האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מהנדסים משתמשים באור כדי לשפר את מהירות ודיוק ההדפסה בתלת מימד

מהנדסים משתמשים באור כדי לשפר את מהירות ודיוק ההדפסה בתלת מימד

מהירות האור נכנסה להדפסת תלת מימד. מהנדסים באוניברסיטת נורת'ווסטרן פיתחו שיטה חדשה המשתמשת באור כדי להגביר את המהירות והדיוק של הדפסת תלת מימד, תוך שילובה עם מניפולטור בעל דיוק גבוה כך שניתן להזיז, לסובב או להרחיב כל שכבה בחופשיות תוך כדי בניית המבנה.

רוב תהליכי ההדפסה התלת מימדיים המסורתיים מסתמכים על העתקת דגמי עיצוב דיגיטליים, אשר נחתכים למספר שכבות, ואז מודפסים ומורכבים כלפי מעלה כמו עוגה. שיטת Northwestern מציגה את היכולת לעבד את העיצוב המקורי שכבה אחר שכבה ולסובב את כיוון ההדפסה מבלי ליצור מחדש את הדגם. פונקציית "זמן אמת" זו יכולה להדפיס מבנים מורכבים יותר ולשפר מאוד את גמישות הייצור.

מהנדסים משתמשים באור כדי לשפר את מהירות ודיוק ההדפסה בתלת מימד

סאן צ'נג, פרופסור חבר להנדסת מכונות בבית הספר להנדסה מק'קורמיק באוניברסיטת נורת'ווסטרן, אמר: "תהליך ההדפסה התלת מימדית אינו עוד רק שיטה להעתקת מודלים עיצוביים". "עכשיו יש לנו תהליך דינמי שמשתמש באור כדי להרכיב הכל. שכבה, אבל בעלת דרגת חופש גבוהה בתהליך התנועה".

סאן הוביל את המחקר, שנמצא במפגש בין שני תחומי המחקר העיקריים שלו: ננו-ייצור ואופטיקה. המחקר פורסם על ידי Advanced Materials ב-3 בפברואר.

במאמר הדגימו החוקרים מספר יישומים, כולל הדפסת תלת מימד סטנטים מותאמים לכלי דם והדפסת מלחציים פנאומטיים רכים העשויים משני חומרים שונים, האחד קשיח והשני רך. בחדר העבודה יש ​​גם שני סלילים כפולים ומגדל אייפל קטן.

Northwest Technology משתמשת בזרוע רובוטית ובפוטופולימר נוזלי המופעל על ידי אור. המבנה התלת מימדי המדויק נמשך מאמבט השרף הנוזלי על ידי רובוט בעל דיוק גבוה. בהשוואה לתהליך ההדפסה המסורתי, יש לו מורכבות גיאומטרית גבוהה יותר, יעילות ואיכות. זרוע התמיכה משמשת לשינוי דינמי של כיוון ההדפסה.

סאן אמר: "אנחנו עושים שימוש באור". "אור על הפולימר הנוזלי יצלב או יפילמר אותו, ובכך יהפוך את הנוזל למוצק. זה עוזר להגביר את המהירות והדיוק של תהליך ההדפסה התלת מימדית, שהוא שני אתגרים עיקריים שעומדים בפני הדפסת תלת מימד מסורתית."

תהליך ההדפסה הרציף יכול להדפיס 4,000 שכבות תוך כשתי דקות.

סאן אמר: "זהו תהליך מהיר מאוד, אין הפרעה בין השכבות". "אנו מקווים שתעשיית הייצור תוכל להרוויח מכך. שיטות הדפסה קונבנציונליות מתאימות למגוון חומרים".

במבט לעתיד, Sun אמרה שניתן ליישם את תהליך ההדפסה על ייצור תוסף אחר ועל תהליכי ייצור חיסוריים מסורתיים כדי לספק גשר לתהליכים היברידיים אמיתיים.

קישור למאמר זה: מהנדסים משתמשים באור כדי לשפר את מהירות ודיוק ההדפסה בתלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהנדסים משתמשים באור כדי לשפר את מהירות ודיוק ההדפסה בתלת מימדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).