האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהן ארבע השיטות לחיתוך פלזמה ממוכן?

מהן ארבע השיטות לחיתוך פלזמה ממוכן?

תהליך חיתוך הפלזמה ידוע בפשטותו וביכולתו לחתוך כמעט כל מתכת. תכונות אלו, יחד עם הפרודוקטיביות שהוא מייצר, הופכות את חיתוך הפלזמה לתהליך חיתוך מתכת מקובל עם מגוון רחב של פונקציות ויישומים.

טכנולוגיית פלזמה

תהליך חיתוך הפלזמה נמצא בשימוש מסחרי מאז שנות ה-1960, והגמישות שלו הופכת אותו למתאים ליישומים ופונקציות רבות. בנוסף לציוד בקרת תנועה כגון מכונות חיתוך CNC, מכונות פלזמה אגרוף, רובוטים תעשייתיים ומכונות חיתוך צינורות, ניתן לחלק את תהליכי הפלזמה לארבע קטגוריות: פלזמה אווירית, פלזמה קונבנציונלית, HD ואולטרה-גבוהה.

פלזמה אוויר. מערכת פלזמה אוויר תוכננה במקור לחיתוך לפיד ביד, תוך שימוש באוויר דחוס כגז הפלזמה, שהוא פשוט יחסית ובעלות נמוכה לתפעול. תפוקת רמת ההספק שלהם נמוכה עד 12 אמפר ועובי החיתוך המרבי הוא 1⁄8 אינץ'. עד 125 אמפר, כושר החיתוך הוא 1-1/2 אינץ'. רוב המערכות הללו משתמשות בטכנולוגיית כוח אינוורטר, מה שהופך אותן לקלות לנשיאה. רבים מצוידים בלפידי מכונות ויש להם ממשקים חשמליים ליישומי חיתוך ממוכנים, כגון על שולחן CNC.

פלזמה ממוכנת קונבנציונלית. בדרך כלל, מערכות פלזמה בקטגוריה זו משתמשות בגז בודד (אוויר או חמצן) ומתאימות רק ללפידים שניתן להתקין על המכונה. בנוסף, בשימוש ביישומי מכונות חיתוך CNC מודרניות, יש להם בדרך כלל ממשקים מורכבים יותר כדי לספק ביצועים טובים יותר. טווח ההספק של מערכות פלזמה ממוכנות מסורתיות נע בין 130 אמפר ועד ל-1,000 אמפר.

מערכות אלו מיועדות לפרודוקטיביות גבוהה, בעלות סובלנות בינונית, יכולות לחתוך חומרים אל-ברזליים (נירוסטה ואלומיניום) בעובי של עד 6-1⁄4 אינץ', והן הכוח העיקרי למרכזי שירות פלדה, מספנות ויצרני ציוד כבד. למרות שחלק מהיצרנים השקיעו מאמצים הנדסיים כדי לשפר מערכות כאלה, הן דומות במידה רבה למכונות חיתוך תעשייתיות מסורתיות שהיו בשימוש במשך עשרות שנים.

פלזמה HD. מבחינת פיתוח תהליכים, חיתוך יריעות ופלטות עם תפוקה גבוהה היא הקטגוריה שזוכה להכי הרבה תשומת לב. לכן, מאז הצגתה בתחילת שנות ה-1990, מערכות חיתוך פלזמה בחדות גבוהה עשו התקדמות אדירה מבחינת איכות, מהירות, רמות הספק, עלויות תפעול וקלות השימוש לאחרונה.

בחיתוך פלזמה בהבחנה גבוהה, קשת הפלזמה נאלצת דרך פתח זרבובית קטן יותר, תוך שימוש מלא בחוקי הפיזיקה של טמפרטורה גבוהה. בהשוואה לחיתוך אוויר וחיתוך פלזמה מסורתי, זה הופך את קצוות החיתוך לנקיים ומרובעים יותר, תוך שמירה על אורך חיים מקובל של החומרים המתכלים ללפיד. מערכות הפלזמה בחדות גבוהה של היום מדורגות בין 130 ל-800 אמפר ויכולות לחתוך מ-26 ga. עד 3 אינץ' על פלדת פחמן ו-6-1⁄4 אינץ' על נירוסטה ואלומיניום.

פלזמה Ultra HD. סוג זה של פלזמה מכונה לפעמים X-Definition. בהשוואה לחיתוך פלזמה קונבנציונלי בהבחנה גבוהה, חיתוך פלדה עדינה יכול להפיק תוצאות עקביות בטווח ISO 2 ובטווח 3 של ISP מורחב. בהתבסס על ISO 9013, זהו תקן בינלאומי המגדיר את איכות החלקים החתוכים תרמית מ-1 עד 5. טווח 1 נחשב לטוב ביותר. פלזמה Ultra HD יכולה לבצע חיתוך בטווח ISO 2 של פלדה דקה בהגדרות זרם נמוכות.

אלה שחותכים פלדה עדינה עבה יותר (עובי 3/4 אינץ') ישיגו איכות חיתוך בטווח ISO 3 כמעט לכל מחזור החיים של החומר המתכלה. שיפורי איכות החיתוך הללו מכסים את כל סוגי המתכות, כולל אלומיניום ופלדת אל חלד.

בנוסף, איכות החיתוך של פלזמה UHD אחידה יותר מאשר סוגי פלזמה אחרים. במהלך תהליך הבדיקה, מהנדסים גילו שהחלקים שנחתכו עם החומרים המתכלים החדשים נראו כמעט זהים לחלקים שנחתכו עם החומרים המתכלים עם יותר מ-1,000 התחלות.

מהן ארבע השיטות לחיתוך פלזמה ממוכן?

עדכון טכנולוגי

כפי שכולנו יודעים, תנועת מכונה (דיוק, תאוצה וחלקות), בקרת גובה לפיד חיתוך (גובה פירסינג, גובה חיתוך, הימנעות מהתנגשות וזמן מחזור) ותוכנת CAM (רוחב חיתוך, קו מוביל, קו מוביל לאחר- עיבוד) יציאות וקינון) הוא ממלא תפקיד מרכזי בהשפעה על כל פעולת חיתוך ממוכנת במונחים של דיוק חלקי חיתוך, עלויות תפעול ותפוקה. הפרמטרים הקשורים למערכות חיצוניות אלו נשלטו באופן מסורתי על ידי מתכנתים ומפעילי מכונות.

מפעיל מנוסה צריך לשים לב למספר פרמטרי ההגדרה הנדרשים כדי לשמור על איכות חיתוך עקבית מדי יום. זה עשוי לכלול ניטור רציף של מתח קשת, זרימת גז ולחץ, כמו גם עשרות אחרים כדי לייצר את איכות החיתוך הטובה ביותר (כגון רמות הספק, עובי החומר וחומרים מתכלים בהחלפת לפיד). כתוצאה מכך, פעולות חיתוך המבוצעות על ידי מתכנתים מקצועיים ומפעילים מנוסים צפויות לייצר איכות גבוהה יותר מפעולות המבוצעות על ידי עובדים לא קשובים או חסרי ניסיון.

מהנדסי מערכת למדו ששליטה מחמירה ועקבית יותר בעשרות פרמטרים תפעוליים מרכזיים המשפיעים על ביצועי הפלזמה בכל הרמות תשפר עוד יותר את תהליך החיתוך בסדנה, אז הם התחילו לעבוד. היצרנים של מערכות אלו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם ספקים של CNC לכלי מכונות, בקרת גובה לפיד ותוכנת CAD (המכונה לעתים קרובות תוכנת קינון). לאחר מספר שנים של עבודת פיתוח, מערכת הפלזמה העדכנית משתמשת בסט מלא של רכיבי מכונת חיתוך CNC כדי לבצע אוטומציה מלאה של פונקציות המשפיעות על איכות החיתוך.

מערכות פלזמה אלו יכולות כעת לקבל את אותה קלט קובץ ציור בפורמט AutoCAD המשמש את המכונה הישנה, ​​ולשלב עם תוכנת ה-CAM המעודכנת כדי לנתח את התכונות בציור החלק, כגון חורים, מאפיינים חיצוניים, צורות, סוגי חומרים ועוביים. לאחר מכן השתמש בניתוח זה כדי לקנן חלקים; הכנס את מיטב הייבוא/ייצוא, מהירות החיתוך, הזרם והגז; ולהגדיר את כל פרמטרי החיתוך שנשלטו פעם על ידי מפעיל המכונה.

התוצאה היא חלקים באיכות גבוהה בחיתוך פלזמה; חורים עגולים ללא מתחדדים; איכות חיתוך עקבית; זמן השבתה מופחת עקב טכנולוגיית הימנעות מהתנגשות צלחות; פחות או ללא שגיאות הגדרה על ידי המפעיל או המתכנת, כך פחות בזבוז וזמן מחזור חיתוך מהיר יותר. התקדמות טכנולוגיית ה-CNC משתמשת בפקדי מפעיל מסך מגע מבוססי Windows, שהם פשוטים מאוד לשימוש ומפחיתים מאוד את עקומת הלמידה עבור מפעילי מכונות חדשים.

קישור למאמר זה: מהן ארבע השיטות לחיתוך פלזמה ממוכן?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהן ארבע השיטות לחיתוך פלזמה ממוכן?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.