האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מדפסת תלת מימד מתכת מבטלת את שלב ביטול הכריכה. חלקי מתכת יכולים להיכנס ישירות לתנור הסינטר

מדפסת תלת מימד מתכת מבטלת את שלב ביטול הכריכה. חלקי מתכת יכולים להיכנס ישירות לתנור הסינטר

כולנו בנינו ארמונות חול על החוף: חומות עוצמתיות, צריחים מלכותיים, חפירים מלאי כרישים. ואם אתה כמוני, תופתע עד כמה מעט מים גורמים לדברים להיצמד זה לזה – לפחות עד שאחיך הגדול יופיע ויעיף אותו משם בהנאה הרסנית.

היזם דן גלברט משתמש גם במים כדי להדביק חומרים יחד, למרות שהבניינים שלו עמידים יותר ממשקפי סוף שבוע על החוף.

נשיא ומייסד ספקית מערכות ההדפסה התלת מימדית המתכת Rapidia Tech Inc. (ונקובר, קולומביה הבריטית ואילינוי), גרברט פיתחה שיטה לייצור חלקים המבטלת את השלבים שגוזלים את הזמן הגלומים בטכנולוגיות מתחרות, תוך שהיא מפשטת מאוד את פירוק התושבת.

זה גם מקל על חיבור חלקים מרובים מאשר לטבול אותם במים ולתקן אותם יחד, אפילו עבור חלקים המיוצרים בשיטות ייצור מסורתיות.

פחות מילוי

גרברט דן בכמה מההבדלים המהותיים בין המערכת שלו על בסיס מים לבין מערכת שבה מוזרקת אבקת מתכת עם 20% עד 30% שעווה ופולימר (בנפח). מדפסת תלת מימד מתכת דו-ראשית של Rapidia יכולה להפקיד משחה של אבקת מתכת, מים ורק 3% עד 0.3% קלסר פולימרי.

לכן, הוא הסביר שתהליך ביטול הכריכה, שלרוב נמשך מספר ימים, הנדרש על ידי טכנולוגיות מתחרות, מתבטל, ומאפשר לחלקים לעבור ישירות אל תנור הסינטר.

גרברט אמר כי תהליכים אחרים נגזרים במידה רבה מ"עשורים של היסטוריה בתעשיית הזרקת מתכת (MIM), המחייבת חלקים ירוקים להכיל אחוז גדול יחסית של פולימר כדי לעזור להסיר אותם מהתבנית. עובש". "עם זאת, כמות הפולימר הנדרשת כדי לחבר את החלקים יחד להדפסת תלת מימד היא למעשה קטנה מאוד, ברוב המקרים רק עשירית מ-3%".

מדפסת תלת מימד מתכת מבטלת את שלב ביטול הכריכה. חלקי מתכת יכולים להיכנס ישירות לתנור הסינטר

אז למה לשתות מים? כפי שמוצג בדוגמה שלנו לטירת החול, הוא משמש לייצור משחה (במקרה זה, משחת מתכת), והפולימר פועל כדי להחזיק את חלקי העבודה כשהם יבשים. התוצאה היא שלחלק יש את העקביות והקשיחות של גיר המדרכה. החלק עמיד מספיק כדי לעמוד בטיפול לאחר בנייה, עיבוד עדין (למרות שגלברט ממליצה על עיבוד לאחר סינטר), הרכבה בעזרת מים ותקשורת עם גופים ירוקים אחרים. לתהליך של חלקים. תַנוּר.

ביטול הסרת שומנים יכול להדפיס גם חלקים בעלי דופן עבה יותר, מכיוון שבשימוש באבקת מתכת מושקעת בפולימר, אם דופן החלק עבה מדי, לא ניתן "לבשל" את הפולימר.

גלברט אמר שיצרן ציוד אחד קבע שעובי הדופן לא יעלה על 6 מילימטרים. "אז, נניח שהגודל שאתה בונה הוא רק חלק מעכבר מחשב. במקרה זה, החלק הפנימי יצטרך להיות חלול, או אולי צריך למלא אותו במבנה רשת כלשהו. זה מושלם עבור יישומים רבים, אפילו זה אידיאלי גם כאשר המטרה היא להפחית משקל. עם זאת, אם נדרש חוזק פיזי (לדוגמה, ברגים או רכיבים אחרים בעלי חוזק גבוה), אז [אבקת מתכת מוזרקת] או MIM הם בדרך כלל לא אופציה .

גלברט הצביע על נקודות אחרות לגבי המדפסת. ניתן למלא מחסניות מלאות במשחת מתכת, ומשתמשים שיחזירו אותה לרפידיה למילוי חוזר יקבלו החזר עבור חומרים שלא נעשה בהם שימוש.

ניתן להשתמש במגוון חומרים, כולל נירוסטה 316 ו-17-4PH, INCONEL 625, קרמיקה וזירקוניה, וכן נחושת, טונגסטן קרביד ועוד מספר חומרים בפיתוח. חומר התמיכה (התיבול הסודי מאחורי מדפסות מתכת רבות) מיועד להדפיס תומכים הניתנים להזזה ידנית או "לאידוי", תוך פתיחת דלת למבנים פנימיים שאחרת לא היה ניתן לייצרם.

יחידת מכירות

ראפידיה פועלת כבר ארבע שנים, וזה נכון שזה רק מתגלגל. גרברט אמר שלחברה "לוקח זמן לתקן את הדברים".

עד כה, הוא והצוות שלו פרסו חמש מערכות, אחת מהן פרוסה במרכז הגישה הטכנית של סלקירק (STAC) בקולומביה הבריטית. החוקר ג'ייסון טיילור משתמש במכונה מאז סוף ינואר וראה יתרונות רבים על פני מעט מדפסות התלת-ממד הקיימות ב-STAC.

הוא ציין כי ליכולת "לקשר במים" חלקים ירוקים לפני סינטר יש פוטנציאל רב. הוא גם מבין את האתגרים הקשורים לביטול הכריכה, כולל שימוש וסילוק של כימיקלים. למרות שהסכם הסודיות מנע מטיילור לשתף את הפרטים של רוב העבודה שם, פרויקט הבדיקה הראשון שלו היה כזה שרבים מאיתנו יכולים לערב: מוטות דחיפה מודפסים בתלת מימד.

"התוצאה הייתה מושלמת", חייך. "עיבדנו את פני הקצה וחוררנו חור פיר. אני משחק עכשיו. אנו מאוד מתרשמים מאיכות העבודה שבוצעה על ידי המערכת החדשה. כמו בכל החלקים הסינטרים, אתה צריך לשקול קצת התכווצות ואפילו עיוות, אבל המכונה יציבה מספיק, אנחנו יכולים לפצות על החסרונות האלה בתכנון."

קישור למאמר זה: מדפסת תלת מימד מתכת מבטלת את שלב ביטול הכריכה. חלקי מתכת יכולים להיכנס ישירות לתנור הסינטר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מדפסת תלת מימד מתכת מבטלת את שלב ביטול הכריכה. חלקי מתכת יכולים להיכנס ישירות לתנור הסינטרמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.