האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהם קריטריוני הבחירה עבור כימיקלים לטיפול מקדים באלומיניום?

מהם קריטריוני הבחירה עבור כימיקלים לטיפול מקדים באלומיניום?

הטיפול המקדים באלומיניום כולל בדרך כלל הסרת שומן משטח וטיפול נגד קורוזיה. עם זאת, עדיין נדרשים תקנים מסוימים לבחירת סוכני טיפול באלומיניום, כדי לפתור את הבעיה שלא ניתן להסיר את השומן על משטח האלומיניום, מה שמשפיע באופן רציני על ההשפעה של טיפול נגד קורוזיה לאחר מכן.

מהם הקריטריונים לבחירת חומר הסרת שומנים מאלומיניום

השתמש בחומר הסרת שומנים נוזלי, שהוא אלקליין חלש, ואינו יכול לשתות אלומיניום. חומר הסרת השומנים לא אמור להכיל חומרים אנאורגניים ככל האפשר, במיוחד נתרן ניטריט, נתרן סיליקט, נתרן מטסיליקט, סודה קאוסטית, פלואוריד חומרים אנאורגניים כגון נתרן, נתרן כלורי וחומרי חמצון המכילים כרום.

כגון חומר ניקוי מתכות לא ברזליות, חומר הסרת שומנים ניטרלי וכו'.

מהם קריטריוני הבחירה עבור כימיקלים לטיפול מקדים באלומיניום?

כיצד לבחור חומר לטיפול נגד קורוזיה לאחר הסרת שומנים

מכיוון שאלומיניום הוא חומר רך, לא קל להסיר את כתמי השמן הטבולים באלומיניום בתהליך הסרת שומנים. לכן, הטיפול נגד קורוזיה באלומיניום צריך להשתמש בפסיביטור או מחמצן עם פונקציית הסרת שומנים ליצירת סרט פסיבציה חסר צבע. , כדי להסיר לחלוטין את כתמי השמן.

כגון פסיבטור הסרת שומנים מאלומיניום, נוזל מחמצן הסרת שומנים ללא כרום וכו'.

מהם הסטנדרטים לחומר לטיפול בפסיבציה נגד קורוזיה לאלומיניום?

  • ① יש לו את הפונקציה של הסרת שומנים.
  • ②זהו מוצר ידידותי לסביבה ואסור לו להכיל יוני כרום (כולל כרום תלת ערכי) או מתכות כבדות אחרות וחומרי חמצון חזקים כגון ניקל, נחושת, עופרת, חומצה חנקתית וכו'.
  • ③ מעכבי קורוזיה אורגניים המשפיעים על כוח הקישור אינם יכולים לשמש למניעת קורוזיה, כגון סיליקט, נתרן בנזואט, נתרן ניטריט, שעווה מתחלבת ושמן מתחלב.
  • ④שכבת הסרט לאחר הפסיבציה היא חסרת צבע ושקופה, ולא אמורות להיות חלודה לבנה או כתמי חלודה שחורה על משטח האלומיניום בזמן הנדרש.
  • ⑤ לא ניתן להשתמש בחומרים חומציים המגיבים באלימות עם אלומיניום, כגון פלואוריד.

כל עוד מתקיימים התנאים לעיל, ניתן להשתמש בכל פתרון כימי. עדיף לבחור בפתרונות כימיים ידידותיים לסביבה, בעלות נמוכה, שטופלו בטמפרטורת החדר. אתה יכול לבחור מוצרים מתאימים לבדיקה והקרנה באמצעות בירור מקוון.

קישור למאמר זה: מהם קריטריוני הבחירה עבור כימיקלים לטיפול מוקדם באלומיניום?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהם קריטריוני הבחירה עבור כימיקלים לטיפול מקדים באלומיניום?פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.