האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדוע הקושי של עיבוד שבבי אס אס כה גבוה?

מדוע הקושי של עיבוד שבבי אס אס כה גבוה?

לנתח את קושי עיבוד שבבי ה- CNC


ישנם סוגים רבים של נירוסטה כמו 304, 303, אך לרוב המכונאים אותה התחושה כי קשה לעבד את הנירוסטה הלא סטנדרטית.

מדוע הקושי של עיבוד שבבי אס אס כה גבוה?

לנתח את קושי עיבוד שבבי ה- CNC

למעשה, הסיבות לקושי בעיבוד הן אלה:

 1: הקשר הכימי בין הכלי לחומר לעיבוד גורם להתקשות בעבודה ולמוליכות תרמית נמוכה של החומר לעיבוד. לא רק שקל לגרום לבלאי יוצא דופן, אלא גם הכלי סדוק ונשבר בצורה חריגה.
2: מוליכות תרמית נמוכה גורמת לעיוות פלסטי של סיכת החיתוך ולבלאי כלים מהיר יותר.
3: קל לגרום לקצה הבנוי לגרום לחתיכות קטנות של פסולת להישאר על חוד החנית ולגרום לעיבוד לקוי של המשטח.
4: קשיות העיבוד גורמת לכלי ללבוש מהר יותר וקשה לשבב.

פתרונות קיימים לבעיות הנ"ל, פתרונות מומלצים של PTJ Shop הם כדלקמן:

1. בחירת חומר כלי

בשל כוח החיתוך הגבוה וטמפרטורת החיתוך הגבוהה בעת העיבוד חלקי נירוסטה, ניתן להשתמש בלהב מפנה מעוקב מעוקב שנמצא רק שני ביהלום ויכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות מאוד. בנוסף, האינרטיות הכימית שלו גדולה מאוד, והיא לא ממלאת תפקיד כימי עם מתכת קבוצת הברזל בטמפרטורה של 1200 ~ 1300 מעלות צלזיוס, ולכן היא מתאימה מאוד לעיבוד חומרי נירוסטה.

2. פרמטרים של גאומטריית כלים

הפרמטרים הגיאומטריים של הכלי ממלאים תפקיד חשוב בביצועי החיתוך. על מנת להפוך את החיתוך לקליל וחלק, על כלי הקרביד לאמץ זווית קדמית גדולה יותר כדי לשפר את חיי הכלי. זה תורם לחיזוק הלהב ולמתן משחק מלא לעליונות הכלי הקרמי בעל חוזק דחיסה גבוה. גודל זווית הגב משפיע ישירות על שחיקת הכלים ומשפיע על חוזק הלהב. השינוי בזווית ההובלה משפיע על וריאציה של כוחות החיתוך הרדיאליים והרכיבים כמו גם על רוחב החיתוך ועובי החיתוך.

3. ערך החספוס של פנים הגרוף צריך להיות קטן בעת ​​השחזה

על מנת למנוע הדבקת שבב, יש לחדד בקפידה את האגף הקדמי והאחורי של הכלי כדי להבטיח ערך חספוס קטן, ובכך להפחית את עמידות זרימת השבב ולהימנע מדבקת שבב.

4. קצה החיתוך של הכלי צריך להיות חד

קצה החיתוך של הכלי צריך להיות חד כדי להפחית את התקשות העבודה. כמות ההזנה וגיבוי לא צריכים להיות קטנים מכדי למנוע את חיתוך הכלי בשכבה המוקשה ולהשפיע על חיי השירות של הכלי.

5. שים לב לטחינה של מפסק השבבים

בשל הקשיחות של שבבי הנירוסטה, מפסק השבבים על פני מגרפה הכלים צריך להיות טחון כראוי, מה שמקל על הפרעת השבב, השבב והשבב.

6. הבחירה בשמן חיתוך צריכה להיות מתאימה

מכיוון שלנירוסטה יש מאפיינים של הידבקות קלה ופיזור חום לקוי, חשוב מאוד להשתמש בשמן חיתוך עם הידבקות טובה ופיזור חום בחיתוך, כמו Yida 渤 Run שיש לו השפעות קירור, ניקוי, חלודה ושימון טובים. שמן חיתוך מיוחד מנירוסטה.

7. הבחירה בכמות החיתוך

על פי המאפיינים של חומרי נירוסטה, רצוי להשתמש במהירות נמוכה ובהזנה גדולה לחיתוך. על ידי אימוץ שיטת התהליך הנ"ל, ניתן להתגבר על קושי העיבוד של הנירוסטה, חיי הכלי של הנירוסטה משתפרים מאוד בתהליך החיתוך, מספר הפעמים של שינוי הסכין בפעולה מצטמצם, יעילות הייצור ודיוק החיתוך משופרים ועוצמת העבודה של העובד מופחתת. מבחינת עלויות ייצור מקיפות, ניתן להשיג תוצאות משביעות רצון.

קישור למאמר זה: מדוע הקושי של עיבוד שבבי אס אס כה גבוה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדוע הקושי של עיבוד שבבי אס אס כה גבוה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.