האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם כלי המכונה ליצירת מתכת עם כונן ראשי סרוו

מהם כלי המכונה ליצירת מתכת עם כונן ראשי סרוו

מהם כלי המכונה ליצירת מתכת עם כונן ראשי סרוו

יצירת מתכות מתייחסת לתהליך של שימוש בכוח פעיל לעיוות חומרי מתכת להשגת חלקים בעלי צורות רצויות בגבולות הכלי והתבניות. חלקי יצירת מתכת כוללים בעיקר לְטִישָׁהs, הַטבָּעָה חלקים, מתכת חלקי ייצור וכו ', הצורכים 70% מהכמות הכוללת של כל חומרי המתכת כגון מתכת, צינור, מוט, חוט ופרופיל. כל תעשיית יצירת המתכות מעסיקה יותר מעשרה מיליון עובדים, יוצרת ערך מוסף תעשייתי שנתי של 10 טריליון יואן, רוכשת 2 מיליארד יואן של טכנולוגיית ציוד וציוד, וצורכת 80 מיליארד יואן של כלים ותבניות. בשלוש תעשיות ייצור המתכות הגדולות של לְטִישָׁה, הַטבָּעָה ו מתכת ייצור, ארבעת המרכיבים העיקריים של תהליך הייצור, ציוד טכני, כלים וחומרי גלם הם הכרחיים. ביניהם הציוד הטכני המבוסס על כלי מכונות ליצירת מתכות מספק אנרגיה יוצרת, אשר ממלאת תפקיד מרכזי בהבטחת איכות המוצר, שיפור יעילות הייצור, הפחתת המפעילים, שליטה בעלויות הייצור, הגנת הסביבה וחיסכון באנרגיה וקיימות.

בעידן זה, רשתות, מידע ואינטליגנציה לא רק שינו את עבודתנו ואורח חיינו, אלא גם ערערו את תעשיות הייצור ויצירת המתכות. נכון לעכשיו, האוטומציה, המידע והבנייה החכמה של מפעלים ליצירת מתכות הן משימות דחופות. השימוש בכלי מכונה חכמים הוא תנאי הכרחי לשימוש בייצור אוטומטי, לבניית מפעלי מידע ולמימוש ייצור חכם. להיפך, ללא כלי מכונה חכמים, קשה או בלתי אפשרי לממש את האוטומציה, האינפורמציה והאינטליגנציה של הארגון. לכן, שימוש בכלי מכונה חכמים או טרנספורמציה חכמה של כלי מכונה על ידי מפעלים ליצירת מתכות הוא קורס חובה לבנייה חכמה של ארגונים. בכלי מכונת יצירת המתכת החכמה, האינטליגנציה של הכונן הראשי חשובה מאוד; וליבת הפיתרון של הכונן הראשי החכם של כלי המכונה ליצירת מתכות היא לאמץ את הכונן הראשי של סרוו.

בהתבסס על תעשיית היישומים של כלי מכונות ליצירת מתכות, ננתח ונצפה לשירות ההנעה העיקרי של יצירת כלי מכונות בתעשיות הפרזול, ההחתמה והפלטה, כך שכל חברת מכונות לייצור מתכות תוכל לתכנן משלה. כיוון פיתוח ועזור לכל מכונת יצירת מתכת. יצרני רכיבים בוחרים לרכוש כלי מכונה לשיפור איכות המוצר, הפחתת עלויות הייצור ושיפור התחרותיות המקיפה.

פיתוח כלי מכונות ליצירת מתכות להיום, בין אם מדובר בכלי מכונת פרזול, או כלי מכונות להחתמה ויריעה; בין אם מדובר בכלי מכני או מכונה הידראולית, חובה להתפתח לכיוון הכונן הראשי של סרוו. היתרונות בשימוש בכוננים ראשיים של סרוו עבור כלי מכונות ליצירת מתכות הוכחו במלואם על ידי שיטות הייצור של תעשיות שונות. כלי המכונה ליצירת מתכות המשתמשים בכוננים ראשיים של סרוו אינם רק בעלי יכולת ייצור טובה, אלא גם חוסכים באנרגיה, וקלים להשגת שילוב אוטומציה, רשתות מידע ושליטה חכמה. חובה לחברות ייצור מתכות בעתיד.

בין ארבעת כלי המכונה היוצרים על ידי פרזול, התפתחו פטישי פרזול, המונעים על ידי קיטור ומונע אוויר ועד הכונן האלקטרו-הידראולי הנפוץ ביותר. הרעיון שהפטיש משתמש בתמסורת בינונית נוזלית הוא שינוי מהפכני בשיטת הנהיגה של זיוף פטישים. מכשירי ברגים התפתחו מכונן חיכוך גלגל תנופה ועד להנעה ישירה של המרת תדרים (או מגנט קבוע) הנפוץ ביותר. נכון לעכשיו, כמה חברות פיתחו שיטות הנעה ישירות של סרוו חשמלי ישיר עם יעילות גבוהה יותר וביצועים טובים יותר. עבור מכבשים מכניים, המכונים בדרך כלל מכונות פרזול למות, מנוע ההנעה משודרג גם ממנוע AC אסינכרוני רגיל למצב הנעה של מנוע סרוו, דבר המבטל את הצורך בהאטה ובמבנים, מה שהופך את מבנה העיתונות לפשוט יותר, קל יותר לתחזוקה, ו אפילו יותר זול. מוגבל רק על ידי כוחו של מנוע הכונן סרוו, כיום קשה לייצר כלי מכונות פרזול כבדים. העיתונות ההידראולית לזיוף התפתחה מעיתונות הידראולית לבית הבד ההידראולי הנפוץ ביותר. העיתונות ההידראולית התפתחה גם מסרוו מסורתי שסתום שיטת בקרה (נדרש מצבר) לשיטת בקרת משאבת סרוו (אין צורך במצבר), המשפרת מאוד את יעילות האנרגיה וקצב המשיכה של העיתונות ההידראולית. בנוסף, מכונת הפרזול לגלגול מכונות לייצור מכונת הכביסה וטחנת הגלגול הצולבת מאמצות גם את שיטת ההנעה הישירה של סרוו יש לה מבנה פשוט, ייצור קל, צריכת אנרגיה מופחתת וביצועים מעולים. בנוסף, Ficep, Newwich, Lingding וחברות אחרות מייצרות גם ציוד מונע סרוו.

בין שני הסוגים העיקריים של יצירת כלי מכונות בייצור חותמות, כונן הסרוו של העיתונות המכנית יחליף בהדרגה את הכונן המנוע האסינכרוני המסורתי, ובכך ישלים מהפכה בהחתמת יצירת כלי המכונה ותהליכי הייצור. בתעשיית ההחתמה באירופה, ארצות הברית ויפן נעשה שימוש נרחב במכבסי סרוו מכניים. נמסר כי חברות מכונות ההחתמה המובילות בעולם דוגמת שולר וקומאטסו אינן ממליצות עוד על מכבשים מכניים מסורתיים עבור משתמשי מכונות גדולות; על פי המידע שהתקבל על ידי התאחדות הפרזול בסין, מיזמים משותפים של חברות הרכב הבכירות בעולם בסין וסדנאות החתמת ה- OEM שלהן כבר לא ישתמשו במכבשים מכניים מסורתיים בעתיד. טכנולוגיית ההנעה הישירה של סרוו ההידראולי של העיתונות ההידראולית תקדם גם את השינוי הטכנולוגי של העיתונות ההידראולית, תפחית את צריכת האנרגיה, תגדיל את קצב המהלך ותשפר עוד יותר את הביצועים המקיפים של העיתונות ההידראולית, ובכך תרחיב את טווח היישומים של העיתונות ההידראולית. . בית הבד המדויק מונע גם על ידי הידראולי הנשלט על ידי שסתומי סרוו הנמצאים כיום (עם מצבר ומיכל שמן גדול) אל ההידראולי הנשלט על ידי משאבת סרוו (ללא מצבר, רק מיכל שמן קטן), או אפילו למצב הנעה של סרוו מכני. (כרגע משמש רק לבתי לחץ קטנים מתחת ל -200 ט) פיתוח. לעיתונות החותמת הלוהטת יש את אותו רעיון פיתוח של מכבש ההדפסה המשובח, והיא מתפתחת גם ממכבש הידראולי בשליטת שסתום למצב הנעה סרוו מבוקר משאבה, או אפילו מצב כונן סרוו מכני. בנוסף, יאנג דואן, שו דואן וחברות אחרות מייצרות גם ציוד מונע סרוו.

בין שני הסוגים העיקריים של כלי מכונה לעיבוד מתכת, מכונת החבטות CNC התפתחה ממכונת הנשנוש הבסיסית ועד מכונת הניקוב CNC המכנית, ולאחר מכן למכונת ניקוב הסרוו הידראולית לדור לדור, ולבסוף אל הפופולרית ביותר מכונת חבטות מכנית CNC סרוו היום. זה לא רק חוסך אנרגיה, מפחית רעידות ורעש, אלא גם משפר מאוד את יכולת ההסתגלות של מכונות ניקוב CNC. זה לא יכול לשמש רק לחבטות, אלא גם יכול להשיג יותר גיליונות גיליון, ויחד עם זאת, זה יכול להגדיל את חיי השירות של הקובץ ולחזק את עצמו חיתוך לייזר. בהשוואה ליתרונות הטכנולוגיים. בין כלי מכונות שונים ליצירת מתכות, ניתן לתאר את הפיתוח של מכונות חבטות CNC כמהירות. בתוך כמה עשורים בלבד, מכונות חבטות CNC עברו ארבעה דורות של שינויים. כיצד ייראו מכונות העץ של העץ CNC? כדאי לצפות. כלי מכשיר מפתח נוסף לעיבוד מתכת, מכונת הכיפוף CNC זהה למכונת ניקוב ה- CNC. בתוך כמה עשורים בלבד, היא חוותה מכונות כיפוף סרוו CNC הידראוליות ו- CNC הידראוליות למכונות הכיפוף ההיברידיות של סרוו CNC היברידיות כיום. כלי המכונה הוא לא רק ידידותי לסביבה וחוסך אנרגיה, אלא גם בעל יכולת ייצור טובה וקל למימוש ייצור אוטומטי ואינטליגנטי. בנוסף, ראוי לתשומת לב כולם כי במכונות כיפוף CNC קטנות, השימוש בכונני סרוו מכניים CNC הפך לטרנד. בהשוואה לדורות קודמים של מכונות כיפוף, יש לה את היתרונות של מכונות כיפוף היברידיות סרוו. מבנה הכונן פשוט יותר, קל לתחזוקה ותחזוקה, ועלות הייצור נמוכה יותר.

שני סוגים עיקריים של מכונות יצירה לצינורות ולחוטים ממתכת, מכונות כיפוף צינורות ומכונות כיפוף תיל התפתחו גם מהכונן הראשי ההידראולי הרגיל והזנת סרוו הידראולית לכונן ראשי סרוו מכני בלבד והזנת סרוו מכנית חשמלית לחלוטין. הפוך את מבנה כלי המכונה לפשוט יותר, קל יותר למימוש אוטומציה, קל לתחזוקה, פעולה בטוחה ואמינה, ויכול לממש חיסכון באנרגיה וייצור ירוק.

בקיצור, הכונן העיקרי של כלי המכונה ליצירת מתכות הוא מונע סרוו, כך שביצועי הציוד טובים יותר והאומנות טובה יותר; הוא מתאים יותר לייצור אוטומטי, ניהול מידע ואבחון נתונים; הוא חסכוני יותר באנרגיה וידידותי לסביבה, ירוק אנושי ופיתוח בר קיימא. ביניהם, כונן סרוו ישיר מכני הוא כיום שיטת הכונן המתקדמת ביותר. מוגבל על ידי מערכת בקרת סרוו, טכנולוגיית ייצור מנועי סרוו ועלות, עדיין קשה מאוד לכלי מכונה גדולים לייצור מתכות לאמץ כונן ישיר של סרוו. בין המנוע למחוון, עדיין יש צורך במבנה הילוכים מכני, אך כולם חיבור קשיח מכני, יעילות העברת אנרגיה גבוהה, דיוק בקרת תנועה גבוהה, מבנה פשוט, קל לייצר ולתחזק.

קח את מכבש הסרוו המכני בכלי המכונה ליצירת מתכות. לפני 20 שנה החלו החברות הגדולות היפניות והגרמניות בכלי מכונת הפרזול לפתח מכונות כונן ראשיות של סרוו מכני. לפני עשר שנים החלו תעשיית הרכב היפנית והגרמנית להשתמש במכונות מכונת סרוו מכניות. . עד כה, חברות מכוניות גדולות ביפן ובגרמניה אימצו בעצם קווי עיתונות סרוו מכניים או מכבשי רב תחנות לייצור חלקי החתמת מרכב לרכב. ספקי רמה 1 החלו להשתמש גם במכונות סרוו מכניות לייצור. המחקר והפיתוח של עיתונות סרוו מכנית בסין החלו לפני 15 שנה, אך עד כה לא יושמו היטב. הסיבה היא שמערכת הבקרה של סרוו ומנועי הסרוו המשמשים מכבשי סרוו מכניים ביתיים מיובאים בעיקר, מה שהופך את מכשירי סרוו מכניים ביתיים למחיר גבוה, וקשה לחברות הטבעה שונות לשאת זאת. הדבר מגביל גם את הקידום והיישום של מכבשי סרוו מכניים בסין, ומשפיע על ההתפתחות ארוכת הטווח של חברות ההחתמה בסין.

קישור למאמר זה: מהם כלי המכונה ליצירת מתכת עם כונן ראשי סרוו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם כלי המכונה ליצירת מתכת עם כונן ראשי סרווPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת והחתמה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.