האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה הקשר בין ניקוי חלקים לאיכות ולתפוקה?

מה הקשר בין ניקוי חלקים לאיכות ולתפוקה?

רוב אנשי הגימור טוענים שהם מאמינים שניקוי חלקים עוזר לייעל את האיכות, הפרודוקטיביות והרווחיות. עם זאת, למרות שהדעות והדעות של החנות לגבי תהליך הניקיון אחידות למדי, עדיין קיימים הבדלים בשיעורי ההסמכה האיכותית. Hubbard-Hall הזמינה צד שלישי אובייקטיבי של Gardner Intelligence לערוך סקרים מותאמים אישית על חנויות עבודה וחנויות שבויים, ולנתח את תוצאות סקר השוואת "Products Finishing Top Shops" כדי לספק תובנות מבוססות נתונים כדי לסייע בהבנת עמדות ונהלי הניקיון.

תוצאות הסקר מראות שהעמדות והאמונות לגבי ניקיון הן בעצם זהות בכל הציוד ללא קשר לאיכותו ולתפוקתו. אז מה מניע את ההבדל באיכות ובתפוקה של מעבדים סופיים? כיצד תהליכי ניקוי וטיפול מקדים משנים את האיכות והתפוקה? יתרה מכך, מה הקשר בין תפוקה איכותית לניקיון?

ניתוח מידע

ללא קשר לשיעור ההסמכה לאיכות, 67% מעובדי הגימור מאמינים שניקוי חלקים עוזר לייעל את האיכות, הפרודוקטיביות והרווחיות. יתרה מכך, רוב החנויות הנותרות גם הן קרובות לנוף זה. באופן דומה, כמעט 67% מהנשאלים, ללא קשר לאיכות, טענו שיש להם הרגלי ניקיון קפדניים, סטנדרטיים וקבועים. רוב המרואיינים הנותרים טענו כי יש להם הרגלי ניקיון ברורים רוב הזמן.

לכן, נראה שאין כמעט הבדל במיקום הכללי של ניקוי חלקים על סמך שיעור המעבר האיכותי. לכן, חשוב לציין שחלקים נחותים אינם תוצאה של אמונה אישית או אפילו יותר טענות שהניקיון אינו חשוב.

עם זאת, כאשר שיעור המעבר הראשון של המוצר המוגמר גדול מ-90% ופחות מ-90%, יש הבדל משמעותי במיקום החלקים לניקוי.

למרות שאולי אין לו קשר ליניארי עם שיעור התפוקה האיכותית, ברור ששיטות הניקוי שונות בתכלית עבור המוצר המוגמר עם שיעור התפוקה האיכותי ביותר והמוצר עם שיעור התפוקה האיכותי הנמוך ביותר.

תוצאות הסקר גם מראות שכמעט 85% מהגימורים די מרוצים מתהליך הניקוי שלהם. חנויות עם שיעור מעבר איכותי גבוה מ-90% מרוצות מאוד מתהליך הניקוי שלהן. יחד עם זאת, חנויות ששיעור המעבר שלהן נמוך מ-90% אינן מרוצות ואינן מרוצות מתהליך הניקיון שלהן.

למרות שהדעות והדעות של החנות לגבי תהליך הניקיון אחידות למדי, ישנם כמה הבדלים חשובים בסיבות לאיכות הירודה הנאמרת.

מה הקשר בין ניקוי חלקים לאיכות ולתפוקה?

לפני שמצאנו את ההבדל, המחקר שלנו מראה שעבודה היא הסיבה המצוינת ביותר למוצרים נחותים, ללא קשר אם האיכות מתאימה או לא. באופן עקרוני, העבודה היא שעיר לעזאזל לאיכות ירודה. בנוסף, אין מגמה ברורה עקב אי עמידה בתקני איכות, תהליך, ציוד או גורמים קשורים. שיקולים אלו שומרים על אחוז קבוע יחסית של בעיות לאורך שיעור המעבר האיכותי.

מחקרים אכן הראו שיש קשר ליניארי ברור למדי בין איכות חלק ירודה לבין טיפול מקדים/ניקוי לקוי ותפוקה טובה. עם העלייה בשיעור ההסמכה, האיכות הירודה של מסמכים מקוריים שאינם עומדים בתקני האיכות תזכה לביקורת רבה יותר. עם הירידה באיכות ובתפוקה, יש לייחס טיפול מקדים/ניקוי לקוי לאי עמידה בתקני איכות.

לכן, למרות הצהרות ואמונות דומות לגבי מידת הניקיון ללא קשר לשיעור המעבר האיכותי, חנויות עם אחוזי מעבר באיכות נמוכה יותר מבינות שטיפול מקדים/ניקיון לקוי הוא בעיה גדולה יותר עבורן. בעיקרו של דבר, עם הירידה בתפוקה, האשם האמיתי הוא טיפול מקדים/ניקיון לקוי.

בהתבסס על יותר מ-1,300 משובים ממבחני ציפוי וציפוי, קבעה Gardner Intelligence כי יש מתאם בין רווחי איכות לשולי רווח. עם הגידול בתפוקה האיכותית, גם שולי הרווח גדלים. על כל עלייה של 2% בתפוקת מוצרים איכותיים, שיעור הרווח יגדל בכ-1%. מכיוון שמדובר בגידול ברווח הנקי, העלויות הנוספות להשגת תשואות איכותיות יותר נכללו בנוסחת החישוב.

מאחר שמחקרים הראו שבסדנת הגימור, המשתנה הניתן לשליטה על התפוקה הוא תהליך הניקוי והטיפול המקדים. למרות שנטען שלרוב הגימורים יש לפחות הגדרה ברורה, עובדי הגימור יכולים להשתמש בתהליכי טיפול מקדים/ניקוי טובים יותר. שפר תפוקה איכותית ורווחים נוספים.

בקרה ושיפור תהליכים

אז איך נראה תהליך טיפול מקדים/ניקוי טוב יותר?

ראשית, המסיימים צריכים להבטיח שהם מוציאים מספיק כסף על כימיקלים לטיפול מוקדם כאחוז מההכנסה. תוצאות הסקר מראות שכדי להשיג שיעור מעבר איכותי של 93% ומעלה, המעבדים יוציאו 1% מההכנסות שלהם על כימיקלים לטיפול מוקדם. לכן, על כל מיליון דולר בהכנסה, 1 דולר מושקע על כימיקלים לטיפול מוקדם. בהתאם לתקני האיכות הנדרשים וסוג המזהמים שיש להסיר, עבודות גמר מסוימות יעלו אחוז הכנסה גבוה או נמוך יותר.

עם זאת, ישנן עדויות לכך שהוצאה רבה יותר על כימיקלים לטיפול מוקדם לדולר הכנסה אינה מובילה אוטומטית לרווחים באיכות גבוהה יותר. לגמר הרבעון העליון יש שיעור תשואה גבוה של 93-95% והוא משתמש בלפחות 2.5% מההכנסות שלו עבור כימיקלים לטיפול מוקדם. עם זאת, כששיעור התשואה האיכותי גבוה מ-95%, הרבעון העליון של ההוצאות ירד. במילים אחרות, חנות עם תשואה בין 93% ל-95% עשויה להוציא יותר מחנות עם תשואה מעל 95%. זה מראה שכאשר שיעור ההסמכה לאיכות עולה ליותר מ-95%, בקרת התהליך חשובה לא פחות מהגדלת ההוצאות. בנוסף, זה אומר שגם אם לגימורים יש אמונות ונהלים דומים לניקוי וטיפול מקדים, עדיין יש הבדלים בפועל בפועל.

שיטות שיפור הן התרגול הנרחב ביותר (הן מתאימות לניקוי/טיפול מקדים, אך לא רק לכך) לשיפור איכות התפוקה. בהשוואה לגימורים עם תפוקות באיכות נמוכה יותר, לגימורים עם תפוקה של 99-100% יש בדרך כלל יותר סיכוי להשתמש בכל שיטות שיפור זמינות. שיטות השיפור הקשורות באופן הישיר ביותר לניקיון וטיפול מקדים ועשויות להיות בעלות ההשפעה הגדולה ביותר על התפוקה והרווחיות האיכותית הן תוכניות שיפור מתמיד, הסמכת איכות, ניהול איכות כולל, ארגון 5S במקום העבודה ובנצ'מרקינג. מתודולוגיות משופרות אלו מהוות חלק חשוב מתהליך ניקיון קפדני, סטנדרטי וקבוע, ותומכות ברעיון שניקוי/טיפול מקדים עוזרים לייעל את האיכות, הפרודוקטיביות והרווחיות.

אוטומציה יכולה גם לסייע ביישום שיטות שיפור ומעקב אחר ציות לתוכניות כתובות. סדנאות עם שיעור מעבר איכותי גבוה מ-96% נוטות יותר להשתמש בניטור תהליך וחיישני מיכל תהליך.

לבסוף, זה מביא אותנו להיבט חשוב נוסף של ניקוי חלקים-בדיקות. חנויות עם שיעור מעבר איכותי גבוה מ-99% מקדישות 30 שעות שבועיות לניתוח ובדיקה (אם להודות, לא כל זה מושקע בתהליך הניקוי).

לסיכום

כמובן, המטרה הסופית של הגימור היא להגדיל את עלות הניקוי והטיפול המקדים. מציאת מיקוד ההוצאה שלך על כימיקלים ותיאור תהליך הכתיבה בפירוט ושמירה עליו מעודכן היא דרך המפתח להשגת מטרה זו. בהתבסס על תוצאות מחקר זה, מומלץ שהמסיים להוציא 1% מהכנסתו על כימיקלים לטיפול מוקדם. זה ישתנה בהתאם לתהליך ולזיהומים שיש להסיר.

כמו כן, מומלץ לגימור לאמץ שיטת שיפור הכוללת תשומת לב ומעקב שוטף אחר תהליך הניקוי. תוכנה ואוטומציה יכולות לסייע בגישה זו, ומומלץ לבדוק את מיכל הטיפול המקדים באופן קבוע.

קישור למאמר זה: מה הקשר בין ניקוי חלקים לאיכות ולתפוקה? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה הקשר בין ניקוי חלקים לאיכות ולתפוקה?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.