האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהי שרשרת ממדית

מהי שרשרת ממדית

מושג בסיסי של שרשרת ממדית


ישנם שני מאפיינים של השרשרת הממדית: סגירות – כל גודל של השרשרת הממדית מהווה מערכת סגורה בסדר מסוים; מתאם – אחד מהשינויים בגודל ישפיע על שינויים אחרים בגודל.

מהי שרשרת ממדית

מושג בסיסי של שרשרת ממדית -PTJ מכונות CNC חנות

טבעת הרכיב המשתנה באותו כיוון כמו הטבעת הסגורה נקראת טבעת מוגברת, כלומר כאשר גודל טבעת הרכיב עולה (או פוחת) ושאר טבעות הרכיב נשארות ללא שינוי, הטבעת הסגורה גם כן גדלה (או פוחתת) ), כפי שמוצג לעיל D ב- a; n טבעת הרכיב שמשתנה בכיוון ההפוך לטבעת הסגורה נקראת טבעת מופחתת, כלומר כאשר גודל טבעת הרכיב עולה (או יורד) ושאר טבעות הרכיב נשארות ללא שינוי, גודל הטבעת הסגירה פוחתת. (או הגדל), כמו ד בתרשים א לעיל.

סיווג שרשרת ממדית

  • 1 מחולק לפי יישום: שרשרת ממדי הרכבה, שרשרת ממדי חלק, שרשרת ממדי תהליך.
  • 2 על פי המיקום המרחבי של כל טבעת: שרשרת מימד לינארית, שרשרת מימד מישורית, שרשרת מימד מרחבית. שרשרת ממדית נפוצה היא שרשרת ממדית לינארית. ניתן להפוך את שרשרת המידות המישורית ואת שרשרת הממדים המרחבית לשרשרת ממדית לינארית בשיטת הקרנת הקואורדינטות. n על פי המאפיינים הגיאומטריים של כל גודל טבעת: שרשרת מידות אורך, שרשרת מימד זווית.
  • 3 פרק זה מתמקד בשרשרת המימד הליניארי בשרשרת מימד האורך.

מהי שרשרת ממדית

בתרשים קו שרשרת המידות, מקטע הקווים עם חץ יחיד משמש בדרך כלל לציון כל טבעת, והחץ מציין רק את כיוון החיפוש בשרשרת הממד ליצירת טבעת. הטבעת בעלת אותו כיוון כמו החץ של הטבעת הסגורה היא הטבעת הפוחתת, והטבעת בעלת הכיוון ההפוך של החץ של הטבעת הסגורה היא הטבעת הגוברת.

החלקים המוצגים, בהתאם למידות A1 ו- A3 המצוינות בשרטוט, אינם קלים למדידה במהלך העיבוד. כעת הם מעובדים על פי הממדים A1 ו- A2. כדי להבטיח את דרישות התכנון המקוריות, נסה לחשב את הגודל והסטייה הבסיסית של A2.

על פי הכותרת, על פי גודל A1, עיבוד A2, A3 חייב להיות טבעת סגורה, A2 הוא גודל התהליך.

מהי שרשרת ממדית

אז הגודל הבסיסי של הטבעת הסגורה הוא 50-10 = 40 מ"מ

סטייה נמוכה יותר היא 0

הסטייה העליונה היא -0.06-(-0.36) = + 0.30 מ"מ

מהי שרשרת ממדית

אין אלגוריתם ספציפי שנכתב למעלה, אז אני אסכם את זה לכולם.

הכיוון ההפוך לטבעת הסגורה הוא הטבעת ההולכת וגדלה, אחרת היא הטבעת היורדת.

הגודל הבסיסי של הטבעת הסגורה שווה לסכום הגדלים הבסיסיים של כל הטבעות הגדלות מינוס סכום הגדלים הבסיסיים של כל הטבעות ההפחתה

הסטייה העליונה של הלולאה הסגורה שווה לסטייה העליונה של הלולאה הגוברת פחות הסטייה התחתונה של הלולאה הפוחתת

הסטייה התחתונה של הלולאה הסגורה שווה לסטייה התחתונה של הלולאה הגדלה פחות הסטייה העליונה של הלולאה היורדת

קישור למאמר זה: מהי שרשרת ממדית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהי שרשרת ממדיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.