתים קרובות במהלך חיתוך מקוון, לכן אנא ודא כי אין פגם במשטח המעובד לאחר העיבוד לפני שתמשיך לתהליך הבא.

5 השפעת החלקים לאחר השימוש בתבנית פלדת הטונגסטן

לאחר שהחברה שלנו מאמצת תבנית פלדה של טונגסטן:

  • (1) המתח בצד של חומר העבודה מסולק כפי שמוצג באיור 5.
  • (2) התקבלה השפעה בלתי צפויה, ונמצא כי קמטי הקשת החיצונית הופחתו. זה נותח. מכיוון שלפלדת הטונגסטן קשיות גבוהה וקשיות אדומה טובה, היא יכולה להגיע ל 900 ~ 1,000 ℃, והיא לא תתעוות כאשר היא נשמרת ב 60HRC. כך, גם כאשר החומר זורם, החלק ייצר עיוות אלסטי ופלסטי, שישפיע על הכנס. במתח חזק הפער בין התבניות הקמורות והקעורות לא ישתנה והשימוש הנוקשה בקשת החיצונית של חומר העבודה יכול להפחית את הקמטים.

6 הערות לסיום

מאז אימוץ תבניות פלדת טונגסטן, חברתנו שיפרה את איכות פני השטח של החלקים, שיפרה את יציבות איכות החלקים, הגדילה את חיי התבנית והאריכה את מחזור התחזוקה של התבנית, ובכך הפחיתה את עלות הייצור ופתרון הבעיה של חלקי צלחת עבים. שדה מתיחת הקמטים מספק חומר חדש.

קישור למאמר זה: מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדברים על השימוש בפלדת טונגסטן ביצירת תבניותחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.