האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדפסת תלת מימד חדשה עם הדפסת חומרים איכותית ואמינות ציונים

מדפסת תלת מימד חדשה עם הדפסת חומרים איכותית ואמינות ציונים

LulzBot הכריזה על השקת LulzBot TAZ Pro S כהשלמה לקו מוצרי המדפסות התלת מימדיות התעשייתיות של TAZ Pro. TAZ Pro S מספקת למשתמשים הדפסת חומר באיכות גבוהה של 3 מ"מ ואת האמינות המוכחת של LulzBot ברמת הארגון. המכונה יכולה לייצר אבות טיפוס פונקציונליים בקנה מידה גדול, לייצר כלי עזר וחלקים מודפסים לפי דרישה ולהשיג תוצאות מקצועיות.

דחף גבוה ומשיכה מהירה

כונן פלדה מוקשה כפול מצופה ניקל ציוד ב-M175 מכבש ראש יחיד מספק כוח הנעה מעולה, נסיגה מהירה בזק וזרימת חומר ללא הפרעה מבלי לדאוג לשחיקה או החלקה.

ראש הכלי M175 יכול להדפיס מגוון חוטים בגודל 1.75 מ"מ – מ-TPU וניילון ועד PLA, ABS וחומרים בעלי חוזק גבוה מלאי פחמן קשיח, שהם שוחקים מדי עבור מדפסות תלת-ממד שולחניות טיפוסיות. מדפסת LulzBot 3D תומכת בתרמופלסטיות המגוונות ביותר בתעשייה המסופקות על ידי יצרני נימה פרימיום מובילים, לרבות חומרים גמישים, קשיחים, מרוכבים, מוליכים, בעלי חוזק גבוה ועמידים בפני כימיקלים.

הנעת רצועת ציר Z יכולה לקצר את זמן המחזור, ובכך להגדיל את הפרודוקטיביות. תנופת ה-Z המופחתת ופיצוי פערי X/Y/Z דרך כונן הרצועה יכולים לשפר את האיכות והדיוק של חלקים מודפסים בתלת מימד.

נפח ההדפסה הגדול של 280 x 280 x 285 מ"מ (11.02 אינץ' x 11.02 אינץ' x 11.22") מאפשר הדפסה תעשייתית בקנה מידה גדול. החיישן לחומרים מתכלים מותשים יוציא אזעקה לפני שיגיע לקצה הסליל המתכלים, ויחסוך למשתמשים חומרים מתכלים. ולגרום לכשל בהדפסה.

TAZ Pro S משיג בקלות תוצאות מקצועיות

ציוד אלקטרוני משופר של 32 סיביות מספק יותר כוח עיבוד ויותר שטח אחסון עבור חלקים מורכבים. TAZ Pro S מספק נראות טובה יותר באמצעות מסך מגע בצבע מלא בגודל 5 אינץ' ופועל בשקט כאשר מנהל ההתקן Trinamic TMC2130 יושב על השולחן שלך. ל-TAZ Pro S יש כיול אוטומטי של אופסט X/Y/Z, ניגוב פיות ופונקציות פילוס אוטומטיות כדי להבטיח תוצאות מצוינות ומהירות. TAZ Pro S שמה דגש על איכות ייצור ברמה תעשייתית, עם שרשראות כבלים וחשמל משופר מחברים בכל רתמות החיווט כדי להאריך את חיי הכבל.

מדפסת תלת מימד חדשה עם הדפסת חומרים איכותית ואמינות ציונים

כמו כל מדפסות תלת מימד שולחניות של LulzBot, TAZ Pro S יכולה להדפיס מיד. כל מדפסת מכוילת ונבדקת לפני היציאה מהמפעל של LulzBot. מדפסות LulzBot מיוצרות בארצות הברית, תוך התמקדות בשרשרת אספקה ​​מקומית ואזורית, והן חזקות כמו מישורי צפון דקוטה שבהם הן מיוצרות.

תוכנת Cura LulzBot Edition ממשיכה לכלול פרופילי הדפסה מוגדרים מראש ונבדקה עבור יותר מ-35 סוגי חוטים.

קישור למאמר זה: מדפסת תלת מימד חדשה עם הדפסת חומרים איכותית ואמינות ציונים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדפסת תלת מימד חדשה עם הדפסת חומרים איכותית ואמינות ציוניםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).