האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם היתרונות של ניקוי בור אוטומטי?

מהם היתרונות של ניקוי בור אוטומטי?

טכנולוגיות חדשות בתעשיית הייצור מספקות ליצרני מתכת אפשרויות נוספות לייצור חלקים עבור לקוחותיהם. בפרט, סיבים חיתוך לייזר מכונות מאפשרות ליצרנים לחתוך יותר חלקים ביום מאשר CO2 חיתוך לייזר. מערכת הטעינה והפריקה האוטומטית המחוברת לאלה חיתוך לייזר מכונות גם מאפשרות לסדנה לעבוד 24 שעות ביממה.

למרות שהיצרנים יכולים לחתוך חלקים מהר מתמיד, הם חייבים להתמודד עם צווארי בקבוק אחרים במורד הלייזר. בהתאם לאיכות החיתוך או לדרישות הלקוח, ייתכן שהם יצטרכו לטשטש, לטשטש או להסיר שכבות תחמוצת. על מנת להישאר תחרותיים ולשלוח חלקים מחוץ לחנות בזמן, על היצרנים לשקול להפוך את תהליך השחרור לאוטומציה כמו תהליך חיתוך בלייזר.

הדרך המסורתית לפתור את בעיית הקוצים היא הוספת סוכנויות נוספות במחלקת הפרעות. עם זאת, עלויות עבודה מוגברות, חוסר יעילות, חוסר עקביות והצורך לספק סביבת עבודה בטוחה יותר, הובילו את החברה לחפש פתרון אחר: פירוק כתמים אוטומטי.

לפני שתנסה להמשיך, חשוב להבין את הטרמינולוגיה של שחרור התפרעות, מכיוון שזה עשוי להיות שונה עבור כל מי שאתה מבקש. עבור אנשים מסוימים, זה עשוי להיות הסרת קוצים אנכיים או חלאות בלבד. אחרים עשויים לחשוב שזה לא רק מבטל קוצים אנכיים, אלא גם מעגל את הקצוות. השיטה המסורתית היא לטחון כתמים אנכיים או להבריק את פני השטח. לכן, כל יצרן מתכת חייב להגדיר את העיבוד שצריך להתבצע באזור שחרור הפלטה.

זה יהיה מפרט השחרור של הלקוח או מפרט פנימי המשפיע על דרישות השחרור. צוותי המכירות, המהנדסים ומנהלי המפעלים של היצרנים זקוקים לחזית מאוחדת כדי לקבוע את התנאים הנדרשים לאספקת חלקים באיכות גבוהה. האם אתה צריך לטשטש בור לאחר חיתוך לייזר? למה לשקול פירוק או עיגול? איך להצעת מחיר ללקוחות?

מהם היתרונות של ניקוי בור אוטומטי?

אלו הן כמה בעיות חשובות, אבל הן גורמות לבעיות אחרות. האם החנות צריכה לטפל בחלק העליון והתחתון של החלק? האם ניתן להסיר כתמים אנכיים בלבד מבלי לדאוג לקצוות חדים? האם הלקוח צריך להסיר כתמים אנכיים, קצוות עליונים ותחתונים מעוגלים וגימורים מס' 4? אם לקוח מבקש מהחנות לקנות נירוסטה מצופה PVC עם א טיפול שטח של מס' 4, האם ניתן לשלוח את החומר בתהליך פירוק כתמים אוטומטי?

לאחר קביעת מפרט ההפרעה באופן פנימי או מול הלקוח, היצרן יכול לקבוע איזו מכונת פיזור כתמים אוטומטית מתאימה ליישום. אבל האם המכונה הזו לבדה מספיקה? ייתכן שהחנות תרצה לשקול הוספת מסועים חשמליים להזנת חלקים לתוך המכונה או ממנה, ובכך להפוך את התהליך ליעיל יותר.

שקול כיצד להפוך את תהליך שחרור הפרעות ליעיל יותר כעת ובעתיד, מה שמקל על בעיות גדילה עתידיות. לדוגמה, חברות גדולות מסוימות יכולות לקיים עד שתי משמרות, ומספר אנשים יכולים להסיר כתמים מחלקים מלייזרים, פלזמות או הַטבָּעָה מכונות. עם מכונות שחרור בור אוטומטיות, יצרנים גדולים אלה יכולים לא רק להפחית את מספר המשמרות, אלא גם לעבד חלקים בצורה טובה יותר ויעילה יותר, ובכך לצמצם עוד יותר את כוח האדם. מצד שני, חברת ייצור קטנה יותר עשויה להכיל 2 עד 3 עובדים מפוררים, אבל אנשים אלה עשויים להיות גם רתכים, מפעילי מכונות כיפוף או מפעילי לייזר. האם הם באמת רוצים שהעובדים המיומנים שלהם יפרו כתמים או יבלו זמן בריתוך או הפעלת מכונת כיפוף? רוב החברות אומרות שהן רוצות שעובדים מיומנים יתמקדו במקצוע שלהם. הם מוכנים יותר לשלם לעובדים בעלי מיומנויות נמוכות כדי להעמיס ולפרוק חלקים במכונות שחרור כתמים אוטומטיות.

חשב את העלות של פירוק ידני

גם עם כל הטכנולוגיה המתקדמת בציוד הלייזר האוטומטי של היום, אם הוא לא מחויג נכון למכונה, זה עלול לגרום להסרת הנייר המלא בקווים. איך מתמודדים עם כל החלקים עם קוצים? גרוטאות או פירוק? למשוך עובדים ממכונות אחרות כדי לטשטש ולעכב את העבודה?

כאשר חברות מסתכלות על הכלכלה של שיטות השחרור הידניות הנוכחיות שלהן, חברות רבות אינן מבינות את העלויות בפועל הקשורות לתהליכים שלהן. לפעמים הם יופתעו מעלות העיבוד הכוללת של מחלקת הפוררות. לדוגמה, אם ליצרן יש שתי משמרות וארבעה אנשים בכל משמרת מבצעים ניקוי כתמים ידני, העלות הכרוכה בשחרור כתמים תעלה על 300,000$ לשנה. באמצעות מכונה לפעור החלק העליון והתחתון של החלק, היצרן יכול לראות צמצום גדול בעובדים, ואולי לבטל את המשמרות שהיו מוקדשות בעבר לניקוי כתמים; למעשה, ניתן להשתמש בשני אנשים בלבד בחלקי הטעינה והפריקה האוטומטיים במכונת הפירוק. חיסכון זה בעבודה יכול לעזור ליצרנים לרענן את מכונת השחרור האוטומטית תוך שנה או פחות.

הכרת עלויות העיבוד הכוללות הכרוכות בפליטה ידנית עשויה להיות מועילה, אך היצרנים צריכים לשקול יתרונות אחרים ששכחתם אותם בעת אוטומציה של מחלקת השחרור.

להבטיח את בטיחות העובדים

מעבדים בוודאי שמו לב שעובדי הייצור מזדקנים. אם לא, אנא שקול זאת: בשנת 2018, היו 64.2 מיליון אמריקאים שעבדו מעל גיל 50. על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, מכיוון שאנשים או שאינם יכולים לעמוד בפנסיה או רק רוצים לחיות זמן רב יותר ולהמשיך להתמיד, עד 2025, 17% מכוח העבודה יהיו מעל גיל 65.

ככל שהיצרנים נאבקים למצוא עובדים למשרות פנויות, עובדים מנוסים הופכים ליותר ויותר בעלי ערך. למרבה הצער, לעובדים המבוגרים הללו אין את אותם מאפיינים פיזיים כמו העובדים הצעירים. ככל שבני אדם מזדקנים, במיוחד כשהם מגיעים לגיל 45, הכוח ויכולת האימון האירובי שלהם מתחילים לרדת. עייפות בעבודה הפכה לבעיה אמיתית.

בוועידת הבטיחות של התאחדות התעשיינים והיצרנים בלקסינגטון, קנטקי באפריל, אמר בריאן רוברטס, עוזר סגן נשיא לתגמול עובדים וארגונומיה של ביטוח CNA, כי עייפות פותחת את הדלת למחלות שרירים ושלד, ומחלות שלד-שריר הן בדיוק אחת מהן. אוֹתָם. הגורם הגדול ביותר לאובדן שעות עבודה בתעשיית הייצור בארה"ב. למעשה, כבר בשנת 2013, הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה דיווחה כי 33% מכלל הפציעות והמחלות במקום העבודה היו קשורות לפציעות שרירים ושלד אלו.

ציוד שחרור ועיגול אוטומטיים יכול להקל על היצרנים לבצע שחרור כתמים מאשר שחרור ידני, ובכך להפחית את העייפות של היצרן. עבור המכונה האוטומטית לפירוק, העובדים נדרשים להעביר את החלקים החתוכים בלייזר מהשלד למסוע המוביל את ציוד ההפרעה. סורק הברקוד גם מפשט את הגדרת המכונה. לאחר סריקת הברקוד על החלק, המכונה יכולה להתאים לעובי החומר שצוין בקוד. זה יכול גם לפתוח או לסגור כל ראש עבודה. המפעיל לא צריך לדאוג להתאמה ידנית של כלים או בלוקי חול. מכונה עם פונקציית פיצוי בלאי תיתן עיגול עקבי בעת מדידת בלאי.

שימוש במסועים ליניאריים חשמליים או במסועים חוזרים יכולים להגביר את היעילות ולהפחית את תנועת המפעיל והרמה. למכונה או למכונה האוטומטית לפוררת בור ולמסוע הנלווה יש טביעת רגל קטנה יחסית, במיוחד בהשוואה לפריסה של מכונת חיתוך הלייזר. כאשר הנוכחות שלהם מעולם לא נלקחה ברצינות, סוג זה של הגדרת יחידות יכול לשמור על עובדים מבוגרים פרודוקטיביים ולהאריך את שעות העבודה.

לספק חלקים עקביים

החנות יודעת שהמוניטין שלהם מבוסס על איכות ומשלוח בזמן. פירוק בור אוטומטי יכול להפחית את הסיכון הפוטנציאלי של חלקים שנגרטו.

ההבדל בין שתי ההמרות של מטחנות ידניות גדול מאוד, וגם ההבנה שלהם בהשוואה בין "חלקי בור" למכונות בעלות פרמטרים מוגדרים וחזרתיות שונה. פירוק בור יכול להיות מאוד סובייקטיבי. בקיצור, יש יותר מדי גורמים אנושיים המעכבים את ההתקדמות שלך. שימוש במכונה ששומרת על מפרטי שחרור מדרגות יכולה לייצר חלקים טובים ועקביים יותר.

חנות יכולה להעסיק עובדים מיומנים במיוחד כדי ללטש ידנית חלקים חתוכים בלייזר כדי להגדיל את הסיכויים להפרעות עקביות ולעיגול מקובל, אבל האמת היא שיצרנים רק לעתים רחוקות מניחים את העובדים המנוסים ביותר בעבודות אלו. ערכם נמצא במקום אחר בחנות מול מכונת הכיפוף או מכונת הריתוך. זה הותיר את העבודה לעובדים חסרי ניסיון. מטחנה אחת עיצבה חלקים שלדעתו מספיק טובים לא יחסלו את כל השורות, בעוד מטחנה אחרת לידו תעשה מאמץ רב. כעת ליצרן יש מזרן המכיל שלוש ערימות שונות של חלקי "פרימיום".

הסיכון בהחזרת חלקים קיים תמיד, אך לא ניתן לבקר חלקים פגומים ולהיכנס לתהליך הייצור של המוצר הסופי, מה שעלול לגרום לכאב רב לכל שרשרת האספקה. דמיינו לעצמכם חלק מנירוסטה שאינו מעוגל לחלוטין. מישהו חותך את עצמו על היצירה שמחוברת כעת לציוד לעיבוד מזון. לאחר מכן, על מעבדי המזון להשבית את קו הייצור, לנקות ולחטא את כל קו הייצור, ועליהם לדאוג לתביעות פיצויים של עובדים.

מכונות שחרור ועיגול אוטומטיות יכולות לספק חלקים בגימור עקבי בכל פעם שהם נשלחים. היצרן יכול לעבוד עם הלקוח על מנת לקבוע את איכות פני השטח הנדרשת, וברגע שהמכונה מופעלת כדי לספק את המפרט המוסכם, ניתן לשמור את התוכנית ולהשתמש לעבודה עתידית. לקוחות יכולים לצפות לקבל את אותם חלקי שחרור ועיגול שהם קיבלו לפני שישה חודשים.

מכונות שחרור כתמים אוטומטיות אלה משלבות גם טכנולוגיית חיישן כדי להודיע ​​למפעיל כאשר יש להחליף חגורות ובלוקים לצורך ביצוע שחרור בור. זה מבטיח שהחומרים המתכלים יהיו תמיד במצב הטוב ביותר כדי לספק חלקים איכותיים ועקביים.

קדם הדבקה טובה יותר של צבע/אבקה על חלקי פלדה

יצרנים רבים שחותכים בלייזר CO2 או סיבים משתמשים בחמצן כגז עזר. כתוצאה מכך, עליהם להתמודד עם הבעיה של הוצאת תחמוצת לייזר מהחלק או שריפת הקצוות. שכבת התחמוצת הנוצרת בקצה החיתוך בלייזר ובקצה החיתוך הפנימי של החלק מהווה מחסום להדבקה של הצבע, מה שיכול למנוע מהצבע להיצמד למתכת החשופה. הצבע נדבק למעשה לשכבת התחמוצת ומתקלף מהחלק, וחושף את המתכת החשופה לסביבה, מה שעלול לגרום לחלודה מוקדמת.

על מנת למנוע בעיות בשכבת תחמוצת במהלך חיתוך, היצרנים יכולים להשתמש בחנקן כגז עזר לחיתוך, או להשתמש בחמצן כגז עזר לחיתוך, ולאחר מכן לבצע התזת חול באמצעים. התזת חול יכולה להסיר תחמוצות בקצוות, אך לא תעגל את הקצוות העליונים והתחתונים של החלק. (אם הקצוות אינם מעוגלים, רק כמות קטנה של צבע תיצמד לקצוות העליונים והתחתונים.) מכונה אוטומטית לשחרור כתמים יכולה לפתור את הבעיה של הסרת שכבת תחמוצת ועיגול הקצוות.

נמצא כי קצוות מעוגלים עוזרים לצבע ולציפוי אבקה להיצמד לחלקים ולמנוע קורוזיה. פשוט מאוד, עיגול הקצוות העליונים והתחתונים יכול להפוך את המשטח אליו נדבק הצבע למישורי יותר, בעוד שבקצה החד של 90 מעלות אין כמעט צבע שיכול להידבק לקצה.

בדיקות התזת מלח מראות שחברות המיישמות צבע או ציפוי אבקה צריכות להסיר בו-זמנית תחמוצת לייזר וקצוות מעוגלים כדי לקבל את פתרון הדבקת הצבע הטוב ביותר. בעת ביצוע שני התהליכים הללו, היצרנים יכולים לראות את החלקים הצבועים או מצופים באבקה בתא התזת המלח במשך יותר מ-1,000 שעות מבלי לדאוג להידבקות הצבע.

הדיור של מכונת השחרור האוטומטית הוא משמעותי עבור סביבת ייצור המתכת המודרנית. ההנהלה השיגה חיסכון אמיתי בעבודה. כשאנשים נפטרו מהעבודה המפרכת והמונוטונית של ליטוש ידני של הקצוות, המורל של הסדנה התחזק. עובדים מבוגרים נוטים פחות לפגוע בעצמם כאשר הם עושים עבודה כבדה זו. החלקים שמקבל הלקוח עקביים ובצורה הטובה ביותר, הניתנים לצביעה או בציפוי אבקה.

קישור למאמר זה:מהם היתרונות של ניקוי בור אוטומטי?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם היתרונות של ניקוי בור אוטומטי?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.