האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?

מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?

מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?


מנועי חלל ידועים בתור התכשיט בכתר התעשייה המודרנית. כוח הפלט שלהם מדהים. מנועי Aero במשקל של כמה טונות בלבד יכולים להניע מטוסי נוסעים במשקל של עשרות טונות ומאות טונות. באופן כללי, עלות הייצור של מנועי אוויר מהווה כ -30% מסך עלות הייצור, והחשיבות מובנת מאליה.

המבנה הפנימי של מנועי האוויר הוא מדויק ומורכב מאוד, והחיבורים בין החלקים צריכים להיות מחוברים היטב. אך כאשר חולפים על פני מנוע המטוס, נשמע קול רעש מבפנים. האם יתכן כי להבי המאוורר בתוך המנוע רופפים? זה נכון, זה רופף, אבל אל תפחדו, זה תוכנן במקור כך.

מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?
מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים

מנוע האווירו משלים את הדחיסה וההתרחבות של הגז, ומייצר כוח רב עוצמה ביעילות הגבוהה ביותר. הלהב המניע את המטוס קדימה הוא חלק מיוחד בעל מספר רב של צורות מורכבות, דרישות גבוהות ועיבוד קשה.

התצורה המעוקלת של להבי מנוע אוויר היא מורכבת ביותר, המעבירה מומנט ניכר וטמפרטורת בעירה גבוהה במיוחד. לכן, חומר הלהב עשוי בדרך כלל מחומרים עמידים בטמפרטורה גבוהה ובעוצמה גבוהה. החומר הראשוני היה סגסוגת-על מבוססת ניקל פולי-קריסטלית. מאוחר יותר נוצר להב פולי -גבישי עם גבולות תבואה מכוונים. הכיוון הגבישי היה תואם את כיוון הכוח, והביצועים שופרו מאוד. לבסוף, הוא התפתח לשימוש נרחב בחומרים מסגסוגת טיטניום. טכנולוגיית עיבוד להב אינטגרלית.

כמו העומס-מֵסַב מרכיב המנוע, להבי המאווררים הללו אינם קבועים היטב על המנוע, אלא תקועים בלשון ובחריץ של דיסק המאוורר דרך הטון. יש פער בין הטון לחריץ. כאשר המאוורר מסתובב לאט, תחת פעולת הכבידה, כל להב יחליק לכיוון הציר כשהוא קרוב למיקום השעה שתיים עשרה, וכשהוא קרוב למיקום השעה שש, הוא ינוע לכיוון הציר מחליק החוצה בכיוון ההפוך. כתוצאה מכך, להבי המאוורר התנגשו זה בזה בתהליך חיתוך הלוך ושוב, השמיע קול רעש.

מבנה המתלה והחיטון המחבר בין להבי המאוורר לפלטת המאוורר נקרא גדר "עץ אנכי", מכיוון שהוא נראה כמו עץ ​​אנכי ועץ אשוח, המראה ניגון בצורת V ושיניים חריץ בין הטון לטון. הפער הברור יכול להקל על הזזה חופשית של הטון בטווח מסוים.

מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?

כאשר מאוורר המנוע מסתובב במהירות ועולה על המהירות הקריטית, הסיבוב פיר מתחיל להתקרב למרכז הגיאומטרי שלו בגלל גמישותו, ואז חוצה את המרכז הגיאומטרי ומתקרב לחוסר האיזון שלו. בשלב זה, כיוון הכוח הצנטריפוגלי המתקבל על ידי הלהב מתחיל מהסיבוב החדש פיר ועובר דרך מיקום הלהב. הרכיב לאורך הכיוון המשיק של דיסק הטורבינה מצביע לכיוון ההפוך למיקום הלא מאוזן, מה שגורם ללהבים לסטות בכיוון זה, ובכך להתאים מחדש את המיקום הלא מאוזן כך שמרכז הכובד יהיה קרוב למרכז הגיאומטרי שלו, ובכך הפחתת רטט.

תהליך זה הוא דינאמי, כך שניתן להפחית באופן דינמי את רעידת המאוורר בכל מהירות גבוהה, וזווית הלהבים ביחס לכיוון המשיק של דיסק הטורבינה משתנה מעת לעת, כך שהלהבים צריכים להתנדנד ימינה ושמאלה.

על מנת לאפשר ללהבים להתנדנד באופן חופשי במידה מסוימת, הלהבים אינם קבועים לחלוטין בדיסק הטורבינה, אלא נותרים עם פערים, והכתפיים לא יכולות להיות צמודות לגמרי ללהבים הסמוכים, גם כדי לאפשר ללהבים להתנדנד. . זה בטוח שלא רק להבי המאוורר רופפים, אלא שהלהבים של המדחס כולו רופפים.

קישור למאמר זה: מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדוע להבי מנוע Aero מתוכננים כמבנים רופפים?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.