האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מהן הדרישות לציפוי בורג?

מהן הדרישות לציפוי בורג?

אלקטרופול היא שיטה נפוצה של טיפול שטח עבור ברגי חומרה ואחרים אֶטֶב מוצרים. בנסיבות רגילות, איכות הציפוי נמדדת בעיקר על ידי התנגדות הקורוזיה שלו, ואחריה המראה. עמידות בפני קורוזיה היא לחקות את סביבת העבודה של המוצר, להגדיר אותה כתנאי הבדיקה ולערוך עליו בדיקת קורוזיה. איכות מוצרי ציפוי חשמלית נשלטת מההיבטים הבאים:

1. הופעת מחברי בורג לאחר ציפוי אלקטרוני

על פני השטח של מחברי הברגה אסור להיות חלקי אי-ציפוי, חריכה, חספוס, קהות, קילוף, קרום ופסים ברורים, וללא חריר חריר, סיגים ציפוי שחור, סרט טיהור רופף, סדקים, נפילה ועקבות חמורים של טיהור. .

2. עובי ציפוי חיי ההפעלה של מחברי ברגים באווירה קורוזיבית עומדים ביחס ישר לעובי הציפוי שלו.

העובי המומלץ הכללי של ציפוי אלקטרוליטי חסכוני הוא 0.00015in-0.0005in (4-12um). גלוון בטבילה חמה: העובי הממוצע הסטנדרטי הוא 54um (שנקרא גדול מ-ושווה ל-3/8 הוא 43um), והעובי המינימלי הוא 43um (שקוטר גדול מ-ושווה ל-3/8 הוא 37um)

מהן הדרישות לציפוי בורג?

3. חלוקת ציפוי של מחברים ברגים. נעשה שימוש בשיטות שיקוע שונות, והאופן שבו הציפוי מתאסף על פני השטח של מחברים ברגים שונה גם הוא.

במהלך הציפוי, מתכת הציפוי אינה מונחת באופן אחיד על הקצה ההיקפי החיצוני, ומתקבלת ציפוי עבה יותר בפינות. בחלק המושחל של המחבר, הציפוי העבה ביותר ממוקם בחלק העליון של החוט, והוא הופך בהדרגה לדליל לאורך צד החוט, וההשקע הדק ביותר נמצא בתחתית החוט. גלוון בחום הוא בדיוק ההפך. הציפוי העבה יותר מופקד על הפינות הפנימיות ובתחתית החוט, נטיית השקעת המתכת של הציפוי המכני זהה לזו של הציפוי החם, אך היא חלקה יותר והעובי הרבה יותר אחיד בציפוי. כל המשטח.

4. שבירות מימן

במהלך העיבוד והטיפול של מחברים ברגים, במיוחד במהלך כבישה ותת שטיפה לפני הציפוי והציפוי לאחר מכן, המשטח סופג אטומי מימן, וציפוי המתכת המושקע לוכד מימן. כאשר מהדקים את המחבר, מימן מועבר לחלק עתיר הלחץ, מה שגורם ללחץ לעלות מעבר לחוזק המתכת הבסיסית וליצור סדקים זעירים בפני השטח. מימן פעיל במיוחד וחודר במהירות לתוך אזור השבר החדש שנוצר. מחזור הלחץ-קרע-חדירת הלחץ הזה נמשך עד שהאטב נשבר. זה מתרחש בדרך כלל תוך מספר שעות לאחר יישום הלחץ הראשון.

על מנת למנוע את האיום של התפרקות מימן, יש לחמם את מחברי הברגים ולאפות במהירות האפשרית לאחר הציפוי כדי לגרום למימן לחלחל החוצה מהציפוי. האפייה מתבצעת בדרך כלל בטמפרטורה של 375-4000F (176-190 מעלות צלזיוס) 3—— 24 שעות.

מחברי בורג צריכים לשים לב לנושאים שלעיל במהלך ציפוי אלקטרוני, שהם גם הסיבות העיקריות לכך שהאיכות של מחברי הברגים אינה טובה. יצרנית הברגים של Shenzhen Shishitong היא ייצור מקצועי מותאם אישית של ברגי נירוסטה, ברגים לא סטנדרטיים, ברגים בעלי צורה מיוחדת, ברגי נירוסטה, ברגי שקע משושה ושאר מחברי ברגים בעלי צורה מיוחדת לא סטנדרטית. ניתן להתאים מפרטים שונים של מחברי ברגים לא סטנדרטיים בהתאם לצרכי הלקוח. ברגים סטנדרטיים.

קישור למאמר זה: מהן הדרישות לציפוי בורג?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהן הדרישות לציפוי בורג?פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.