האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מהן הדרישות לציפוי ספריי כדי להשיג עמידות בפני שחיקה?

מהן הדרישות לציפוי ספריי כדי להשיג עמידות בפני שחיקה?

בנסיבות רגילות, דרישות הלקוח לציפויים עמידים בפני שחיקה תלויות בתאימות המכנית של הציפוי העמיד בפני שחיקה לחומר הבסיס, בכיוון ובגודל העומס המופעל ובביצועי הציפוי עצמו. בהתאם ליישום של ציפויים עמידים בפני שחיקה, קשיות הציפוי של Xionghui Electronics, היציבות הכימית, חוזק הציפוי וגורמים נוספים משפיעים כולם על עמידות הציפוי לבלאי.

1. דרישות חוזק קשר ציפוי. הדרישה הראשונה של הציפוי העמיד בפני שחיקה היא להבטיח שלציפוי ולמצע יש חוזק מליטה מספיק. מסיבה זו, הבחירה והעיצוב של חומר התשתית וחומר הציפוי צריכים להתבסס על הקפדה על הדבקה יציבה של הציפוי.

2. לא ניתן לעוות את המצע. כאשר משתמשים בציפוי העמיד בפני שחיקה בתנאי עומס גבוה, המצע צריך להיות בעל קשיות מספקת וחוזק תנובה כדי לתמוך בציפוי ללא עיוות.

מהן הדרישות לציפוי ספריי כדי להשיג עמידות בפני שחיקה?

3. התאמת מודול האלסטי של הציפוי והמצע. במקרה של עקה אלסטית, אם מודול האלסטי של הציפוי והמצע אינו תואם, ייווצר שינוי מתח פתאומי בממשק שבין הציפוי למצע בעומס. אם קשיחות הציפוי גדולה מזו של המצע, הלחץ בציפוי יגדל. ככל שהעומס וההבדל בין מודול האלסטי של הציפוי והמצע גדלים, המתח גדל.

4, קשיחות הציפוי והמצע מתאימים. אם לציפוי העמיד בפני שחיקה יש חיי שירות ארוכים, יש להתאים יחסית את קשיחות הציפוי והמצע. אם קשיחות המצע מופקדת על המצע בקשיחות גבוהה. היא תגביר את מתח המתיחה בציפוי, מה שיוביל להיווצרות סדקים בציפוי והתפשטות למצע, שיגרמו לנזק מוקדם לציפוי ויגיע לרמת עמידות בפני שחיקה.

קישור למאמר זה:מהן הדרישות לציפוי בהתזה כדי להשיג עמידות בפני שחיקה? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהן הדרישות לציפוי ספריי כדי להשיג עמידות בפני שחיקה?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.