האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם המאפיינים המעשיים של חמצון קשה?

מהם המאפיינים המעשיים של חמצון קשה?

המאפיינים המעשיים של חמצון קשה


מהם התכונות המעשיות של חמצון קשה? -אנלדיזציה_אנלדיזציה קשה_אנודיזציה קשה_אנודיזציה-טיפול_יצירת אלומיניום מעץ אלומיניום — חנות PTJ

מהם המאפיינים המעשיים של חמצון קשה?
המאפיינים המעשיים של חמצון קשה

ביצועים מעשיים מגן של סרט תחמוצת אלומיניום קשה במהלך העיבוד:

 • תעשיית בניין לחמצון קשה – דרישות החמצון הקשות בענף הבנייה מאופיינות במראה ובאריכות ימים, מכיוון שתנאי עבודתו מאופיינים בחשיפה קבועה ובתכונות סטטיות.
 • ב. מדידת שטח חמצון קשה – השטח הזמין לבדיקה אחת על משטח יעיל.
 • ג. סרט ספונטני של תחמוצת קשה – סרט מסוג תחמוצת קשה זה הוא סוג של חומר אלומיניום ספציפי באלקטרוליט מתאים (בדרך כלל מבוסס על חומצות אורגניות) תחת פעולה אלקטרוליטית של הסגסוגת עצמה ליצירת סרט תחמוצת קשיח צבעוני.
 • ד. חמצון קשה דקורטיבי-חמצון קשה בעיקר הופך את המראה לאחיד ויפה.
 • ה. חמצון קשיח מגן – המאפיינים לאחר חמצון קשה הם שחיקה ועמידות בפני קורוזיה, ככל שהמראה משני או חסר משמעות.
 • ו. צביעה אלקטרוליטית של חמצון קשה, צביעה של סרט תחמוצת קשה, אשר נצבע על ידי מתכת או תחמוצת מתכת בתצורת דרך הפערים של סרט התחמוצת.
 • G. איטום אלומיניום של תחמוצת קשה נתון לטיפול באיטום לחות לאחר חמצון קשה כדי להפחית חללים ויכולת ספיחה בסרט התחמוצת.
 • ח. סרט תחמוצת קשה צבעונית – סרט התחמוצת הקשה של אלומיניום נצבע על ידי צבעי ספיחה.
 • I. סרט תחמוצת קשה חסר צבע, בעיקרון סרט תחמוצת קשה קשה וחסר צבע.
 • J. תחמוצת קשה ובהירה – המאפיין העיקרי שלה הוא לגרום למשטח האלומיניום להחזרת רסס גבוהה.
 • ק משטח אפקטיבי לחמצון קשה-החלק של פני השטח של האובייקט עם ציפוי וסרט תחמוצת, הביצועים והמראה של חלק זה של סרט התחמוצת חשובים.

 הבחירה באפקט החמצון הקשה שונה לחלוטין מזו של חמצון רגיל.כמובן שיש הבדלים במחיר.מוצרים יוקרתיים ומוצרים עמידים ללבוש בוחרים באנודייז קשיח כטוב ביותר.

קישור למאמר זה: מהם המאפיינים המעשיים של חמצון קשה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם המאפיינים המעשיים של חמצון קשה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.