האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מהפכת ההדפסה התלת מימדית סוף סוף כאן

מהפכת ההדפסה התלת מימדית סוף סוף כאן

מכיוון ש-COVID-19 גורם לנזק חמור בשרשרת האספקה ​​העולמית, המגמה של קירוב הייצור ללקוחות עשויה להתפתח ולהציב מפעלי מיקרו-ייצור בחדרי המגורים של אנשים.

רוב המוצרים בבתים אמריקאים מסומנים בתווית "תוצרת סין", אך גם מוצרים עם המילים "תוצרת אמריקה" מגיעים לרוב מסין וכיום הם מתעכבים. מגיפת הקורונה סגרה כל כך הרבה מפעלים בסין עד שנאס"א יכולה לראות את ההפחתה בזיהום החלל כתוצאה מכך, וכמה מוצרים הופכים להיות יותר ויותר קשים למצוא.

אבל במקביל, ישנם עיצובים דיגיטליים חינמיים בקוד פתוח שיכולים להשתמש במדפסות תלת מימד כדי ליצור מיליוני פרויקטים, ומספרם גדל באופן אקספוננציאלי. זהו גם המוקד של האקדמיה בעיצוב חומרה פתוחה. חומרה רפואית בקוד פתוח שיתפה כמה עיצובים כדי לעזור במהלך המגיפה, כמו מסכות פנים, מסכות ומנשמות. עיצוב מוצר דיגיטלי בחינם חורג הרבה מעבר לחומרה מגיפה.

המחיר של מדפסות תלת מימד ירד מספיק כדי להיות מקובל על רוב האמריקאים. אנשים יכולים להוריד, להתאים אישית ולהדפיס מוצרים שונים בבית, והעלות הסופית לרוב נמוכה מעלות רכישת המוצר.

מיצירת אב טיפוס מהיר למפעל ביתי

לפני זמן לא רב, התעשייה האמינה בדרך כלל שתעשיית הייצור בעלות הנמוכה ביותר היא ייצור המוני בקנה מידה גדול במדינות בעלות עבודה נמוכה כמו סין. באותה תקופה, בתחילת שנות ה-2000, רק חברות Fortune 500 ואוניברסיטאות מחקר גדולות יכלו להשתמש במדפסות תלת מימד. מכונות אלו הן כלים ענקיים ויקרים המשמשים לאבטיפוס מהיר של חלקים ומוצרים.

לפני יותר מעשר שנים פג תוקף הפטנט על הסוג הראשון של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד. פרופסור בבריטניה העלה רעיון מעניין, כלומר, ליצור מדפסת תלת מימד שיכולה להדפיס בעצמה. הוא התחיל את הפרויקט של RepRap – יצירת אב טיפוס מהיר לשכפול עצמי – ושחרר את העיצוב עם רישיון קוד פתוח באינטרנט. עיצובים אלה התפשטו כמו אש בשדה קוצים ועד מהרה פלשו ושופרו על ידי אלפי מהנדסים וחובבים ברחבי העולם.

רבים מהיצרנים הללו הקימו חברות משלהם כדי לייצר גרסאות של מדפסות תלת מימד אלה, ועכשיו אנשים יכולים לקנות מדפסות תלת מימד ב-$3 עד $3. מדפסות התלת מימד של היום הן רובוטים בוגרים לייצור תוספים שיכולים לייצר מוצרים שכבה אחת בכל פעם. ייצור תוסף מחלחל לתעשיות רבות.

עמיתיי ואני ראינו מגמה ברורה מכיוון שהטכנולוגיה מאיימת על נזק גדול לשרשראות הערך העולמיות. לעתים קרובות, חברות עוברות משימוש בהדפסת תלת מימד ליצירת אב טיפוס לשימוש בהדפסת תלת מימד כדי לייצר באופן פנימי את המוצרים שהם צריכים. הם גם משתמשים בהדפסת תלת מימד כדי לקרב את הייצור ללקוח, ובכך להפחית את דרישות המלאי והמשלוח. חלק מהלקוחות כבר רכשו מדפסות תלת מימד וייצרו מוצרים משלהם.

זו מגמה לא קטנה. אמזון מפרטת כעת חוטי הדפסת תלת מימד (חומרי גלם למדפסות תלת מימד) כמו גם סוללות ומגבות תחת "Amazon Basics". בדרך כלל, כאשר אנשים מדפיסים מוצרים בבית, הם יכולים לחסוך 3% עד 3% מהמחיר המסחרי.

מהפכת ההדפסה התלת מימדית סוף סוף כאן

חזינו שככל שיותר אנשים מדפיסים יותר ויותר מוצרים, האימוץ של הדפסת תלת מימד והמעבר לייצור מבוזר יהיו תהליך איטי. אבל זהו סיכון אמיתי שלא ניתן להשתמש במוצר לפני התפשטות נגיף הקורונה.

דוגמה טובה לביקוש החזק למוצרים מודפסים בתלת מימד היא ציוד מגן אישי (PPE). בורסת ההדפסה התלת-ממדית של המכונים הלאומיים לבריאות היא מסד נתונים עיצובי קטן של תורת היחסות, ועיצוב ה-PPE החדש שלו עורר תחושה.

בשל ההשפעה הגלובלית של נגיף הקורונה, שרשרת האספקה ​​של 94% מחברות Fortune 1000 שובשה, וחברות המסתמכות על רכש גלובלי עומדות בפני בחירות קשות.

ערכם של מוצרים תעשייתיים ממשיך לרדת, מכיוון שנגיף הקורונה החליש מאוד את הביקוש עם סגירת היצרנים וההסגר של לקוחות פוטנציאליים. זה יגביל את ההזדמנויות של אנשים להשתמש במוצר תוך הגדלת עלויות.

במדינות מתועשות ברחבי העולם, עקב בידוד קפדני, הזמנות הביתה ואמצעי ריחוק חברתי אחרים, מופרעת שרשרת האספקה ​​העולמית, מה שמספק הזדמנויות לייצור מבוזר כדי לענות על ביקוש שלא נענה. בטווח הקצר עד הבינוני, אנשים רבים עשויים לגלות שמוצרים מסוימים אינם זמינים או במחיר מופקע.

במקרים רבים, הם יוכלו לייצר את המוצרים שהם צריכים (אם הם יכולים להשתמש במדפסת). המחקר שלנו על שרשראות ערך גלובליות מצא שהדפסת תלת מימד של פלסטיק במיוחד הייתה מתקדמת מאוד, כך שכל מוצר עם כמות גדולה של תכולת פולימר (גם אם החלקים גמישים) ניתן גם להדפיס בתלת מימד.

מעבר לפלסטיק

אפילו למתחילים, קל להכין צעצועים פונקציונליים וחפצי בית בבית. כך גם לגבי חולי דלקת פרקים ומוצרים רפואיים אחרים, כמו גם עזרים מתאימים למוצרי ספורט כגון סקייטבורד.

הדפסת תלת מימד מתכת וקרמיקה כבר זמינה ומתרחבת במהירות במגוון מוצרים, החל משתלים רפואיים בעלות גבוהה למנועי רקטות, לשיפורים בעלות נמוכה למוצרים פשוטים בייצור המוני עם סטנטים מודפסים בתלת מימד. מוצרי אלקטרוניקה להדפסה, תרופות ופריטים גדולים יותר כגון רהיטים מתחילים להיות זמינים או יופיעו בעתיד הקרוב. מדפסות תלת מימד מתקדמות יותר אלו יכולות לעזור להאיץ את המגמה של ייצור מבוזר, גם אם הן לא יופיעו בבתים של אנשים.

ישנם כמה מכשולים, במיוחד עבור הדפסת תלת מימד לצרכן. חוט ההדפסה התלת מימדית עצמו יושפע מהשיבוש בשרשרת האספקה ​​העולמית, למרות שטכנולוגיית ה-recyclingbot מאפשרת לאנשים להשתמש בפסולת פלסטיק לייצור חוטים. כמה מדפסות תלת מימד ממתכת עדיין יקרות, ורבות מאבקות המתכת העדינות המשמשות כחומרי גלם עלולות להיות מסוכנות בשאיפה, אבל יש כיום מדפסות מתכת של 3 דולר שמשתמשות בחוטי ריתוך נגישים יותר. עדיין צריך לפתח מדפסות חדשות ומדפסות חדשות שיכולות להתמודד עם מגוון חומרים. הדרך עוד ארוכה עד שניתן יהיה להדפיס את כל המוצרים ורכיביהם בתלת מימד בבית. שקול שבב מחשב.

קישור למאמר זה: מהפכת ההדפסה התלת מימדית סוף סוף כאן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מהפכת ההדפסה התלת מימדית סוף סוף כאןמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.