האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהו עקרון העבודה של מכבש פלסטיק?

מהו עקרון העבודה של מכבש פלסטיק?

הרכבו של אקסטרודר פלסטיק מורכב בעיקר ממערכת אקסטרוזיה, מערכת הולכה ומערכת חימום וקירור. אז איך המערכות הללו פועלות ביחד? מהו עקרון העבודה של מכבש הפלסטיק?
שיטת האקסטרוזיה של מכבש הפלסטיק מתייחסת בדרך כלל להמסת הפלסטיק בטמפרטורה גבוהה של כ-200 מעלות, והפלסטיק המותך מועבר דרך התבנית ליצירת הצורה הרצויה. יציקת שחול מצריכה הבנה מעמיקה של מאפייני פלסטיק וניסיון עשיר בעיצוב תבניות, והיא שיטת יציקה בעלת דרישות טכניות גבוהות.

יציקת שחול היא שיטה שבה חומרים מועברים ברציפות דרך תבנית במצב זורם על ידי חימום ולחץ באקסטרודר, המכונה גם "אקסטרוזיה". בהשוואה לשיטות דפוס אחרות, יש לו את היתרונות של יעילות גבוהה ועלות יחידה נמוכה.

מהו עקרון העבודה של מכבש פלסטיק?

שיטת האקסטרוזיה משמשת בעיקר ליציקה של תרמופלסטיים, וניתן להשתמש בה גם לחלק מפלסטיק תרמוסטי. המוצרים המחולצים הם כולם פרופילים רציפים, כגון צינורות, מוטות, חוטים, צלחות, סרטים, ציפוי תיל וכבלים ועוד. בנוסף, ניתן להשתמש בו גם לערבוב, פלסטוש, גרנולציה, צביעה, מיזוג וכו' של פלסטיק. . ניתן לכנות את המוצר שחולף "פרופיל", מכיוון שצורת החתך היא לרוב לא סדירה, היא נקראת גם "פרופיל".

קישור למאמר זה: מהו עקרון העבודה של מכבש פלסטיק?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהו עקרון העבודה של מכבש פלסטיק?פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.