האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהי עקומת התקלות של כלי מכונת cnc

מהי עקומת התקלות של כלי מכונת cnc

עקומת התקלה של מכונות CNC


עקומת התקלות יכולה לייצג באופן רעיוני את הקשר בין קצב הכשל לזמן של מכונות CNC. מכיוון שלעקומת זו צורת אמבטיה, היא מכונה לעיתים קרובות "עקומת אמבטיה". זה מחלק את חיי השירות של מכונות CNC לשלושה שלבים, כלומר תקופת כשל מוקדמת, תקופת כשל מזדמן ותקופת כשל בלאי.

מהי עקומת התקלות של כלי מכונת cnc

עקומת התקלה של כלי מכונת CNC – PTJ מכונות CNC חנות

תקופת כישלון מוקדם

בתקופת הכשל המוקדמת, שיעור הכשלים של כלי המכונה הראה פונקציה עקומה אקספוננציאלית שלילית. בתחילת הדרך שיעור הכישלונות היה גבוה מאוד, אך עם עליית זמן הריצה, שיעור הכישלונות ירד במהירות ונכנס לשלב של שיעור כשלים קבוע. ישנן סיבות רבות לשיעור הכשלים המוקדם הגבוה, כמו ליקויי תכנון, שגיאות בייצור והתקנה, ושגיאות בעיבוד ושימוש בחלקי חומרה. לאחר ריצה וריצה כדי לברר את סיבת הכישלון ולחסל אותו, שיעור הכישלון יתייצב בהדרגה. שלב זה נקרא ריצת הניסיון או תקופת ההרצה.

תקופת הכשל המוקדמת מתרחשת לא רק בתחילת הזמנת כלי המכונה החדש, אלא מתרחשת גם כאשר החלקים שעובדו על ידי מכונת CNC מתקנים או מוחלפים ומוחזרים לשימוש.

תקופת כישלון מזדמנת

תקופת הכישלון המזדמנת נקראת גם תקופת הכשל האפקטיבית. שלב זה הוא בעל שיעור הכישלונות הנמוך ביותר ושיעור הכישלון הקבוע. בנסיבות רגילות, שלב זה לא אמור להיות הגורם העיקרי לכישלון. זוהי תקופת העבודה הטובה ביותר לעיבוד חלקי חומרה. עם זאת, עקב שימוש לא נכון, שגיאות הפעלה או סיבות לא צפויות אחרות, עלולים להיגרם גם תקלות מסוימות. בנוסף, אם גורם הבטיחות של חלק מהרכיבים מתוכנן להיות קטן וגבול העומס העליון נתקל במהלך השימוש, הוא עלול להיפגע עקב עומס יתר ותקלה. לכן, בשלב הכשל מדי פעם, יש לשים לב במיוחד לשימוש סביר, תחזוקה משופרת, כדי למנוע טעויות תפעוליות ולהאריך את חיי היעילות של המכונה ככל האפשר.

תקופת כישלון הפסד

לאחר שנכנס לתקופת כשל ההפסד, שיעור הכשלים עלה שוב עקב תהליכי הזדקנות כמו בלאי רגיל של חלקי מכונה, קורוזיה כימית, שינויים בתכונות הפיזיקליות והחשמליות ועייפות החומרים. עבור מכונות CNC, אם ניתן להשתמש בטכנולוגיות אבחון שונות בכדי לתפוס את כללי הבלאי של חלקים ורכיבים, ואמצעי התחזוקה או ההחלפה המתאימים ננקטים לפני שהחלקים נכנסים לתקופת בלאי התקלה שלהם, הופעת הבלאי. ניתן לשלוט על תקלות, ובכך להרחיב את העיבוד שבבי של ציוד מכונות CNC. החיים האמיתיים.

קישור למאמר זה: מהי עקומת התקלות של כלי מכונת cnc

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהי עקומת התקלות של כלי מכונת cncPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.