האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם המאפיינים של חמצון קשה?

מהם המאפיינים של חמצון קשה?

מאפייני החמצון הקשה


מאפייני תהליך חמצון קשיח: האלקטרוליט הקשה האנודיזציה אלקטרוליזה בטמפרטורה של כ -10 ° C עד + 5 ° C.

מהם המאפיינים של חמצון קשה?
מאפייני החמצון הקשה

מכיוון ששכבת הסרט תחמוצת הנוצרת על ידי אנודיזציה קשה היא בעלת עמידות גבוהה, היא תשפיע ישירות על חמצון העוצמה הנוכחית. שכבת הסרט עבה יותר, קשה ועמידה בפני שחיקה, וניתן להשיג עמידות טובה יותר בפני קורוזיה לאחר האיטום. ההבדל במספר שכבות התחמוצת פירושו עוביים שונים, ואיכות שכבות התחמוצת פירושה שצפיפות שכבות התחמוצת שונה. 

התוצאה היא עובי לא אחיד של המשטח המחומצן עם נקודות, וההשפעה ירודה מאוד. הסרט חסר צבע ושקוף, בעל יכולת ספיגה חזקה וקל לצביעה;

טווח הטמפרטורות של תמיסת האנודייז עולה על 35 מעלות צלזיוס בכדי להימנע או להפחית את התרופפות או האבקה של סרט התחמוצת. – כמה בדיקות תהליכים ונהלי ייצור אישרו כי הוספת כמות מתאימה של חומצה קרבוקסילית או גליצרול לאלקטרוליט האנודייז של חומצה גופרית יכולה להפחית ביעילות את ההשפעות השליליות של השפעות תרמיות בתגובה, מתח עיבוד נמוך יותר וצריכת חשמל פחותה; התהליך אינו דורש שינוי מחזור המתח.

הנקבוביות של סרט התחמוצת קטנות מכיוון שטמפרטורת החמצון נמוכה מדי, מה שמעכב את פירוק הסרט על ידי חומצה גופרית. אתה יכול להגדיל את טמפרטורת החמצון כדי להימנע מבעיה זו. לסרט האנודייז הקשיח יש נקודת התכה של 2320K, בידוד מצוין, מתח התמוטטות של עד 2000V, עמידות בפני קורוזיה משופרת, ואינו מתאבד בתרסיס המלח אומגה = 0.03NaCl במשך אלפי שעות.

חנות PTJ הינה טיפול פני שטח מקצועי במוצרי אלומיניום. חמצן קשה, חמצון קשה, אנודיזציה קשה, חמצון צבע, חמצון אלומיניום, אנודיזציה רגילה, התזת חול, אנודיזציה של חוטי ציור, שיוף כימי מסגסוגת אלומיניום וליטוש מכני טיפול שטחכגון ציור חוטים והתזת חול. וייצור ועיבוד אחר, ויכולים להתאים אישית מגוון מוצרי אלומיניום בהתאם לדרישות הלקוח, ויש לו קבוצה של ייצור ובקרת איכות מיומנים מהשורה הראשונה.

קישור למאמר זה: מהם המאפיינים של חמצון קשה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם המאפיינים של חמצון קשה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.