האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהן ההשפעות של סביבת הטמפרטורה של בית המלאכה לעיבוד שבבי על עיבוד חלקים ארוכים?

מהן ההשפעות של סביבת הטמפרטורה של בית המלאכה לעיבוד שבבי על עיבוד חלקים ארוכים?

מזג האוויר בדלטון, ג'ורג'יה חם, ו-Tuftco Corp מייצרת שם מכונות לטפטוף שטיחים. למכונות אלו יש שורות ארוכות של מחטים להדבקת חוט השטיח לבסיס המשותף, מה שמציב אתגרים מיוחדים לעיבוד. כאשר החברה הייתה זקוקה לכלי מכונה מדויק יותר המסוגל להתמודד עם מהלומות אופקיות ארוכות במיוחד, מרכז העיבוד של XiMill מבית Bertsche Engineering Corp הופיע כפתרון. עם זאת, אפילו עם מכונות חדשות, סביבות קיצוניות וטמפרטורות חלקים דורשות שינויים נוספים בתהליך.

מרכיב מרכזי במכונת ציפוי שטיחים הוא מוט המחט, בעל אלפי חורים מדויקים באורך של עד 210 אינץ'. הדיוק של חורים אלו הוא קריטי לפעולה האמינה של מכונת הטפטינג, מכיוון שאלפי מחטים חוזרות במהירויות גבוהות מאוד במהלך הפעולה. חשיבות מיוחדת ל-Tuftco היא הדיוק של הסורגים. מוטות אלו נשחקים ויש להחליף אותם באופן קבוע. כאשר זה קורה, חלק החילוף חייב להתאים בדיוק לחלק המקורי.

טופטקו מייצרת מכונות גוש מאז 1960 ואף הציגה לתעשייה טכנולוגיות חדשות לאורך השנים, כולל מכונת הגבישה הראשונה ברוחב רחב. כיום, היא מייצרת מכונות טאפטינג מונעות סרוו וציוד לגימור שטיחים.

מהן ההשפעות של סביבת הטמפרטורה של בית המלאכה לעיבוד שבבי על עיבוד חלקים ארוכים?

למרות הצלחתה בעבר, החברה מצאה את עצמה בסופו של דבר לא מסוגלת לייצר מוטות מחט בצורה חסכונית עם סובלנות הדוקה מתמשכת. זה הוביל להחלטה לשנות את התהליך על ידי חיפוש אחר כלי מכונות ארוכי מהלך שיכולים לעמוד בדרישות ייצור מחמירות יותר.

Tuftco נזקקה למכונת כלי שיוכל לעבוד במסגרת גבולות הייצור של המפעל הקיים, שבו הטמפרטורה משתנה מאוד בבוקר ובערב, בחורף ובקיץ. Tuftco בחרה ב-Bertsche XiMill למשימה זו, בתנאי שלעיצוב שלה יש תכונות כגון שיטות פיצוי טמפרטורה תרמי שיכולות לשפר את העקביות של דיוק החלקים.

Bertsche XiMill פותחה במקור לתעשייה האווירית ומצוידת בחיישני טמפרטורה מרובים למדידת טמפרטורת המיטה במיקומים שונים, טמפרטורת החלקים לעיבוד וטמפרטורת נוזל הקירור המשמש בתהליך הקידוח. לאחר מכן, המערכת יוצרת תמונה מורכבת של סביבת העיבוד התרמי. הוא משתמש בו כדי להחיל פיצוי אורך טמפרטורה מתאים.

ההתקנה הראשונית של המכונה החדשה עברה היטב, אך עם תחילת הייצור, צצו בעיות מדידה. תוצאות השיטה הקיימת למדידת חלקים מיוצרים באמצעות מכונת מדידת חלקי לייזר חד-ציר שפותחה פנימית אינן עולות בקנה אחד עם נתוני המדידה של המכונה. החנות הציגה גשש לייזר של פארו למדידת חלקים, אך זה סיפק סט שונה של תוצאות.

ההבדלים הללו מאלצים את הקולקטיב לחשוב מחדש על הנושא הזה. השלב הראשון הוא איסוף נתוני מדידה ראשוניים. לאחר מכן נקטה Tuftco בצעדים כדי להבין טוב יותר את המיקרו אקלים במתקן על ידי מעקב מדויק אחר הטמפרטורה של המפעל, המכונות והחומרים לפני העיבוד. הוא משתמש במידע זה כדי לקבוע את הטמפרטורה של החלק כאשר הוא קבוע ואת הקשר בין הטמפרטורה הזו לטמפרטורת המכונה.

תצפיות אלו מצביעות על כך שכל עוד החלק מהודק בטמפרטורת הסביבה גבוהה מטמפרטורת הסביבה (עקב פעולות עיבוד או השחזה קודמות, או כאשר מתרחשות תנודות טמפרטורה גדולות במפעל), החלק ייכשל במבחן הבדיקה.

על מנת למנוע אי הבנות ולהחזיר את האמון בתהליכי מדידה שונים, ננקטו צעדים כדי להבין ולחנך היטב את הצוות כיצד להחיל פיצוי תרמי על כל מכשיר מדידה, כיצד לחשב וכיצד ליישם אותו, כדי שיוכלו לאשר האם כל מכשיר מדידה נכון ומספק נכונות. נתונים אמינים.

החלת ניהול טמפרטורות טוב יותר במפעלים; לשלוט בהצטברות חום בחלקי עבודה; סדר מחדש של פעולות כרסום וסריקה; בחר וייעול כלים, מהירויות וקצבי הזנה; ליישם צמיחה תרמית בצורה נכונה גם בימים החמים ביותר בג'ורג'יה. פיצוי יכול גם להשיג תהליך שניתן לחזור עליו.

קישור למאמר זה: מהן ההשפעות של סביבת הטמפרטורה של בית המלאכה לעיבוד שבבי על עיבוד חלקים ארוכים?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהן ההשפעות של סביבת הטמפרטורה של בית המלאכה לעיבוד שבבי על עיבוד חלקים ארוכים?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.