האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם היתרונות של טכנולוגיית השחזה החדשה על פני עיבוד שבבי מסורתי?

מהם היתרונות של טכנולוגיית השחזה החדשה על פני עיבוד שבבי מסורתי?

למרות שהפיתוח של מרכזי עיבוד שבבי שיפר את היכולת לפעול בכמויות גדולות, עדיין יש כמה מוצרים שצריך לטחון. בהשוואה לעיבוד שבבי קונבנציונלי, לטחינה יתרונות רבים, כולל חיי כלי עבודה ארוכים יותר, גימור משטח עדין יותר ויכולת להסיר ביעילות רבה יותר חומרים קשים לעיבוד (כגון חומרים מרוכבים קרמיים חדשים וסגסוגות מתכת ספוגות קרבידים). מהם היתרונות של טכנולוגיית השחזה החדשה על פני עיבוד שבבי מסורתי? מה אתה צריך לזכור בעת המרת יישום העיבוד הנוכחי שלך לטחינה?

באופן מסורתי, עיבוד שבבי הוא תהליך יעיל מאוד שיכול להסיר במהירות חומר. מונע על ידי משטח חיתוך גדול יותר וגודל שבב גדול יותר, אינטראקציית החיכוך בין הכלי לחומר העבודה (שחזה וחריש) קטנה ביותר בהשוואה לטחינה; זה מפחית את הצורך בביקוש למערכות נוזל קירור מורכבות. עם זאת, גודל שבב גדול יותר עלול להשפיע לרעה על חספוס פני השטח הסופי של החלק, ובדרך כלל נדרש תהליך שחיקה לאחר מכן כדי לייצר גימור עדין. הפיתוחים האחרונים בכימיה של שוחקים וכימיה, כמו גם טכנולוגיית חרירי מכנית ונוזל קירור הופכים את יישום השחזה על סגסוגות חדשות וקשות לעיבוד לתחרותיות יותר אפילו משיעור ההסרה של חומרים מעובדים.

היתרון של השחזה הוא שיש מאות נקודות חיתוך בגלגל שחיקה טיפוסי (לעומת כמה נקודות חיתוך במכונת כרסום או מחרטה טיפוסית). נקודות חיתוך רבות נוטות לייצר שבבים קטנים יותר, ובכך לשפר את גימור פני השטח ולהפעיל לחץ שיורי לחיצה על פני החלק. בנוסף, הגידול הגדול במספר נקודות החיתוך מאפשר בלאי אחיד יותר לאורך גלגל השחזה, ובכך מאריך את חיי השירות של גלגל השחזה ומפחית את מספר החלפות הכלים. גלגלי השחזה אופייניים משתמשים בחלקיקי קרמיקה קשים או סופר שוחקים, שהם הרבה יותר קשים מכלי עיבוד שבבי רבים בשוק (אם כי כלים קרמיים קרובים מאוד).

המר את תהליך עיבוד שבבי לטחינה

כאשר שוקלים אם ניתן לבצע יישום עיבוד או חריטה קיים על ידי השחזה, השלב הראשון בתהליך צריך להיות הערכת מגבלות התהליך, נקודות הכאב והחומרים.

בעיות נפוצות בהן ניתן להשתמש בפתרונות שחיקה כוללות:

1. איזה חומר אני צריך לעבד? נכון להיום, חומרים קשים לעיבוד נדחפים לנפחים גבוהים יותר, בדרך כלל בגלל שהביצועים שלהם טובים יותר מחומרים מסורתיים. אלה כוללים חומרים מרוכבים קרמיים, סיבי פחמן, מתכות תעופה וחלל מסגסוגת כבדה וכמה מתכות אבקות. זה ידוע שהם קשים לעיבוד בגלל הקשיות הגבוהה ופוטנציאל השבבים שלהם. השחזה כאן תייצר שבבים קטנים יותר ותהפוך את המשטח למצב של לחץ שיורי דחיסה, וזה פתרון חסכוני.

2. האם היישום דורש נפח חיתוך גבוה וצורה מאוד מדויקת ו טיפול שטח? על ידי החלפת גלגל השחזה ו/או ההלבשה, ניתן לשנות את מאפייני פעולת הטחינה כדי להשיג נפח חיתוך גבוה יותר או לייצר גימור טוב. היתרון של השחזה הוא שבדרך כלל ניתן לבצע אותה באמצעות אותו גלגל שחיקה או לפחות באותה מערכת מכונה.

3. האם יש לי כרגע פס ייצור בו מתבצע עיבוד שבבי לפני פעולת ההשחזה? האם אוכל להעביר את התהליך למטחנה בודדת כדי לחסוך במקום רצפה וזמן מחזור? חיסכון בשטח הרצפה חיוני לייצור בנפח גבוה, ולקיצור התהליך לפחות מכונות יכולה להיות השפעה משמעותית על יעילות התהליך. זה גם מפחית את הצורך להעביר חלקים ממכונה אחת לאחרת, מה שיכול להפחית את זמן העיבוד הכולל.

מהם היתרונות של טכנולוגיית השחזה החדשה על פני עיבוד שבבי מסורתי?

4. האם חיי הכלי או זמן שינוי הכלי בתהליך העיבוד ישפיעו על הפרודוקטיביות? הצורך להפסיק את ההחלפה והחיתוך מחדש של הכלי יגרור עלויות חלקים מוגדלות והשבתות תכופות. השימוש בגלגלי שחיקה יכול לעזור למזער את זמן ההשבתה ולהפחית את עלויות העיבוד. זה נכון במיוחד עבור סגסוגות חדשות שקשה לטחינה.

5. האם תקלות הן בעיה? קוצים גדולים יותר מגיעים מצ'יפס גדולים יותר. השימוש בגלגלי השחזה יכול לעיתים קרובות לסייע בהפחתת הנטייה לשבבים גדולים, ולכן למזער את הצורך בתהליך שחרור הבור.

6. האם הלחץ השיורי על משטח החלק ישפיע על הצורה, התפקוד או העיבוד מחדש? יתרון חשוב של השחזה הוא הלחץ השיורי המופעל על פני החלק במהלך העיבוד. אם הלחץ שיורי גורם לחלק להתעוות, להתעקם או להתכופף לאחר עיבוד, שיוף הוא דרך מצוינת להסיר חומר ולהפיג חלק מהלחץ בחלק.

אמצעי זהירות של המוצר

עבור תהליכים חדשים, לבחירת פלטפורמת השחזה יש מספר יתרונות על פני פלטפורמות עיבוד קונבנציונליות, כולל קשיחות גבוהה יותר, יכולות הלבשה ומערכות נוזל קירור מתוחכמות. עם זאת, אם ברצונך לשנות את התהליך הקיים באמצעות ציוד מכני, ניתן להשיג זאת בדרך כלל על ידי ביצוע כמה שיפורים בנוזל הקירור וציפוי האלקטרוניקה של גלגל השחזה, ללא צורך בגזם כדי לשמור על צורתו. השינוי הנדרש במקרים אלו קשור בעיקר להפיכת מערכת נוזל הקירור לשמן טחינה, אשר לרוב מותאם לתנאים שונים (כגון נקודת הבזק גבוהה יותר, קצף נמוך וגורמי סביבה/ניקיון). השינוי הגדול ביותר בהתאמת התהליך הקיים הוא להבטיח שיש מספיק מהירות כדי להתאים למהירות הגלגל. בהשוואה לקניית ציוד חדש,

ביישומים אלה, היתרונות של גלגלים מצופים אלקטרו כוללים את היכולת לצייר חפצים כמעט מכל צורה, כולל מקדחים, חותכי כרסום, גלגלים ושמיכות, ושמירה על סובלנות הדוקה (נמוכה עד 0.0004 אינץ').

דוגמה

ישנן דוגמאות רבות לאופן שבו לקוחות מתאימים את המכונה לתפיסת ההשחזה כדי לשפר את התהליך הכולל ולחסוך בעלויות. בדוגמה אחת, חברת אנרגיה היא דואלית מֵסַב מרוץ אחר טורבינות קרמיות. האתגר הוא להבטיח שהמירוצים יהיו זהים זה לזה לאחר התקשות ל-65RHC. עקב שחיקת להבי הקרמיקה במהלך תהליך הסיבוב, נדרשת עיבוד רב של חלקים כדי להתאים לטבעת המושב. הפתרון הוא לממש גלגל שחיקה מצופה אלקטרוניקה שיכול לטחון שני גזעים מוקשים בו זמנית. מכיוון שגלגל השחזה משתמש בחומרי שוחקים של cBN והבלאי נמוך מאוד ואחיד, העיבוד מחדש מתבטל. כתוצאה מכך, זה הפחית את זמן המחזור הכולל של החלק כולו מ-30 דקות ל-11 דקות, וחסך לחברה יותר מ-80,000 דולר בשנה.

דוגמה נוספת היא מוצקה ציודס. הנוהג המקובל הוא כרסום או כיריים ציודבמצב מרוכך, ואז להתקשות ולטחון את המשטח הסופי. יש אנשים שמשתמשים בשיטה של ​​מרווה את ציוד תחילה, ולאחר מכן שחיקה גסה ועדינה במטחנה בודדת עם גלגל שחיקה בעל ביצועים גבוהים (כגון Norton Xtrimium או Quantum). לקוח יכול לקצר את זמן המחזור בחצי על ידי יישום טכנולוגיה זו.

לא כל הלקוחות יכולים לשנות או לרכוש ציוד חדש כדי לבדוק אם השחזה והעיבוד שבבי הם פתרון טוב. במקרה זה, הלקוח משתמש בתהליך העיבוד על מרכז עיבוד פשוט בעל שלושה צירים. כאשר רצים עם מפעלי כדורים קטנים עם סובלנות קפדנית, הם מתמודדים עם האתגר של קריעת חומר. השיטה שהם נקטו הייתה להזמין עט נוצות מצופה באלקטרוניקה באותו גודל וצורה כמו טחנת הכדורים לגימור. זה מבטל קריעת חומר (בשל גודל השבב הקטן יותר) וניתן ליישם אותו מבלי לשנות את הציוד הקיים. המחיר של כלי השחזה אמנם גבוה מזה של כלי השחזה בכדורים, אך סביר כי אין צורך לקרוע את החומר, מה שיכול לחסוך זמן רב של עיבוד חוזר.

תעשיות רבות בעלות ביצועים גבוהים, לרבות תעשיית התעופה והחלל, ביצעו השקעות עצומות ביחידות השחזה של הדור הבא כדי להשיג יכולות השחזה ועיבוד שבבי כדי לייעל תהליכים. עבור אותם לקוחות עם נפח ערבוב נמוך וייצור המוני, השימוש בטכנולוגיית מכונת השחזה וגלגל השחזה החדישים ביותר עם ביצועים גבוהים יכול להראות שיפור משמעותי ביחס לעיבוד שבבי. אבל עבור חברות קטנות רבות יותר, סוללות אלו עשויות להיות לא חסכוניות, במיוחד עבור ציוד במיקס גבוה ובנפח נמוך. במקרים אלו, המרת תהליך העיבוד הקיים לשימוש בכלים מצופים אלקטרוניקה לטחינה יכולה להביא יתרונות מרחיקי לכת במונחים של זמן מחזור, הורדת העלות הכוללת של החלקים, הארכת חיי הכלי ועקביות איכות החלקים.

קישור למאמר זה:מהם היתרונות של טכנולוגיית השחזה החדשה על פני עיבוד שבבי מסורתי? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם היתרונות של טכנולוגיית השחזה החדשה על פני עיבוד שבבי מסורתי?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, דיור תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.