האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה ה"ביצועים" של הדפסת תלת מימד במשחקים הפראלימפיים

מה ה"ביצועים" של הדפסת תלת מימד במשחקים הפראלימפיים

אירועי ספורט גדולים כמו אולימפיאדת הנכים הם חממה של חדשנות טכנולוגית. ספורטאים, מאמנים, מעצבים, מהנדסים ומדעני ספורט מחפשים תמיד את השיפור הבא שייתן להם יתרון. בעשר השנים האחרונות, הדפסת תלת מימד הפכה לכלי לקידום התקדמות ענפי ספורט כגון ריצה ורכיבה על אופניים, והיא משמשת יותר ויותר אתלטים הפראלימפיים.

המשחקים הפראלימפיים מאופיינים בספורטאים בעלי יכולות שונות, המשתתפים במגוון סוגים שונים של תחרויות. מתמודדים רבים משתמשים בגפיים מלאכותיות, בכיסאות גלגלים או ברכיבים מקצועיים אחרים כדי לגרום להם להופיע במיטבם.

מה ה"ביצועים" של הדפסת תלת מימד במשחקים הפראלימפיים

שאלה מעניינת היא האם הדפסת תלת מימד מרחיבה או מצמצמת את הפער בין ספורטאים בעלי כישורים מקצועיים לבין ספורטאים שלא. במילים אחרות, האם השימוש הנרחב במדפסות תלת מימד – שנמצא כעת בבתים רבים, בתי ספר, אוניברסיטאות וחללי יצרנים – עוזר לתחרות הוגנת?

ייצור המוני

ציוד בייצור המוני, כגון כפפות, נעליים ואופניים, מתוכנן בדרך כלל כך שיתאים למבנה הגוף הבריא והאופייני לסגנון המירוצים. לכן, ייתכן שהוא לא יתאים לאולימפיאדה פראולימפית רבים. אבל ציוד מותאם אישית חד פעמי הוא יקר וגוזל זמן ייצור. זה עשוי להגביל את הגישה לספורטאים מסוימים או לדרוש מהם להמציא פתרונות "עשה זאת בעצמך" משלהם, שאולי אינם מתקדמים כמו ציוד המיוצר באופן מקצועי.

הדפסת תלת מימד יכולה לספק ציוד מותאם אישית במחיר סביר יותר. כמה ספורטאים פאראלימפיים לשעבר, כמו הטריאתלט הבריטי ג'ו טאונסנד והספורטאית האמריקאית אריאל ראוסין, משתמשים כעת בהדפסת תלת מימד כדי ליצור כפפות מותאמות אישית לעצמם ולספורטאים אחרים בכיסאות גלגלים. כפפות אלו מתאימות כאילו היו מעוצבות על ידו של הספורטאי וניתן להדפיס אותן בחומרים שונים בתנאים שונים. לדוגמה, Townsend משתמשת בחומרים קשים לביצועים מיטביים בתחרויות, ומשתמשת בכפפות רכות יותר לאימונים, שהן גם נוחות וגם לא צפויות לגרום לפציעה.

כפפות מודפסות בתלת מימד הן זולות, מהירות לייצור, וניתן להדפיס אותן מחדש כל עוד הן שבורות. מכיוון שהעיצוב הוא דיגיטלי, ממש כמו תמונה או סרטון, ניתן לשנות אותו על סמך משוב של הספורטאי, ואף לשלוח למדפסת התלת מימד הקרובה כאשר יש צורך בדחיפות בחלקים.

תעבוד קשה יותר, טוב יותר, מהר יותר וחזק יותר

ספורטאי עילית עשויים לדאוג האם חלקים מודפסים בתלת מימד חזקים מספיק כדי לעמוד בדרישות הביצועים הנדרשות. למרבה המזל, חומרי הדפסת תלת מימד עשו צעדים גדולים, וחברות הדפסת תלת מימד רבות פיתחו פורמולציות משלהן כדי להתאים ליישומים בתעשיות שונות – מהרפואה ועד לתעופה וחלל.

כבר ב-2016 ראינו את התותבת הראשונה מודפסת בתלת-ממד ששימשה את רוכבת האופניים הגרמנית דניז שינדלר במשחקים הפראלימפיים. הוא עשוי מפוליקרבונט, שהוא קל יותר מתותבת סיבי הפחמן הקודמת שלה, אבל חזק באותה מידה ומתאים יותר.

מחקרים הראו שאצים יכולים לייצר יותר מ-1,000 ניוטון של כוח במהלך האצה (אותו כוח שאדם השוקל 100 קילוגרם ירגיש בעמידה עליך!). סוג זה של תותב צריך להיות מאוד חזק ועמיד. שינדלר עזר לה לזכות במדליית הארד באולימפיאדת טוקיו.

חומרים מתקדמים יותר להדפסת תלת מימד של ציוד פאראלימפי כוללים סיבי פחמן, שבהם טונסנד משתמש כדי לייצר את זרוע הארכובה המושלמת לאופני היד שלו. הדפסת תלת מימד מאפשרת למקם את סיבי הפחמן המחוזקים במדויק במקום בו יש להגביר את הקשיחות של החלק, תוך שמירה על משקל קל. זה מביא לחלקים עם ביצועים טובים יותר מאשר חלקי אלומיניום.

טיטניום מודפס בתלת מימד משמש גם בתותבות מותאמות אישית, כגון אלו המאפשרות לאתלטית הפראלימפית הניו זילנדית אנה גרימלדי להחזיק בבטחה 3 קילוגרמים בצורה שתותבות סטנדרטיות לא יכולות.

טכנולוגיות שונות פועלות יחד

כדי שהדפסת תלת מימד תפיק את האפקט הגדול ביותר, יש לשלב אותה עם טכנולוגיות אחרות. לדוגמה, סריקה תלת מימדית היא לעתים קרובות חלק חשוב בתהליך העיצוב, תוך שימוש בסט תמונות או סורק תלת מימד ייעודי כדי לבצע דיגיטציה של חלק מגופו של ספורטאי.

טכנולוגיה זו שימשה לסריקת תלת מימד של תבנית המושב של אלוף אוסטרליה בטניס בכיסאות גלגלים, דילן אלקוט (Dylan Alcott), ומאפשרת למהנדס ליצור מושב המספק לו נוחות, יציבות וביצועים מירביים. כִּסֵא.

סריקה תלת מימדית שימשה גם ליצירת אחיזה המתאימה באופן מושלם לחלוץ האוסטרלי טימון קנטון סמית', שנולד כשידו השמאלית מופנית שמאלה. לאחר מכן האחיזים הודפסו בתלת מימד עם חומרים קשים ורכים במכון הספורט האוסטרלי כדי לספק אחיזה אמינה יותר בצורת קשת עם יכולות בלימת זעזועים. אם האחיזה נשברת, אתה יכול בקלות להדפיס אותו מחדש, במקום לסמוך על מישהו שיעשה אחד חדש שעשויים להיות בו שינויים עדינים וייקח זמן רב להפקה.

כל הטכנולוגיות הללו הופכות נגישות יותר, מה שאומר שיותר ספורטאים שאינם עילית יכולים להתנסות ברכיבים ייחודיים. גם חובבים וגם אנשי מקצוע יכולים לקנות נעלי ריצה עם סוליות מודפסות בתלת מימד ומתלי אופניים מותאמים אישית מודפסים בתלת מימד. למי שיכול להשתמש במדפסות תלת מימד משלו, סנפירי גלישה, אביזרי אופניים וכו', ניתן להוריד ולהדפיס אותם בחינם תמורת דולרים בודדים בלבד.

עם זאת, אל תצפה שמדפסת התלת מימד הביתית שלך תיצור חלקי טיטניום בקרוב. למרות שהטכנולוגיה יישרה את הסביבה התחרותית במידה מסוימת, ספורטאי עילית עדיין יכולים להשתמש בחומרים מקצועיים ומומחיות הנדסית כדי להעניק להם יתרון טכני.

קישור למאמר זה: מה ה"ביצועים" של הדפסת תלת מימד במשחקים הפראלימפיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה ה"ביצועים" של הדפסת תלת מימד במשחקים הפראלימפייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.