האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדוע חמצון אנודי "מועדף" בטיפול פני השטח של חלקי אלומיניום?

מדוע חמצון אנודי "מועדף" בטיפול פני השטח של חלקי אלומיניום?

כולנו יודעים שאלומיניום נמצא בשימוש נרחב בחיים ובתעשייה, וישנם סוגים רבים של טיפול שטח שיטות לאלומיניום. יש בדרך כלל טיפול אילגון, טיפול המרה כימי, טיפול חמצון מיקרו-קשת, טיפול אלקטרוליטי, טיפול ציפוי ללא אלקטרו או ציפוי אורגני משטח (ריסוס). אבקה או ספריי צבע) וכן הלאה. והתהליך הנפוץ ביותר הוא חמצון אנודי, אז מדוע חמצון אנודי "מועדף"?

מדוע חמצון אנודי "מועדף" בטיפול פני השטח של חלקי אלומיניום?

תהליך האנודיז של סגסוגת אלומיניום ו  חלקי אלומיניום יש מגוון רחב של יישומים בתעשייה. ניתן להשתמש בו כדי למנוע קורוזיה של מוצרים או להשיג את המטרה הכפולה של הגנה וקישוט, כגון שכבה עמידה בפני שחיקה, שכבת בידוד חשמלי, שכבה תחתונה של צבע ספריי ושכבה תחתונה של ציפוי אלקטרו.

1. למנוע קורוזיה של מוצרי אלומיניום

מכיוון שלשכבת הסרט המתקבלת על ידי חמצון אנודי יש יציבות מספקת באטמוספרה, ניתן להשתמש בסרט התחמוצת על משטח האלומיניום כשכבת הגנה. סרט התחמוצת המתקבל על ידי חמצון אנודי של אלומיניום בתמיסת חומצה כרומית הוא צפוף ובעל עמידות טובה בפני קורוזיה; לסרט התחמוצת המתקבל מתמיסת חומצה גופרתית יש נקבוביות גדולות יותר מהקודמת, אך שכבת הסרט שלו עבה יותר ובעלת יכולת ספיחה חזקה. עם טיפול מילוי ואיטום נכון, גם עמידות הקורוזיה שלו טובה מאוד. בפרט, שיטת האנודיז של החומצה הכרומית מתאימה במיוחד לטיפול באנודיז של חלקים מרותקים וחלקים מרותכים.

2. מוצרי הגנה-דקורטיביים

עבור רוב מוצרי האלומיניום והסגסוגת שלו הדורשים גימור משטח, לאחר ליטוש כימי או אלקטרוכימי, ניתן להשתמש בסרט חמצון עם תמיסת חומצה גופרתית כדי להשיג סרט תחמוצת עם שקיפות גבוהה יותר. סרט תחמוצת מסוג זה יכול לספוג סוגים רבים של צבעים אורגניים וצבעים אנאורגניים, כך שיש לו מגוון של צבעים בהירים. סרט צבע זה הוא גם שכבה נגד קורוזיה וגם שכבה דקורטיבית. בכמה תנאי תהליך מיוחדים, ניתן לקבל גם סרט תחמוצת מגן ודקורטיבי הדומה במראהו לפורצלן.

3. כשכבה קשיחה עמידה בפני שחיקה

על ידי אילגון קשיח של אלומיניום וסגסוגות אלומיניום, ניתן להשיג סרט Al2O3 עבה וקשיח על פני השטח. לסרט הזה יש לא רק קשיות ועובי גבוהים, אלא גם חספוס נמוך. בתמיסת חומצה גופרתית או חומצה אוקסלית ניתן להשיג סרט תחמוצת קשה ועבה גם על מוצרי אלומיניום על ידי אנודיזציה.

סרט התחמוצת העבה הנקבובי יכול לאחסן שמן סיכה, כך שניתן ליישם אותו ביעילות על מוצרי אלומיניום הפועלים תחת חיכוך, כגון צילינדרים מנוע ובוכנות של מכוניות וטרקטורים לאחר האנודיזה, מה שיכול לשפר מאוד את עמידותם בפני שחיקה.

4. כשכבת בידוד חשמלית

לסרט התחמוצת המתקבל לאחר אנודיזציה של מוצרי אלומיניום וסגסוגת אלומיניום יש התנגדות גדולה, ולכן יש לו השפעה מסוימת על שיפור הבידוד החשמלי של מוצרים מסוימים. ניתן להשתמש באנודיזציה להכנת השכבה הדיאלקטרית של הקבל, או שניתן להשתמש בה תחמוצת אלומיניום מכינה שכבת בידוד לפני השטח שלה.

5. כשכבה התחתונה של ספריי צבע

בשל הנקבוביות וכושר הספיחה הטוב של סרט התחמוצת האנודי, ניתן להשתמש בו כשכבה התחתונה של צבע ריסוס וסרטים אורגניים אחרים, כך שניתן לשלב היטב את סרט הצבע והסרט האורגני עם המוצר, ובכך להגביר את הקורוזיה שלו. הִתנַגְדוּת.

6. כשכבה התחתונה של ציפוי אלקטרוני

לפני ציפוי חלקי אלומיניום ואלומיניום, יש למרוח עליהם שכבה תחתונה לפני הציפוי. ישנן שיטות רבות ליישום השכבה התחתונה על פני המצע. בנוסף לגלוון אלקטרו, טבילת אבץ וציפוי ניקל ללא אלקטרו, אנודיז הוא גם אחת השיטות החשובות.

אני מאמין שבאמצעות 6 הנקודות לעיל, כולם צריכים להבין את הסיבות לכך שטכנולוגיית האנודיז נמצאת בשימוש נרחב. בנוסף לשימוש נרחב בתעשייה, אנודיזציה "מועדפת" גם בתחום המדע והטכנולוגיה. מכשירים אלקטרוניים חדשניים רבים מיושמים לאלגון. מאמינים שבעתיד תיושם טכנולוגיית אילגון סגסוגת אלומיניום בתחומים נוספים.

קישור למאמר זה:מדוע חמצון אנודי "מועדף" בטיפול פני השטח של חלקי אלומיניום?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדוע חמצון אנודי "מועדף" בטיפול פני השטח של חלקי אלומיניום?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.