האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדפסות תלת מימד שולחניות רגילות יכולות גם להדפיס מתכות וקרמיקה

מדפסות תלת מימד שולחניות רגילות יכולות גם להדפיס מתכות וקרמיקה

דורבן אלה ציודs (מוצג כמטבע של סנט אחד כפי שמוצג בתמונה למעלה) עשויים מפלדת אל חלד, שאיכותה עומדת בתקן החלל, ורק מדפסות תלת מימד שולחניות מהמדף משמשות.

TIWARI Scientific Instruments, סטארט-אפ גרמני הנתמך על ידי ESA, פיתחה טכנולוגיה שיכולה להשתמש במגוון מתכות וקרמיקה להדפסת תלת מימד בעלות נמוכה. בדרך כלל, זה לוקח הרבה זמן וכסף כדי לייצר חלקים מדויקים עם החומר בעל הביצועים הגבוהים הזה, אבל החברה יכולה להשתמש בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית סטנדרטית במקום זאת.

מדפסות תלת מימד שולחניות רגילות יכולות גם להדפיס מתכות וקרמיקה

תהליך ההדפסה "Fused Filament Manufacturing" (FFF) של IWARI משתמש בחוטים תרמופלסטיים שבהם מוטמעים חלקיקי מתכת או קרמיקה. לאחר השלמת ההדפסה, החלק שנקרא "מרכב המכונית הירוק" יעבור טיפול בחום להסרת הפלסטיק, ויישאר רק חלקי המתכת או הקרמיקה.

חולץ הפקקים המשמש בעבודה זו הודפס בתלת מימד בנירוסטה כדי לעמוד בתקני איכות החלל, ורק מדפסות תלת מימד שולחניות מוכנות משמשות.

מהנדס החומרים והתהליכים הלא-מתכתיים של ESA אוגו לפונט הסביר: "ברגע שהאובייקט המכיל פלסטיק מעובד בצורה זו, מה שנשאר הוא מתכת טהורה או קרמיקה. התוצאה הסופית היא חלק איכותי עם תכונות פיזיקליות טובות. לכן, הטכנולוגיה הזולה והפשוטה הזו יכולה לספק יכולות ייצור חלקים נוספות עבור יישומי החלל שלנו ולהרחיב את משטח החומרים."

חלקי הבדיקה העשויים מנירוסטה ומתכת טיטניום וכן קרמיקת אלומינה וקרמיקה סיליקון קרביד בתהליך FFF עברו בדיקות מקיפות ללא הרס במעבדת החומרים והרכיבים החשמליים הממוקמת במרכז הטכנולוגי של ESA ESTEC.

חלקים אלו (ביחס של מטבע של סנט אחד בתמונה) עשויים מקרמיקה מאלומיניום בהתאם לתקני איכות החלל, תוך שימוש במדפסת תלת מימד שולחנית בלבד.

באופן מפתיע, לחלקים אלו תכונות מכניות גבוהות יותר בהשוואה למוצרים דומים המיוצרים באופן מסורתי – לדוגמה, ניתן להרחיב את הנירוסטה ל-100% שלא ניתן היה להשיג בעבר מבלי להישבר.

TIWARI היא חברת סטארט-אפ הממוקמת במרכז האינקובציה העסקית של ESA בהסן, גרמניה ובבאדן-וורטמברג, גרמניה, המתמחה בניתוח תכונות תרמיות של חומרים ומכשירי הדפסה תלת מימדית מתכת וקרמיקה בעלי ביצועים גבוהים.

מייסד החברה Siddharth Tiwari הסביר: "בשנים האחרונות מדפסות תלת מימד שולחניות הפכו זולות יותר ויותר, ואנשים מאוד מעוניינים לערבב חומרים עם חומרי הדפסה מסורתיים. עם זאת, הפוקוס האמיתי של החברה שלנו הוא בעצם להבין היטב את התהליך והמחקר אנו יכולים להשיג תכונות תרמיות ומכאניות.

מסנן זה (היחס של מטבע 1 יורו סנט בתמונה) מיוצר עם סיליקון קרביד בהתאם לתקני איכות החלל, תוך שימוש במדפסת תלת מימד שולחנית בלבד.

"לכן, פעילות הבדיקה הזו עם ESA הייתה חלק מהתוכנית האסטרטגית שלנו מההתחלה כדי לסייע במסחור הטכנולוגיה. בעוד שחברות אחרות עדיין מנחשות את הביצועים הניתנים להשגה של חלקים מודפסים בתלת-ממד, בדקנו וזיהינו חומרים עצמאיים אחד או ארבעה.

"זה אומר שסוף סוף יש לנו מסד נתונים שאין לחברות אחרות. זה נובע מהיכולת להשתמש במשאבי ESA, אחרת זה יעלה עשרות אלפי יורו. וגם ההצלחה של החלקים שלנו בתחום החלל עזרה אותנו בשוק הקרקעות. לפתח."

משרד העברת הטכנולוגיה ומשרד הפטנטים של ESA אפשרו שיתוף פעולה בין ESA ו-TIWARI בבדיקה והערכה של חלקים מודפסים בתלת מימד.

Siddharth Tiwari הוסיף: "אנחנו רוצים לספק פתרון סביר לשוק שלעתים קרובות מפריע לו המחירים הגבוהים הקשורים לייצור תוספים. החברה שלנו היא אחת החברות החסכוניות ביותר בשוק, והשקנו גם כלי הערכה מקוון כדי לאפשר ללקוחות להבין את העלות של חלקים מותאמים אישית שהם צריכים".

קישור למאמר זה: מדפסות תלת מימד שולחניות רגילות יכולות גם להדפיס מתכות וקרמיקה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדפסות תלת מימד שולחניות רגילות יכולות גם להדפיס מתכות וקרמיקהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).