האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדוע נירוסטה מחלידה?

מדוע נירוסטה מחלידה?

לעתים קרובות אנשים חושבים שמגנטים סופגים חומרי נירוסטה כדי לוודא את האיכות והאותנטיות שלהם. הם לא אטרקטיביים ולא מגנטיים. הם נחשבים לטובים ואמיתיים; אם הם מגנטיים, הם נחשבים למוצרים מזויפים. למעשה, מדובר בשיטה חד-צדדית ביותר ולא מעשית לזיהוי שגיאות.

1. איזה סוג של פלדה היא נירוסטה?

נירוסטה היא סוג של פלדה, פלדה מתייחסת לתכולת הפחמן (C) מתחת ל-2%, הנקראת פלדה, יותר מ-2%

זה ברזל. תוספת של כרום (Cr), ניקל (Ni), מנגן (Mn), סיליקון (Si), טיטניום (Ti), מוליבדן (Mo) ושאר יסודות סגסוגת בתהליך ההיתוך משפרת את ביצועי הפלדה והופכת את הפלדה עמיד בפני קורוזיה. (כלומר, ללא חלודה) הוא מה שאנו מכנים לעתים קרובות נירוסטה.

2. מדוע ישנן דרגות פלדה שונות לנירוסטה?

בתהליך ההתכה של נירוסטה, בשל הסוגים השונים של תוספת אלמנטים מתג, כמות התוספת של זנים שונים שונה.

גם המאפיינים שלו שונים. על מנת להבדיל ביניהם, מתווספות דרגות פלדה שונות. להלן טבלה של תכולת "אלמנטים מתגזרים" בדרגות פלדה שונות של פלדות אל חלד דקורטיביות בשימוש נפוץ לעיון בלבד:

פלדה פחמן (C) סיליקון (Si) מנגן (Mn) זרחן (P) גופרית (S) כרום (Cr) ניקל (Ni) מוליבדן (Mo) נחושת (Cu)

304 ≤0.08 ≤1.00 ≤2.00 ≤0.045 ≤0.03 18-20 8-10

301 ≤0.15 ≤1.00 ≤2.00 ≤0.045 ≤0.03 16-18 6-8

202 ≤0.15 ≤1.00 7.5-10 ≤0.05 ≤0.03 17-19 4-6

201 ≤0.15 ≤1.00 5.5-7.5 ≤0.05 ≤0.03 16-18 3.5-5.5

3. איזה סוג של נירוסטה לא קל להחליד?

ישנם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים על קורוזיה מנירוסטה:

האחת: התוכן של אלמנטים מתגזרים, באופן כללי, תכולת הכרום ב-10.5% פלדה לא תחליד בקלות. כרום ניקל

ככל שהתכולה גבוהה יותר, כך העמידות בפני קורוזיה טובה יותר. לדוגמה, תכולת הניקל עבור חומר 304 היא 8-10%, ותכולת הכרום מגיעה ל-18-20%. נירוסטה כזו לא תחליד בנסיבות רגילות.

שנית: תהליך ההיתוך של היצרן ישפיע גם על העמידות בפני קורוזיה של נירוסטה. מפעל נירוסטה גדול עם טכנולוגיית התכה טובה, ציוד מתקדם וטכנולוגיה מתקדמת יכול להבטיח שליטה על אלמנטים מתג, סילוק זיהומים ושליטה על טמפרטורת הקירור של הבילט. לחשבון הציבורי CNC WeChat cncdar יש אפוא איכות מוצר יציבה ואמינה ואיכות פנימית טובה. , לא קל להחליד. להיפך, לכמה מפעלי פלדה קטנים יש ציוד וטכנולוגיה לאחור. במהלך תהליך ההיתוך לא ניתן להסיר זיהומים, והמוצרים המיוצרים יחלידו בהכרח.

3: הסביבה החיצונית, סביבה יבשה ומאווררת לא קל להחליד. עם זאת, לחות האוויר גבוהה, מזג אוויר גשום מתמשך, או שהסביבה עם pH גבוה באוויר קלה להחליד. נירוסטה 304, אם הסביבה מסביב גרועה מדי, היא תחליד.

4. נירוסטה היא ללא מגנטיות, האם היא נירוסטה טובה ללא מגנטיות?

 אם המיקרו-סטריפ מגנטי, זה לא 304?

לקוחות רבים יוצאים לשוק לקנות נירוסטה ולהביא מגנט קטן.

זה נירוסטה טובה. ללא מגנטיות, לא תהיה חלודה. למעשה, זו אי הבנה. פס הנירוסטה הלא מגנטי נקבע לפי מבנה המבנה. במהלך תהליך ההתמצקות, הפלדה המותכת תיצור "פריט" בגלל טמפרטורת ההתמצקות השונה.

מדוע נירוסטה מחלידה?

פלדות אל חלד בעלות מבנים שונים כגון "אוסטניט" ו"מרטנזיט", ביניהן פלדות אל חלד "פריט" ו"מרטנסיט" הן כולן מגנטיות. לנירוסטה ה"אוסטניטית" תכונות מכניות מקיפות טובות, ביצועי תהליך ויכולת ריתוך, אך רק מבחינת עמידות בפני קורוזיה, הנירוסטה ה"פריטית" המגנטית חזקה יותר מהנירוסטה ה"אוסטנית".

נכון לעכשיו, הפלדות הנירוסטה מסדרת 200 וסדרות 300 עם תכולת מנגן גבוהה ותכולת ניקל נמוכה בשוק אינן ממוגנטות. ל-CNC WeChat המספר הציבורי cncdar יש פער גדול עם 304 עם תכולת ניקל גבוהה. להיפך, 304 נמתח וחורג. גם טיפולי תהליכים כמו ליטוש, יציקה וכדומה יהיו בעלי מיקרו מגנטיות. לכן, זו אי הבנה ולא מדעית לשפוט את האיכות של נירוסטה ללא מגנטיות.

5. למה נירוסטה מחלידה?

כאשר הופיעו כתמי חלודה חומים (כתמים) על פני השטח של נירוסטה, אנשים הופתעו: "הנירוסטה לא מחלידה, וחלודה היא לא נירוסטה. יכול להיות שיש בעיה בפלדה". למעשה, זוהי תפיסה מוטעית חד צדדית לגבי חוסר ההבנה של נירוסטה. נירוסטה יכולה גם להחליד בתנאים מסוימים.

לנירוסטה יש יכולת עמידה בפני חמצון אטמוספרי, כלומר ללא חלודה, ויש לה גם יכולת עמידה בפני קורוזיה במדיות המכילות חומצה, אלקלי ומלח, כלומר עמידות בפני קורוזיה. עם זאת, גודל יכולתה נגד קורוזיה משתנה בהתאם להרכב הכימי של הפלדה עצמה, המצב ההדדי, תנאי השימוש וסוג המדיה הסביבתית.

כמו חומר 304, באווירה יבשה ונקייה, יש לו עמידות בפני קורוזיה מעולה לחלוטין, אבל הוא מועבר לאזור חוף הים, בערפל הים המכיל הרבה מלח, הוא יחליד במהירות. לכן, לא מדובר בכל סוג של נירוסטה, שהיא עמידה בפני קורוזיה ואינה מחלידה בכל עת.

נירוסטה מסתמכת על סרט תחמוצת (סרט מגן) דק מאוד, חזק, צפוף ויציב, העשיר בכרום, הנוצר על פני השטח שלו כדי למנוע מאטומי חמצן להמשיך לחדור ולהמשיך להתחמצן. המספר הציבורי של CNC WeChat cncdar משיג את היכולת להתנגד בפני קורוזיה. פעם מסיבה כלשהי, הסרט נהרס ללא הרף, אטומי החמצן באוויר או בנוזל ימשיכו לחדור או אטומי הברזל במתכת ימשיכו להיפרד, ויצרו תחמוצת ברזל רופפת, וגם פני המתכת יושפעו ללא הרף. . חֲלוּדָה. ישנן צורות רבות של נזק לסרט משטח זה, והדברים הבאים שכיחים יותר בחיי היומיום:

1. פני השטח של נירוסטה מאחסנים אבק המכיל אלמנטים מתכתיים אחרים או חיבורים של חלקיקי מתכת הטרוגניים.

באוויר, המים המעובה בין החיבור לנירוסטה מחברים את השניים ליצירת סוללה מיקרו, המעוררת תגובה אלקטרוכימית.

אם הסרט המגן פגום, זה נקרא קורוזיה אלקטרוכימית.

2. מיץ אורגני (כגון מלונים, ירקות, מרק אטריות וכו') נדבק על פני השטח של נירוסטה המהווה

חומצות אורגניות ייצרו חומצות אורגניות כדי לשתות משטחי מתכת לאורך זמן.

3. הידבקות פני השטח של נירוסטה מכילה חומרים חומציים, אלקליים ומלחים (כגון בדיקת ריסוס מים אלקלי ומי סיד על קיר הקישוט).

קורוזיה מקומית.

4. באוויר מזוהם (אטמוספירה המכילה הרבה סולפידים, תחמוצות ותחמוצות מימן), נתקלים במים מעובים,

נוצרים כתמים נוזליים של חומצה גופרתית, חומצה חנקתית וחומצה אצטית, הגורמים לקורוזיה כימית.

התנאים לעיל עלולים לגרום לנזק לסרט המגן על משטח הנירוסטה ולגרום לקורוזיה. לכן, על מנת להבטיח שמשטח המתכת יהיה בהיר לצמיתות ואינו חלוד, אנו ממליצים:

① יש לנקות ולקרצף לעתים קרובות את פני השטח של נירוסטה דקורטיבית כדי להסיר חיבורים ולחסל גורמים חיצוניים הגורמים לקורוזיה.

② קיימת בשוק סוג של נירוסטה עשויה 201 ו-202 שקל להחליד באזורי חוף ומתאימה לשימוש בסביבה ללא זיהום תעשייתי וקורוזיה אוויר.

③ השתמש בפלדת אל חלד 304 באזורי חוף, שיכולה לעמוד בפני קורוזיה של מי ים.

6. ברגע שלנירוסטה יש כתמי חלודה, איך מתמודדים עם זה?

א) שיטה כימית:

השתמש במשחת כבישה או תרסיס כדי לסייע בהפסיביות מחדש של החלקים החלודים ליצירת סרט תחמוצת כרום כדי להחזיר עמידות בפני קורוזיה

יכולת, לאחר הכבישה, על מנת להסיר את כל המזהמים ושאריות החומצה, חשוב מאוד לשטוף נכון במים נקיים. לאחר כל הטיפולים ליטוש מחדש בציוד ליטוש ואיטום בפוליש ווקס. לבעלי כתמי חלודה קלים, ניתן להשתמש גם בתערובת בנזין ושמן מנוע 1:1 כדי לנגב את כתמי החלודה עם מטלית נקייה.

ב) שיטה מכנית:

התזת חול, באמצעות התזת זכוכית או חלקיקים קרמיים, השמדה, הברשה והברקה. אפשר להשתמש בשיטות מכניות

זה יכול למחוק את הזיהום שנגרם על ידי החומרים שהוסרו בעבר, חומרי ליטוש או חומרי השמדה. כל מיני זיהום, במיוחד חלקיקי ברזל זרים, עלולים להפוך למקור קורוזיה, במיוחד בסביבות לחות. לכן, יש לנקות כראוי משטחים שניקו בצורה מכנית בתנאים יבשים. השימוש בשיטות מכניות יכול רק לנקות את פני השטח, ואינו יכול לשנות את עמידות הקורוזיה של החומר עצמו. לכן, מומלץ לבצע פוליש מחדש עם ציוד פוליש לאחר ניקוי מכני ואיטום בפוליש ווקס.

קישור למאמר זה: מדוע נירוסטה מחלידה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדוע נירוסטה מחלידה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.