האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם השימושים במרכז עיבוד CNC בגואנגדונג בייצור עובש?

מהם השימושים במרכז עיבוד CNC בגואנגדונג בייצור עובש?

מהם השימושים במרכז עיבוד CNC בגואנגדונג בייצור עובש? הדיוק הגבוה של ייצור התבנית, הפרעת הצורה, החלק היחיד והשונות של המוצר מספקים שימוש מצוין לשימוש הרחב של עיבוד CNC בייצור עובש. ניתן לומר שחלקי עובש מתאימים לעיבוד CNC.

1. מרכז עיבוד CNC מתאים מאוד למחזור הקצר ולצרכי העיבוד המשתנים של ייצור עובש

זמן הכנת הייצור של מרכז העיבוד CNC הוא קצר, והוא ניתן להתאמה רבה לאקראיות של החלפת המוצר. יש צורך רק להכין את תוכנית העיבוד מראש, והשינוי של חומר העבודה המעובד בכלי המכונה נוח מאוד. .

2. עיבוד CNC מתאים לצרכי עיבוד דיוק גבוה של הצורה המבולגנת של התבנית

תכונות העיבוד ברמת דיוק גבוהה של כלי מכונות CNC מתאימות מאוד לצרכי עיבוד דיוק גבוה של חלקי עובש. יחד עם פונקציית האינטרפולציה מרובת הצירים של כלי מכונות CNC, היא יכולה לשכלל את צרכי הגמר של כמעט כל משטחי החלל המבולגנים. .

3. מאפייני הדואליות של עיבוד CNC בחלל עובש מתאים

הסימטריה של חלל התבנית והדואליות של הקעורה והתבנית הקמורה מתאימות מאוד לעיבוד CNC, החבטה והתבנית הקעורה של תבנית ותבנית בסיס התבנית המתאימה. ניתן להשתמש בתוכנית עיבוד עקומות במכונת ה- CNC כלי לסיום, העיבוד והטרנספורמציה של הכללה פנימית וחיצונית נוחה מאוד ונוחה. התאמת הפער בין התבניות הקמורות לקעורות היא פשוטה מאוד, מה שחוסך לעוזרת זמן וזמן הכנה לייצור לילדים הגדולים יותר.