האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהו מחבר מהיר?

מהו מחבר מהיר?

מבוא לשיטות הסיווג והבחירה


מהו מחבר מהיר? מחבר מהיר הוא מחבר המאפשר חיבור או ניתוק הצינור ללא צורך בכלי עבודה. חלק מהנפוצים יותר הם אביזרי מים מהירים, צימודים מהירים לצינורות וכן הלאה. כפי שאתה יכול לראות, היית צריך לראות את זה בחיים שלך.

מהו מחבר מהיר?

מהיר מחברים

על מנת להסתגל להבדלים במאפיינים של מחברים שונים עבור מחברים מהירים, ישנם סוגים רבים של מוצרים המיוצרים על ידי יצרני מחברים מהירים, אך זו בעיה עבור צרכנים רבים. ההבנה של דגמי המחברים המהירים אינה ברורה במיוחד. המחבר המהיר אינו יודע באיזה דגם לבחור. אז קודם כל, עלינו להבין קודם את הסיווג והיישום של מחברים מהירים.

ניתן לחלק את המחבר המהיר בעיקר לשני סוגים: זכר ונקבה. ארבעת הדגמים B, C, D ו- DC שיוצגו להלן הם נקבה (עם משיכה), ו- A, E, F ו- DP הם גברים (ללא אוזניים).

  • מחבר מהיר מסוג A הוא מחבר זכר שאין לו לשוניות משני הצדדים. החיבור בקצה אחד קשור ישירות למחבר הנקבי עם לשונית המשיכה והקצה השני מושחל פנימי.
  • למחבר המהיר מסוג B יש אוזן מושכת בכל קצה ושייך לראש הנקבה. קצה אחד מחובר לכרטיס הגברי והקצה השני מושחל חיצוני.
  • מחבר מהיר מסוג C, בעל שתי אוזני משיכה ושייך לראש הנקבה. ראשו מחובר ישירות לראש הגברי והקצה השני מוחדר ישירות לצינור (צינור העור). לכן, המחבר המהיר מסוג C יכול להיקרא גם צינור עור. מחבר או מחבר מהיר לצינור.
  • המחבר המהיר מסוג D הוא ראש נקבה עם לשונית משיכה בכל צד. הסיבה לכך שהוא נקרא מחבר מהיר מסוג D היא מכיוון שהחיבור בקצה אחד מהיר וקל להסרה ישירות באמצעות חיבור כרטיס המשיכה, והקצה השני הוא חיבור הברגה הפנימית.
  • המחבר המהיר מסוג E הוא מחבר זכר. אין לו זיז. זה משמש בדרך כלל בשילוב עם מחבר מהיר עם אוזן למשוך כדי להשיג את האפקט של שחרור מהיר ושחרור מהיר. החיבור בסוף מחובר ישירות לראש הנקבה ולקצה השני. הוא מוכנס ישירות לצינור העור ולצינור.
  • המחבר המהיר מסוג F הוא מחבר זכר. אין לו זיזים משני הצדדים, ולכן משתמשים בו בדרך כלל עם המחבר הנשי עם אוזן המשיכה, כך שהוא יכול להשיג את האפקט של פירוק והתקנה מהירים, כך שקצה אחד הוא ישירות והאם עם האוזן. הראש מחובר ישירות לכרטיס, ואילו הקצה השני מושחל חיצוני.
  • המחבר המהיר מסוג DC הוא ראש נקבה עם אוזן למשוך בכל צד. יש לו רק קצה אחד המחובר לשני והשני תקע. זהו תקע חדש.
  • ניתן לקרוא למחבר המהיר מסוג DP גם תקע מהיר מכיוון שהוא סוג תקע. זהו ראש זכר עם ראש אחד בלבד המחובר ישירות לכרטיס והקצה השני חסום.

להבין מהו מחבר מהיר, וכיצד לבחור חיבור מהיר. בזמן הבחירה, עלינו לשים לב גם לסוג הנוזל, לטמפרטורה, ללחץ, למבנה הפתיחה והסגירה האוטומטיים שסתום, את הסביבה של המחבר המהיר, ואשר את חוט החיבור המהיר שנבחר. עקבי וצורת, גודל וכו 'של ההתקנה. אם ברצונך ללמוד עוד על מחברים מהירים, תוכל להמשיך לעקוב אחר PTJ Shop, אשר ימליץ על תוכן רלוונטי עבורך.

קישור למאמר זה: מהו מחבר מהיר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהו מחבר מהיר?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.