האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהו העיקרון של ניקוב הידראולי?

מהו העיקרון של ניקוב הידראולי?

דרישות פעולת ניקוב הידראולי


העיתונות ההידראולית היא כרגע מכבש המתחם האלקטרו-הידראולי סרוו אוטומטי וחכם לחלוטין הַטבָּעָה תעשיית ציוד. בהשוואה למכונות אגרוף מסורתיות ומכונות הזרקה, היא מכנית, ניתנת לשליטה ופונקציונלית. יש פריצות דרך נהדרות. העיתונות ההידראולית מאמצת את שיטת בקרת מערכת סרוו לולאה מתה פותחה בעצמה, שהיא אנושית מאוד, אוטומטית לחלוטין, אינטליגנטית ועוצמתית.

מהו העיקרון של ניקוב הידראולי?

 ניקוב הידראולי

היתרונות העיקריים של ניקוב הידראולי הם כדלקמן:

  • 1. ריקון מהיר: המכבש ההידראולי המסורתי מאופיין בלחץ גבוה ובמהירות איטית, כך שיעילות העבודה אינה גבוהה. העיתונות האלקטרו-הידראולית סרוו של טכנולוגיית הפרויקט הוסיפה את תכנון מבנה סרוו חדשני ועצמאי, מהירות התגובה מהירה, ניתן ללחוץ במהירות על הלחץ, מהירות הלחיצה יכולה להגיע ל -400 מ"מ / ס"מ ומעלה, ואפקט הלחיצה טוב יותר מכונת האגרוף המכנית הרגילה. משמש לדיכוי של חומרה או מוצרים שאינם מתכתיים, כגון מוצרים טיפוסיים כמו שחול אלומיניום, מארז, רצועה, מסגרות ומשקפי חלקים, מסגרות תמונה, כלי שולחן, שלטים, מנעולים, חלקי רכב וחלקי חומרה.
  • 2. פונקצית מתיחה: הפיכת מספר רב של דפורמציה מתכתית לתהליך מוצר הנקרא מתיחה, מוצרי מתיחה נמצאים בשימוש נרחב בחיים, מוצרי מתיחה מושלמים בדרך כלל על ידי לחיצות הידראוליות, ולמכונות אגרוף מכניות מסורתיות אין פונקציה זו; המכבש ההידראולי יכול למתוח בצורה מושלמת חומרים שונים ליצירת מוצרים כמו סכו"ם, כלי מטבח, פגזי מתכת מנועיים, שכבות תחתון וחלקי תאורה. בנוסף, ניתן להוסיף אותו ישירות לטכנולוגיית מסך המגע העדכנית ביותר. הפרמטרים נקבעים על ידי שימוש ללא טכנולוגיית מגע מכנית, הנוחה לשימוש ועשירה בהאנשה.

עקרון העבודה:

העיקרון העיצובי של המכבש ההידראולי הוא להמיר את התנועה המעגלית לתנועה לינארית. המנוע הראשי מוציא את הכוח, מניע את גלגל התנופה, מניע את ציוד, הארכובהפיר (או אקסצנטרי ציוד), מוט החיבור וכו 'דרך המצמד להשגת התנועה הלינארית של המחוון, מהמנוע הראשי ועד תנועת מוט החיבור היא תנועה מעגלית.

יש צורך בתנועה מעגלית ונקודת העברת תנועה לינארית בין מוט החיבור למחוון. לעיצוב יש בערך שני מנגנונים, האחד הוא מסוג כדורית והשני הוא סוג סיכה (סוג גלילי), והתנועה המעגלית מתבצעת באמצעות מנגנון זה. ממיר לתנועה לינארית של המחוון.

המכבש ההידראולי מפעיל לחץ על החומר כדי לעוות אותו בצורה פלסטית כדי לקבל את הצורה והדיוק הנדרשים. לכן, יש צורך להתאים קבוצה של תבניות (מחלקים את התבנית העליונה ואת התבנית התחתונה), מניחים את החומר ביניהם, ומפעילים לחץ על המכונה כדי לעוות אותה. כוח התגובה הנגרם על ידי הכוח המופעל על החומר במהלך העיבוד נקלט בגוף מכונת האגרוף.

דרישות תפעוליות:

כמפעיל מקצועי של מכונת ניקוב הידראולית, על בסיס שליטה במאפייני הביצועים של מכונת ניקוב הידראולית, עליה להיות בעלת משמעת עצמית חזקה ויכולת תגובה חירום. דרישות הפעולה הן כדלקמן:

  • 1. צריכה להיות יכולת שיתוף פעולה חזקה. כאשר שניים או יותר מבצעים משימות מבצעיות יחד, תיאום חשוב מאוד.
  • 2. במהלך הפעלת מכונת האגרוף ההידראולית, יש לשים לב לאיסור הכנסת חפצים כגון ידיים או כלים לאזור הסכנה. יש להפעיל חתיכות קטנות בכלים מיוחדים.
  • 3. במהלך הפעולה, אם נמצא שפעולת העיתונות פתאום לא תקינה או לא תקינה, יש להפסיק את ההזנה באופן מיידי ולבצע את הבדיקה.
  • 4. לפני שמתחילים את הלחץ ההידראולי, בדקו את המכונה. אם נמצא שהחלקים המסתובבים רופפים, מכשיר ההפעלה אינו תקין, או שהתבנית רופפת או חסרה, עצור את התיקון מיד.
  • 5. בכל פעם שמנקים אגרוף לחומר בזמן פעולת הלחיצה ההידראולית, על המפעיל לעזוב את הכפתור או את הדוושה כדי למנוע נזק.
  • 6. לאחר סיום העבודה, יש להפיל את התבנית תחילה, לנתק את אספקת החשמל ההידראולית ולבצע את עבודות הניקוי לפני שעזבים את הסדנה.

קישור למאמר זה: מהו העיקרון של ניקוב הידראולי?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהו העיקרון של ניקוב הידראולי?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת והטבעה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.