האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה דרוש כדי להפוך את יחידת ההזרקה האופקית לאוטומטית לטיפול בתוספות זעירות ובחלקים יצוקים?

מה דרוש כדי להפוך את יחידת ההזרקה האופקית לאוטומטית לטיפול בתוספות זעירות ובחלקים יצוקים?

Insert overmolding היא טכנולוגיה קפדנית בהזרקה, אך בשלב הראשוני היא לא מטופלת לעתים קרובות על ידי רובוטים. זה בדרך כלל דורש סיוע ידני, במיוחד עבור מוסיף עם צורות גיאומטריות קשות. הרובוטיקה והטכנולוגיה הקניינית באותה תקופה לא יכלו להתמודד היטב עם הלהב. משימת העמסת הלהב לתוך הכלי נעשית באופן ידני (ולפעמים עדיין) על ידי מפעיל תא העבודה, במיוחד עבור להבים המאתגרים מבחינת גודל, צורה או דרישות מיקום וכיוון מדויקים.

במשך שנים רבות, מפעילי מכונות אופקיות ימתינו לפתיחת התבנית במלואה, יניחו לחלק ליפול, יפתחו את דלת הבטיחות, ימקמו בזהירות ויעמיסו ידנית את התוסף לתוך התבנית, יסגרו את השער וימשיכו ביציקת יתר. זוהי שיטה לא יעילה ועתירת עבודה. הפתיחה והסגירה של השער מאריכות את זמן המחזור; והוא בדרך כלל נוטה לכיוון הכנסה שגוי. מכונות יציקה אנכית מתמודדות עם אתגרים דומים, אך במאמר זה, העורך של Xianji.com יתמקד במכונות תבניות הידוק אופקיות, הנפוצות יותר בסדנאות יציקה ומתאימות לתוספות בנפח גבוה יותר. נוצרו חתיכות. יתרה מכך, מכיוון שהעיצוב של רובוטים מובילים מעדיף מכונות אופקיות, מכבשים אנכיים לא חוו את היתרונות של התקדמות כזו בטכנולוגיית האוטומציה.

הזמן הוא ידיד הטכנולוגיה, וטכנולוגיית הרובוטים התקדמה מאוד, במיוחד עבור הזרקה אופקית ורובוטים ליניאריים בעלי כניסה עליונה. כיום, רוב יצרני התבניות בנפח גבוה עבור חלקי הזרקה בהזרקה השתמשו ברובוטים ליניאריים בעלי כניסה עליונה כדי להפוך את התהליך לאוטומטי, מה שמפשט את התהליך, חוסך בעלויות עבודה ישירות ומשפר את בקרת האיכות.

עם זאת, עבור יישומי overmolding נפוצים המשתמשים בתוספות וחלקים בגודל "סטנדרטי", ועבור תוספות וחלקים מיניאטוריים שהופכים נפוצים יותר ויותר בעידן המזעור של אלקטרוניקה, ציוד רפואי ומערכות מיקרו מכניות, ולא בהכרח מספיק. רבים מהתוספות הללו עשויות לעלות רק אגורה. קנה מידה זה מציב אתגרים גדולים יותר הן למעצבים והן לספקי הרובוטים.

רובוט Wittmann W822 עם תוסף מיניאטורי EOAT. רוב מכונות יציקת הוספה עם תפוקה גבוהה משתמשות במכונות הזרקה אופקיות עם רובוטים בעלי כניסה עליונה.

גודל מיניאטורי, אתגר ענק

בקנה מידה מיקרוסקופי (לדוגמה, פחות מ-3 מ"מ), בשל האתגרים של טיפול אוטומטי בתוספות קטנות כאלה, עדיין יש צורך לעתים קרובות לבצע יציקת יתר ידנית (או לא לעשות זאת בכלל). משמעות הדבר היא שעיצוב חלקים בדרך כלל מוגדר כברירת מחדל למכלול של שני חלקים, במקום יציקת-על משולבת מקשה אחת. למה? כי מעצבי עיצוב ומעצבי חלקים לא תמיד מכירים את היכולות של הדור האחרון של רובוטים להזרקה, וגם לא את היכולת של צוות הנדסת האוטומציה המותאמת אישית של הספק לנהל ולהטמיע בהצלחה תאי עבודה כאלה.

ייתכן שמיקרו-אפליקציות לא יתאימו לרובוטים קיימים מהדור הישן שעדיין "חווים פעולות". עם זאת, לרובוטים הליניאריים המתקדמים ביותר של ימינו יש טכנולוגיות מתקדמות, כגון מערכות הילוכים דיוק גבוה יותר (<1 מ"מ), מנועי סרוו דיוק רב צירים ובקרת תוכנה. במבט מבית מלאכה מרוחק, נראה שהרובוטים הליניאריים ההיי-טקיים המובילים של ימינו אינם שונים בהרבה מדגמים מוקדמים לפני 20 שנה. אבל למעשה, הם מדויקים יותר, ניתנים לתכנות, חזקים יותר וקלים לשילוב עם אוטומציה מותאמת אישית. לא פחות חשוב, יכולות הנדסת האוטומציה המותאמות אישית של חלק מספקי הרובוטים פותחו כדי להתאים לרובוטים המתקדמים יותר שהם מספקים.

בנוסף, שופרו גם ציוד "סדנא", חיישנים וטכנולוגיית בקרת איכות וניתן להשתמש בהם ליישומי להבים מדויקים. דוגמה לכך היא שימוש בחיישני ראייה מודרניים מתקדמים אך חסכוניים יותר, חיישני קרבה וטכנולוגיות נוספות על מנת להבטיח שהמוסיף מופיע במיקום ובכיוון הנכון ובדיוק גבוה. שילובו עם טכנולוגיה מתקדמת תוך שימוש בטכנולוגיית מזין תוספות, מילוט, כלי קצה זרוע (EOAT), תא העבודה הפך ליעיל וחסכוני מאוד, אפילו עבור ההוספות המיניאטוריות המאתגרות ביותר, ניתן גם לעצב אותו יתר על המידה.

חיוני שמבחינת ניהול פרויקטים, המעצב יוכל לתת אמון בספק הרובוט הראשי המוסמך שיהיה אחראי על כל תא העבודה של הרובוט ואוטומציה, כך שהמעצב לא יצטרך ללכת לאינטגרטור צד שלישי נפרד עבור הכנסה מיוחדת. גיבוש יישומים. ניהול פרויקט עם ספק אחד חייב להיות טוב יותר משני מנהלים, נכון?

מה דרוש כדי להפוך את יחידת ההזרקה האופקית לאוטומטית לטיפול בתוספות זעירות ובחלקים יצוקים?

דוגמאות מעשיות

כיום, דפוס מיקרו-הכנס דיוק גבוה הושג בהצלחה במכונות הזרקה אופקיות מדויקות, הנעות בין 15 טון ל-165 טון. לתבנית עיצוב "חכם" שמטרתו לקדם סוג זה של כלי לפני חיתוך פלדת התבנית מההתחלה. אוטומציה של אפליקציות. להלן שתי דוגמאות להמחשה של יישומי מיקרו-הכנסה והאתגרים הנלווים:

פרויקט דוגמה א' הוא רכיב חשמלי פוליאתרימיד (Ultem) באורך של פחות מ-1 אינץ', עם מוסיף פולימר קרמי גלילי בקוטר של 1.25 מ"מ (0.0492 אינץ'). לתבנית שמונה חללים, וסבילת המיקום של התוספת בכל חלל היא 0.01 מ"מ (0.0005 אינץ'). התוספות חייבות להיות מיושרות מלפנים לאחור.

היחידה כוללת מכבש של 110 טון, רובוט ליניארי בעל כניסה עליונה ובדיקה ויזואלית לאשר את נוכחות התוספת ואת כיוון המצע בחלק המעוצב. הרובוט מניח את החלקים על מסוע היציאה, ומסוע היציאה מבצע אינדקס צעד אחר צעד.

האתגרים העומדים בפני הפרויקט כוללים:

•הקפידו על איכות התוסף – כלומר, התוסף תמיד בסובלנות והוא נקי לחלוטין מאבק, לכלוך, מפרטים, חשמל סטטי או לחות.

• וודאו שהאינסרט נשאר בכיוון הנכון בעת ​​הסרתו מתחנת האכלת האצווה האוטומטית לפני יציקת יתר ולפני הכנסת התבנית, וממוקם בצורה נכונה בחלל לפני סגירת התבנית. המצלמה המשולבת של הרובוט וחיישן הראייה עונים על דרישה זו.

• חשב בקפידה את ההתפשטות התרמית של פלדת התבנית, שעלולה להשפיע על הסבילות של החלל והמיקרו, ובכך להשפיע על איכות החלק המעוצב. זה חשוב במיוחד בעת עיבוד בקנה מידה כה קטן ובסובלנות גבוהה.

• בעיות נפוצות של יישום תוספת, כגון מיקום התבנית על הלוח חייב להיות אופקי, מרובע ואנכי לחלוטין. גם אם לרובוט הנלווה EOAT יש סיכת יישור לשילוב קוביות, זה נדרש.

• השתמש בנירוסטה איכותית (במקום אצטל רגיל, פלדה עדינה או גומי) לעיבוד EOAT לסובלנות גבוהה מאוד (±0.0005 אינץ') כך ש"אצבעות" יוכלו לאחוז בחלק המעוצב. כמו כן, יש צורך להשתמש בתא ואקום מדויק ב-EOAT כדי להחזיק את הלהב. ה-EOAT וחלקים אחרים של שולחן ההזנה הם חומרים מיוחדים עם אנודייז או מוקשה למשטחי שחיקה.

פרויקט לדוגמא: 

B הוא רכיב חשמלי נוסף, ל-PBT יש תוספת מתכת גלילית. גודל התוסף קטן מ-2 מ"מ, ויש להחדיר אותו בכיוון הקדמי והאחורי וסובלנות המיקום היא 0.03 מ"מ (0.0012 אינץ') ב-4 חללים. חיישן הראייה בודק את כיוון התוסף ואת נוכחותו בתבנית. בלחיצה של 110 טון, זמן המחזור הוא 15 שניות.

האתגרים העומדים בפני פרויקט יצירת יתר של מיקרו-הוספה ממתכת דומים מאוד לאלו של פרויקט A. הבדל אחד הוא שמוספי מתכת ולא קרמיים חייבים להיות נקיים מחמצון וציפוי כדי להימנע מהחדרת מזהמים. מצד שני, תוספות קרמיות יכולות להיות שוחקות יותר, ולכן יש לנקוט זהירות מיוחדת בעת שימוש במשטחי מגע מוקשים. באופן דומה, תוספות מתכת הן פחות שבירות וכבדות יותר מתוספות קרמיות, כך שייתכן שיהיה קל יותר לתפוס ולטפל בתוספות מתכת, אם כי לא קל לטפל בחפצים בגודל אורז.

גורמים רבים לשליטה

שיקולים טכניים נפוצים אחרים לטיפול אוטומטי במיקרו להבים וחלקים כוללים:

מטען סטטי:

 אפילו המטען הסטטי הקטן ביותר יכול להשפיע על התוסף והחלקים, לכן יש לבצע בדיקה כדי לקבוע אם יש לבטל את החלקים או את התוספות או לטבול באוויר נקי.

בקרת סביבה:

 אם אתה מסתדר בסביבה שבה הטמפרטורה, הלחות וזרימת האוויר נשלטים, אתה יכול לטפל בחלקים ותוספות בקנה מידה קטן כזה באופן עקבי יותר. שינויים בטמפרטורת הסביבה עשויים לשנות את גודל הלהב, אשר חיוני לסובלנות מדויקת. ללחות עלולה להיות השפעה שלילית על כל פולימר היגרוסקופי; זרימת אוויר (כגון מפתח אוורור סמוך) עלולה לדחוף תוספות קטנות או רכיבים למקומם. בתים מעוצבים היטב ומסנני HEPA משמשים לעתים קרובות כדי להפחית סיכונים אלה ולשלוט בזיהום חלקיקים.

עקביות ובקרת איכות של מיקרו-תוספות: התוספות חייבות להיות עקביות מאוד, ולספק יש רמה גבוהה של בקרת איכות על הגודל, הקוצים, השבבים ומפרטים נוספים כדי להבטיח את עקביות ההחדרה והעיבוד.

בדיקת מיקרו-חלקים: 

באמצעות בדיקה ניתן לקבוע את הדרישות למצלמות ראייה וחיישני ראייה פשוטים ליחידת העבודה. סביר להניח שדרושה טכנולוגיית ראייה מתקדמת יותר כדי להשלים משימות כמו מיקום, בדיקה, אישור בסיס עובש ובקרת איכות לאחר יציקה. עין בלתי מזוינת בדרך כלל אינה מתאימה לבדיקות בקנה מידה קטן שכזה.

דיוק אחיזת Micro EOAT: לאחזים ואצבעות רובוטיים ואוטומטיים יש סובלנות עיבוד גבוהה מאוד, ולרוב עשויים מחומרים מיוחדים בהתאם לצרכי היישום.

מזין תוסף: 

זה לא יהיה העשב הרגיל שלך, מאכילי גינה שונים; חומרי העיצוב והבנייה של המזין, סובלנות קפדנית וניהול כיוון יצירתי עם חיישנים מדויקים ייחשבו בקפידה כדי לאשר כל שלב בתהליך.

תיקון וחיבור תבניות:

 על מנת לעזור לפשט את ההגדרה הראשונית, לרובוט EOAT יש בדרך כלל פונקציית עגינה לעגינה עם התבנית בעת מיקום המיקרו פלאג-אין. זה גם מבטיח הכנסה ופליטה עקביים. ייתכן ש-EOAT לא יכלול תפסנים מכניים רגילים מכיוון שהלהב קטן. במקום זאת, ניתן להשתמש בצינור פניאומטי על ה-EOAT כדי למקם את המיקרו-אינסרט בחלל.

במהלך שלב המפרט ובחינת העיצוב של הפרויקט, ספקי רובוטים מנוסים יכירו מספר רב של פרטים נוספים כדי לייעל את ההחדרה, הסרת התבנית והטיפול במיקרו-תוספות ומיקרו-חלקים.

ספק אוטומציה

כעת, טכנולוגיות רובוטיקה ואוטומציה חדשות לייצור מיקרו-הוספה מספקות את האפשרות לעיצוב מוצר פלסטי. עיצוב זה לא היה מוכר לפני כמה שנים, ואפילו החזון 20-20 הטוב ביותר, גודלו קשה להשגה. כעת, באמצעות יציקת הוספה / יציקת יתר, ההרכבה של חלקים זעירים יכולה להיות חזקה ועמידה יותר, ובכך להפחית את הצורך בהרכבה לאחר יציקה ולהפחית את מספר החלקים הכולל במוצר המוגמר.

לכן, עודדו מעצבים ליצור קשר עם ספק הרובוט שלכם, לערוך ראיונות ולשאול על אפשרויות. במידת האפשר, נא לתת למומחה עיצוב/פיתוח המוצר של הלקוח לשבת באותו חדר עם ספק הרובוט המוסמך ומנהל עיצוב התבניות; לאחר מכן דנו בשיטות האפשריות והבלתי ניתנות לביצוע במכונת ההזרקה, בצעו חישובים מתמטיים כלכליים והתקדם. סביר להניח שזה יהיה ה"יתרון" התחרותי שלך בפלח השוק.

איך בוחרים ספק רובוט מתקדם כל כך ליציקת הכנסה קטנה או מיקרו בדיוק גבוהה? שקול את הגורמים הבאים:

התאם אישית את הגודל והמומחיות של צוות הנדסת האוטומציה: עדיף להימנע משימוש במשאבים מעבר לים, כי אתה רוצה לעבוד עם פרויקטים מורכבים בבית. בקר במתקן של ספק הרובוט כדי להוכיח את יכולותיו, גודלו, קנה המידה והיקפו.

מיקום וניסיון של תמיכה בשירות באתר: בדומה ליתרונות של פרויקטי אוטומציה מקומיים בהתאמה אישית, השגת תמיכה טכנית "ישיר" בשירות מקומי/אזורי באתר חשובה באותה מידה עבור הפעלה בעלות נמוכה, הזמנת יחידות עבודה ותגובה מהירה ל טכנולוגיות עתידיות. דרישות התמיכה הן חלק מהבטחת "זמן הפעילות".

יישום מוצלח של ניהול פרויקטים אמריקאי ומקומי: השכבה השלישית של פרויקט אוטומציה היי-טק מצליח הוא גורם מכריע בניהול פרויקטים. למעשה, כל מרכיבי המפתח של הפרויקט צריכים להתבצע באופן מקומי ואזורי, תוך הימנעות מפיגור הזמן של פרויקטים מורכבים, תקשורתיים מאוד, בעיות תקשורת ואתגרי אזור זמן של אנשי קשר זרים.

תכנות משתמש רובוט, פונקציונליות ומגבלות מעגלים: מיקרו יישומים אלה כוללים יותר מאשר בחירה בסיסית או אוטומציה מוכנה. לכן, רובוטים ליניאריים ברמת הכניסה חייבים להיות בעלי כל הטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להשתלב בקלות עם אוטומציה מותאמת אישית ברמת דיוק גבוהה. הרובוט צריך להיות ניתן לתכנות מלא על ידי משתמש הקצה ולהיות מסוגל להשיג דיוק מיקום של 0.1 מ"מ ומעלה. זה לא צריך לחייב מעצבים לרכוש תוכניות מותאמות אישית, וגם לא צריך להיות מוגבל לשגרות משנה, מעגלים ואפשרויות קלט/פלט מוגבלות מראש. רובוטים בעלי עיצוב מכני מודולרי מספקים את הגמישות הנדרשת ליישומים מותאמים אישית מיוחדים.

קישור למאמר זה: מה דרוש כדי להפוך את יחידת ההזרקה האופקית לאוטומטית לטיפול בתוספות זעירות ובחלקים יצוקים? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה דרוש כדי להפוך את יחידת ההזרקה האופקית לאוטומטית לטיפול בתוספות זעירות ובחלקים יצוקים?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.