האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם המפרטים והדגמים של ה-pe tube?

מהם המפרטים והדגמים של ה-pe tube?

ניתן לחלק צינורות פלסטיק לצינורות פוליוויניל כלוריד (PVC), צינורות פוליאתילן (PE), צינורות פוליפרופילן (PP), צינורות פוליבוטילן (PB), צינורות ABS וכו 'על פי החומרים שלהם. מכיוון שלצינור PE יש את המאפיינים של בנייה קלה, עמידות בפני קורוזיה, ללא זיהום, חיי שירות ארוכים וכו ', תנופת הפיתוח שלו מושכת את העין. כיום ישנם בסין כמעט 200 יצרני צינורות PE, והיקף הייצור בשנת 2020 יגיע ל -5.6932 מיליון טון. צינורות PE משמשים במגוון תחומים, מתוכם צינורות אספקת מים וצינורות גז הם שני שווקי היישומים הגדולים שלה. אז מה כל כך טוב בצינור PE? מה המפרט והדגמים? כיצד לחבר צינור pe לצינור ppr? להלן, עורך Xianji.com ייתן לך מבוא מפורט.

1. יתרונות וחסרונות של ניהול pe

חומר ה- PE הוא פוליאתילן, שהוא הזן הנפוץ ביותר בקרב חומרי פלסטיק. זהו חומר פולימרי המסונתז מפוליאתילן. זה בעצם מחולק לשלוש קטגוריות: HDPE (פוליאתילן בצפיפות גבוהה), MDPE (פוליאתילן בצפיפות בינונית) ו- LDPE (פוליאתילן בצפיפות נמוכה).

צינור פוליאתילן (pe) עשוי שרף פוליאתילן כחומר הגלם העיקרי, ומוסיף כמות מסוימת של מייצב חום, חומר צביעה ועזר לעיבוד, ולאחר מכן דפוס שחול. מייצבי חום נקראים גם נוגדי חמצון, תפקידם לדחות או לעכב חמצון בטמפרטורה גבוהה של פוליאתילן במהלך העיבוד; חומרי צבע (או מייצבי אור), בדרך כלל שחורים או כחולים בחומרי הגלם של צינורות פוליאתילן, משמשים בעיקר למניעת התפרקות ולפעול כאזהרה; תפקיד עזרי העיבוד הוא לשפר את ביצועי העיבוד של פוליאתילן.

בהשוואה לצינורות פלדה, לצינורות PE יש תהליך בנייה פשוט ומידת גמישות מסוימת. הדבר החשוב יותר הוא שהם אינם משמשים לטיפול נגד קורוזיה, מה שיחסוך הרבה הליכי עבודה. באופן ספציפי, לצינור PE יש:

1) ביצועי היגיינה טובים: לא מתווסף מייצב מלח מתכות כבד במהלך עיבוד צינורות PE, החומר אינו רעיל, אין שכבת קנה מידה, אין גידול חיידקים, והוא פותר את הזיהום המשני של מי שתייה עירוניים.

2) התנגדות השפעה טובה: לצינור PE יש קשיחות טובה ועמידות בפני השפעה גבוהה, וחפצים כבדים יעברו ישירות דרך הצינור מבלי לגרום לקרע בצינור.

3) ביצועי חיבור אמינים: חוזקו של ממשק ההיתוך החם או הממס החשמלי של צינור ה- PE גבוה מזה של גוף הצינור, והמפרק לא ינותק עקב תנועת קרקע או עומס חי.

4) חיי שירות ארוכים: ניתן להשתמש בצינורות PE בבטחה במשך יותר מ -50 שנה בתנאי טמפרטורה ולחץ מדורגים.

5) ביצועי בנייה טובים: הצינור קל משקל, תהליך הריתוך פשוט, הבנייה נוחה ועלות הפרויקט הכוללת נמוכה.

6) עמידות בפני קורוזיה מצוינת: למעט כמה חמצון חזק, הוא יכול לעמוד בפני שחיקת מגוון חומרים כימיים; ללא קורוזיה אלקטרוכימית.

כמובן שלצינורות PE יש גם חסרונות, בעיקר כי התכונות המכניות שלהם לא טובות כמו צינורות פלדה. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת למרחק הבטיחות של חימום תרמי במהלך הבנייה, ואין לחשוף אותם לשמש באוויר, והם רגישים לכימיקלים כדי למנוע דליפת צינורות ביוב מלגרום לנזק.

2. רשימה מלאה של מפרטי צינורות pe ודגמים

חומרי PE נחלקים לחמש דרגות על פי תקנים מאוחדים בינלאומיים: PE32, PE40, PE63, PEB0 ו- PE100.

ייצור צינורות PE לצינורות אספקת מים הוא פוליאתילן HDPE בצפיפות גבוהה, והציונים שלו הם PE80 ו- PE100 (על פי הקיצור MRS של חוזק מינימלי נדרש). MRS של PE80 מגיע ל 8MPa; MRS של PE100 מגיע ל 10MPa.

צינורות PE מחולקים ל- SDR11 ולסדרות (DR26, SDR21, SDR17.6, SDR13.6) בהתאם לעובי הקיר שלהם. הראשון מתאים להובלת גז פחם גזי, גז טבעי וגז נוזלי, ואילו השני משמש בעיקר להובלת גז טבעי.

ביניהם, SDR הוא יחס הגודל הסטנדרטי, המתייחס ליחס בין הקוטר החיצוני הנומינלי לעובי הקיר הנומינלי, כלומר SDR = dn/en. ככל שה- SDR גדול יותר כך הלחץ נמוך יותר-מֵסַב קיבולת; לעומת זאת, ככל שה- SDR קטן יותר, כך הלחץ גבוה יותר-מֵסַב קיבולת.

הקשר בין SDR ו- PN של צינור אספקת המים של PE הוא כדלקמן:

לחץ נומינלי של צינור אספקת המים מפוליאתילן (PE80) (MPa)

לחץ נומינלי של צינור אספקת המים מפוליאתילן (PE100) (MPa)

מכיוון שצינורות פוליאתילן (PE) שימשו לראשונה בהובלת גז בשנת 1956, לחומרי הפוליאתילן המשמשים ברשת צינורות לחץ יש היסטוריה עשירה של חדשנות במשך יותר מ -70 שנה. החומר המיוחד של PE לצינורות עבר את תהליך הפיתוח מ- PE63, PE80 עד PE100. מבחינת רמת הלחץ, PE100 הוא עדיין השרף המתקדם ביותר.

נכון לעכשיו, PE100 פותחה לקטגוריות משנה שונות כדי לשפר את תחולתו על צינורות בקוטר גדול, מכשירים ללא תעלות, טמפרטורות גבוהות וסביבות חיטוי בריכוז גבוה.

מהם המפרטים והדגמים של ה-pe tube?

3. שיטת חיבור של צינור pe וצינור ppr

צינור PE וצינור PPR הם שני צינורות אספקת מים נפוצים, והם גם שני הצינורות הנפוצים ביותר. בשימוש בפועל, צינורות PE וצינורות PPR מחוברים לעתים קרובות בסדרה. אז איך לחבר צינור PPR ו- PE? האם ניתן להתמזג צינור PE וצינור PPR יחד?

צינור PE וצינור PPR הן צינורות פלסטיק פולימר, והם מחוברים באמצעות התכה חמה. חיבור התכה חמה היא שיטת חיבור בטוחה ואמינה מאוד, שיכולה להשיג מיזוג מלא בין מולקולות. לאחר בדיקות ניסיוניות, חוזק החיבור המסה החמה ואינדיקטורים פיזיים אחרים יכולים אף לחרוג ממדד הצינור.

אך התנאי המוקדם לחיבור התכה חמה הוא שהצינורות והאבזרים המומסים בחום חייבים להיות פלסטיק פולימרי מאותו חומר.

כמו שאומרים, צינורות PE מחולקים בדרך כלל לשלושה חומרים: HDPE (פוליאתילן בצפיפות גבוהה), MDPE (פוליאתילן בצפיפות בינונית) ו- LDPE (פוליאתילן בצפיפות נמוכה). החומר של צינור ה- PPR הוא PPR, שמו המדעי של פוליפרופילן קופולימר אקראי, השייך לאחד מחומרי ה- PP (פוליפרופילן).

מכיוון שחומרי הגלם לייצור צינורות PE וצינורות PPR הם חומרי שרף מולקולריים שונים, לא ניתן להמיס צינורות PE וצינורות PPR יחד. ללא היתוך, לאחר שנפגע ממתח או התרחבות והתכווצות תרמית, הריתוך ייפול ישירות, ואין ערובה לאיכות הפרויקט.

בנוסף, עובי הקיר של צינור ה- PE וצינור ה- PPR שונה גם הוא, ועוצמת הריתוך של שני החומרים הללו אינה תואמת את הדרישה, כך שלא ניתן לרתך אותו ישירות.

אז איך שני אביזרי צנרת מחומרים שונים מתחברים זה לזה?

ישנם מדיות רבות שיכולות לחבר צינורות PE וצינורות PPR, כגון אוגנים, חוטים פנימיים (חיצוניים), חוטים וכו ', שיכולים לחבר היטב את שני הצינורות. יש לבחור את שיטת החיבור בהתאם לקוטר של שני הצינורות.

Connection חיבור פלאנג '

אם קוטר שני הצינורות גדול יחסית, ניתן להשתמש בחיבור אוגן. שלבי הפעולה של חיבור אוגן הם גם פשוטים יחסית. ראשית, תקן את שני הצינורות על אוגן בהתאמה, ולאחר מכן הוסף אטמי אוגן בין שני האוגנים, ולבסוף השתמש בברגים כדי להדק את האוגנים להשלמת החיבור. .

Connection חיבור משורשר, חיבור חוט פנימי (חיצוני)

אם קוטר צינור PE וצינור PPR קטן יחסית, ניתן לחבר אותו באמצעות חוט או חוטים פנימיים וחיצוניים. בעת שימוש בחוטים פנימיים וחיצוניים לחיבור, שימו לב במיוחד לצורך להשתמש בחוט הפנימי של צינור ה- PE לחיבור החוט החיצוני של צינור ה- PPR. אסור לטעות בזה.

קישור למאמר זה: מהם המפרטים והדגמים של ה-pe tube? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם המפרטים והדגמים של ה-pe tube?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.