האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהן שיטות הריתוך?

מהן שיטות הריתוך?

ריתוך הוא "תהליך חיבור מתכות או לא-מתכות מקומיות על ידי חימום החומר לטמפרטורת הריתוך, הפעלת לחץ או לא, או רק על ידי הפעלת לחץ, עם או בלי שימוש בחומרי מילוי", וחיבור פירושו "חיבור יחד" , אז ריתוך מתייחס לפעילות הפעולה של מימוש החיבור.

שיטות ריתוך נפוצות: ריתוך קשת ידני (SMAW), ריתוך קשת מוגן גז (GMAW), ריתוך קשת תיל (FCAW), ריתוך קשת טונגסטן (GTAW), ריתוך קשת שקוע (SAW).

שיטות ריתוך אחרות: ריתוך פלזמה (PAW), ריתוך אלקטרוסלג (ESW), ריתוך אוקסיאצטילן (OAW), ריתוך חתיכים (SW), ריתוך קרן לייזר (LBW), ריתוך אלומת אלקטרונים (EBW), ריתוך התנגדות (RW), הלחמה.

שיטת ריתוך עיקרית

(1) ריתוך ידני בקשת

שיטת הריתוך הנשענת על חום הקשת נקראת ריתוך קשת. ריתוך קשת ידני הוא סוג של ריתוך קשת שמשתמש באלקטרודה ידנית לריתוך, וזוהי השיטה הנפוצה ביותר בבניית ריתוך מבנה פלדה.

העיקרון של ריתוך קשת ידני מוצג באיור 7-1. האלקטרודה והריתוך הן שתי אלקטרודות היוצרות קשת. הקשת יוצרת חום רב וממיסה את האלקטרודה והריתוך. קצה האלקטרודה נמס ליצירת טיפה, אשר עוברת אל המתכת הבסיסית של הריתוך המותך להתמזג ליצירת בריכה מותכת ועוברת שורה של תגובות פיזיות-מטלורגיות מורכבות. כאשר הקשת נעה, הבריכה המותכת הנוזלית מתקררת ומתגבשת בהדרגה ויוצרת ריתוך.

תחת פעולה של טמפרטורה גבוהה, הציפוי על ליבת הפלדה של אלקטרודת הריתוך נמס לסיגים מותכים, המכסים את פני השטח של מתכת הבריכה המותכת. הוא לא רק מגן על מתכת הבריכה המותכת בטמפרטורה גבוהה מפני תגובות כימיות עם חמצן וחנקן מזיק באוויר, אלא גם הוא יכול להשתתף בתגובה הכימית של הבריכה המותכת ולחדור לסגסוגת וכו ', ויוצר מעטפת סיגים מגינה. על פני המתכת המתקררת והמוצקת.

(2) ריתוך קשת מוגן גז

ידוע גם בשם ריתוך קשת גז אלקטרודה מותכת, חוט הריתוך והריתוך משמשים כשני קטבים, וחום הקשת נוצר בין שני הקטבים להמסת חוט הריתוך וחומר הבסיס של הריתוך. הבריכה המותכת ומתכת הבסיס הסמוכה מופרדים מהאוויר שמסביב, וחוט הריתוך מוזרם אוטומטית ונמס באופן רציף תחת פעולת הקשת ומתמזג עם מתכת הבסיס המותכת ליצירת מתכת ריתוך. העיקרון מוצג באיור 7-2. שיטת ריתוך זו מכונה GMAW (Gas Metal Arc

ריתוך) בשל ההבדל בין גז המגן, ניתן לחלק אותו לריתוך קשת מוגן CO2. זוהי שיטת הריתוך הנפוצה ביותר כיום. הוא מאופיין בשימוש בחוט ריתוך זרם גדול ודק, בעל מהירות ריתוך מהירה, עומק חדירה גדול ויעילות הפעלה גבוהה.

מהן שיטות הריתוך?

(3) ריתוך קשת מוגן עצמי

ריתוך קשת המוגן בעצמו קראו בעבר ריתוך קשת שאינו מוגן על ידי גז. בהשוואה לריתוך קשת מוגן גז, עמידות הרוח טובה יותר. כאשר מהירות הרוח מגיעה ל 10m/s, עדיין ניתן להשיג את הריתוך ללא נקבוביות ותכונות מכניות מעולות. בשל ריתוך אוטומטי, יעילות הריתוך גבוהה במיוחד. הריתוך קל ואינו משתמש בבלוני גז, ולכן הפעולה נוחה מאוד, אך מחיר חוט הריתוך גבוה מזה של ריתוך מוגן CO2.

(4) ריתוך קשת שקוע

ריתוך קשת שקוע הוא סוג של ריתוך קשת בו הקשת נשרפת מתחת למכסה של שטף גרגירי נמס. חוט הריתוך החשוף המוזן ברציפות לבריכה המותכת הוא לא רק אלקטרודה מתכתית אלא גם חומר מילוי. הקשת נשרפת מתחת לשכבת השטף כדי להמיס את החוט ואת המתכת הבסיסית ליצירת בריכה מותכת. השטף המותך הופך לסיגים, המכסים את פני בריכת המתכת המותכת להפרדת מתכת הבריכה המותכת בטמפרטורה גבוהה מהאוויר. בנוסף לאפקט המגן של השטף היוצר סיגים, הוא משתתף גם בתגובה המטלורגית עם המתכת המותכת, ובכך משפיע על ההרכב הכימי של מתכת הריתוך.

(5) ריתוך פער צר

השיטה מנצלת את הטכנולוגיה המיוחדת הקיימת של ריתוך מוגן גז, ושטח החתך של החריץ של מפרק הריתוך קטן מזה של ריתוך קשת ידני או ריתוך מוגן גז, שהוא המאפיין של שיטה זו.

ריתוך פער צר יכול להתבצע בריתוך שטוח, ריתוך אופקי ועמדות ריתוך אנכי. ריתוך אופקי מתאים למפרקי עמודים באתר הפרויקט, וריתוך שטוח וריתוך אנכי מתאימים למפרקי פינות של עמודים בצורת קופסא במפעל ולריתוך עמודים וקורות בהתאמה.

(6) ריתוך חתיכים

ריתוך חתיכים הוא שיטה להעברת זרם ריתוך בין החתיך לחומר הבסיס לחימום והצטרפות למגע המקומי חיבור חלקים של חומר תרמי וחומר בידוד קול.

(7) ריתוך נקודתי

ראשית כל, ריתוך הנקודות שאליו מתייחסים כאן שונה מהריתוך הנקודתי בהרכבת רכיבי מבנה פלדה. . ריתוך נקודתי נפוץ בתעשיית הרכב ובמכשירי חשמל ביתיים, וריתוך נקודתי משמש גם למפרקים מורכבים במבני פלדה.

קישור למאמר זה: מהן שיטות הריתוך?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהן שיטות הריתוך?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.