האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהו Cnc חיתוך?

מהו Cnc חיתוך?

מהו Cnc חיתוך?

חיתוך CNC, הכוונה היא לפקודת העבודה (או התוכנית) המשמשת לשליטה בכלי המכונה או בציוד. זוהי שיטת בקרה חדשה הניתנת בצורה דיגיטלית. 

כאשר הפקודה מסופקת ליחידת הבקרה של מכונת החיתוך האוטומטית CNC, מכונת החיתוך יכולה לחתוך באופן אוטומטי על פי תוכנית נתונה.

טכנולוגיית חיתוך CNC היא שילוב אורגני של טכנולוגיית עיבוד מסורתית וטכנולוגיית בקרת מספרי מחשב, תכנון בעזרת מחשב וטכנולוגיית ייצור עזר. חיתוך CNC מורכב משני חלקים: מערכת הבקרה המספרית והמבנה המכני. בהשוואה לחיתוך ידני וחצי אוטומטי מסורתי, חיתוך CNC יכול לשלוט ביעילות ולשפר את איכות החיתוך ויעילות החיתוך באמצעות טכנולוגיית החיתוך, תהליך החיתוך וטכנולוגיית הבקרה האוטומטית הניתנת על ידי מערכת הבקרה המספרית.

הגדרת Cnc Cutting

מכונות חיתוך להבה, פלזמה, לייזר וסילון מים, על פי תוכנית חיתוך הקינון המותאמת המסופקת על ידי תוכנת קינון חיתוך CNC לחיתוך CNC מלא, אוטומטי, יעיל, איכותי וניצולי. הוא מייצג את שיטת הייצור המודרנית של ההיי-טק, והוא שילוב של טכנולוגיית חישוב קינון מתקדמת וטכנולוגיית בקרת מספרי מחשב ומכונות חיתוך.

מהו Cnc חיתוך?

 

1.     יתרונות: תוכנת הקינון CNC משפרת ביעילות את קצב הניצול של פלדה על ידי ציור מחשבים, קינון אופטימיזציה של חלקים ותכנות בקרה מספרית ומשפרת את יעילות העבודה של חיתוך הכנת הייצור. מכונת החיתוך CNC שולטת ומשפרת באופן יעיל את איכות החיתוך ויעילות החיתוך באמצעות טכנולוגיית החיתוך, תהליך החיתוך וטכנולוגיית בקרה אוטומטית הניתנת על ידי מערכת הבקרה המספרית.

2.     חסרונות: חיתוך CNC מורכב יותר בגלל יעילות חיתוך גבוהה יותר. אם אינך משתמש או משתמש בתוכנת תכנות קינון ממוטבת, פסולת פלדה תהיה חמורה יותר, וכתוצאה מכך חיתוך מהיר יותר, חיתוך רב יותר ויותר פסולת. רב. מערכת הבקרה המספרית היא הבקר. זהו הלב של מכונת החיתוך CNC. אם לא משתמשים במערכת CNC, או במערכת CNC אין תהליך חיתוך וניסיון חיתוך, זה יוביל לבעיות חיתוך באיכות ובכך יפחית את יעילות החיתוך ויגרום לבזבוז פלדה. זה גם מאבד את האוטומציה של חיתוך CNC, יעילות גבוהה, איכות גבוהה וניצול גבוה.

 

בין אם אתה זקוק לעיבוד שבבי מדויק עבור חלקי מגנזיום דופלקס או חלופות נלוות, אנו יכולים לעזור לך. במהלך השנים אספנו ניסיון רב על ידי שירות לקוחות בענפים שונים. חוויות אלה יחד עם הציוד החדיש שלנו מאפשרים לנו להציע שירותים יעילים במחירים תחרותיים. האם יש לך מיוחד עיבוד שבבי מגנזיום דרישות? אל תהסס לבקש הצעת מחיר עוד היום. נשמח לעזור לך בכל עת. כדי לדעת יותר על השירותים שלנו, אנא צור קשר עם המומחים שלנו עוד היום. תוכלו לפנות לשנינו באמצעות הטלפון, כמו גם באמצעות הדוא"ל. התקשר אלינו הלאה + 86 15118255600, או פשוט שלחו לנו את הדרישות שלכם בכתובת [מוגן בדוא"ל].

קישור למאמר זה: מהו Cnc חיתוך?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!