האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהו עובש פלדה במהירות גבוהה ומת?

מהו עובש פלדה במהירות גבוהה ומת?
מהו עובש פלדה במהירות גבוהה ומת?

תכונות מיוחדות של תבניות פלדה במהירות גבוהה

השלמות והקומפקטיות של אומנות היצירה יוצרות שימוש יוצא דופן בחלל ובביקוש בשוק לארגז עובש מפלדת שן מלט. זהו כיוון ההתפתחות שלנו. נכון לעכשיו, תהליך ייצור קופסת הפלדה של שיני מלט ביתיות אינו מושלם אך אנו ממשיכים לעבוד קשה. לממש עידן חדש בפיתוח קופסת עובש מפלדת שיניים מלט.

ייצור קופסאות עובש מפלדת שן מלט בדרך כלל כרוך במספר תהליכים כגון יציקה, חיתוך וטיפול בחום. על מנת להבטיח את איכות הייצור של קופסת עובש מפלדת שן המלט ולהפחית את עלות הייצור, החומר צריך להיות בעל יכולת ניתנות מעולה, עיבוד, קשיחות, קשיחות וטחינה; זה צריך להיות בעל חמצון קטן, רגישות ל Decarburization והטיית פיצוח דפורמציה מרווה.

עובש פלדה במהירות גבוהה/דרישות עיבוד חומר מלט במהירות גבוהה

בנוסף לשימוש בתבניות איכותיות, לתבניות פלדה מהירות יש גם דרישות גבוהות לחומרים. הם חייבים להיות מעובדים על ידי מכונות גרניט טבעיות. כוח החומרים חייב להיות גם מוסמך. אסור שהמשטח יהיה פגום, חלק ונקי. לא אמורות להיות פינות חסרות בפינות, אין סטייה כרומטית ברורה ואין כתמים. בעת טעינה ופריקה, הוא צריך להיות קל, יציב ואיטי כדי למנוע נזק לחומר עקב בליטות.

תבניות פלדה במהירות גבוהה חייבות להשתמש בלוחות פלדה מהשורה הראשונה, והקיר הפנימי לא חייב להעלות בועות קטנות או בורות קטנים שקועים, מה שישפיע על מראה המוצר המלט כולו.

במהלך עיבוד אבני שפה יש להשתמש במכשירים מתקדמים לחיתוך חומרים בהתאם לתקן אחיד, וללטש את הצד הפונה לצד הכביש ולהניח שגיאת האורך והרוחב תהיה 20 מ"מ.

קישור למאמר זה: מהו עובש פלדה במהירות גבוהה ומת?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהו עובש פלדה במהירות גבוהה ומת?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.