האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה זה בקליט?

מה זה בקליט?

להופעת הבקליט יש חשיבות רבה להתפתחות התעשייתית


בקליט הוא מוצר הפלסטיק הראשון שהוכנס לייצור תעשייתי. שמו הכימי הוא פנולי. יש לו חוזק מכני גבוה, בידוד טוב, עמידות בחום ועמידות בפני קורוזיה. אוזניות, נרתיקי טלפון, מארזי מכשירים וכו ', השם "בקליט".

מה זה בקליט?

להופעת הבקליט יש חשיבות רבה להתפתחות התעשייתית. -PTJ מכונות CNC חנות

שיטת הכנה

ניתן להכין שרף פנולי ותרכובת אלדהיד על ידי תגובת פוליקונדנסציה תחת פעולת זרז חומצי או בסיסי. מערבבים באופן מלא שרף פנולי עם אבקת עץ מנוסר, טלק (מילוי), אורוטרופין (חומר ריפוי), חומצה סטארית (חומר סיכה), פיגמנט וכו ', ומחממים ולוש במערבל לקבלת אבקת בקליט. אבקת הבקליט מחוממת ודחוסה בתבנית לקבלת מוצר פלסטיק פנולי מחמם.


חסרונות

החסרונות של שרפים פנוליים הם מאפיינים מכניים ירודים ואינם עמידים בפני קורוזיה בשמן וכימיה. על מנת להתגבר על הפגמים לעיל, אנשים שינו שרפים פנוליים. הוספת חומרי מילוי שונים לשרפים פנוליים יכולה להשיג שרפים פנוליים שונים עם פונקציות שונות. פלסטיק, כגון הוספת אסבסט ונציץ למרכיבים, יכול להגביר את עמידותו לחומצה, עמידותו בפני אלקליות ועמידות בפני שחיקה, ויכול לשמש כחומרים לציוד כימי ואביזרים למנועים ומכוניות; הוספת סיבי זכוכית יכולה להגדיל את הקשיות ויכולה לשמש כחלקי מכונה לאחר שינוי עם גומי ניטריל, עמידות השמן וכוח ההשפעה משופרים מאוד; לאחר שינוי עם פוליוויניל כלוריד, זה יכול לשפר את חוזק מכני ועמידות חומצה.


מקור חומרי גלם

פלסטיק פנולי עשיר בחומרי גלם, פשוט בסינתזה עיבוד בקליטבמחיר זול ויש להם ביצועים מצוינים. הם עדיין הפלסטיקה התרמוסטית הגדולה ביותר בעולם.


מאפיינים פיזיים

פלסטיק פנולי הוא חומר מחמם קשיח ושביר.
המאפיינים של בקליט אינם סופגים, אינם מוליכים, עמידים לטמפרטורה גבוהה, חוזקים גבוהים, ומשמשים בעיקר במכשירים חשמליים. בגלל הבידוד והפלסטיות הגבוהים כמו עץ, זה נקרא "בקליט". בקליט עשוי אבקת שרף פנולי, אשר מעורבב עם נסורת, אסבסט או חימר, ואז נלחץ למוצר מוגמר בטמפרטורה גבוהה. שרף פנולי הוא השרף הסינטטי הראשון בעולם.
פלסטיק פנולי (בקליט): המשטח קשה, שביר ושברירי, ונשמע קול עץ בעת מכה. רובם אטומים וכהים (חומים או שחורים). זהו מבודד, המרכיב העיקרי שלו הוא שרף פנולי.
גיבוש

  • 1. יכולת יצירה טובה, אך הצטמקות וכיווניות בדרך כלל גדולה יותר מפלסטיק אמינו, ומכילות נדיפים במים. יש לחמם אותו לפני היציקה, ויש למצות אותו במהלך הדפוס. אם הוא לא מחומם מראש, יש להעלות את טמפרטורת התבנית ולחץ הדפוס.
  • 2. לטמפרטורת העובש השפעה רבה על הנזילות. באופן כללי, כאשר הטמפרטורה עולה על 160 מעלות, הנזילות תרד במהירות.
  • 3. מהירות הריפוי היא בדרך כלל איטית יותר מפלסטיק אמינו, והחום המשתחרר במהלך הריפוי גדול. הטמפרטורה הפנימית של חלקי פלסטיק גדולים בעלי קירות עבים נוטה להיות גבוהה מדי, אשר נוטה להתקשות לא אחידה ולהתחמם יתר על המידה.

כאשר הפורמלדהיד / פנול (יחס טוחנת) הוא פחות מ -1, ניתן להשיג מוצר תרמופלסטי, הנקרא שרף פנולי תרמופלסטי, כלומר שרף פנולי novolak, שאינו מכיל קבוצות פוליכונד נוספות, וניתן לרפא אותו על ידי הוספת חומר ריפוי וחימום. לדוגמא, שימוש ב- hexamethylenetetramine כסוכן הריפוי, טמפרטורת הריפוי היא 150 ℃, ואבקת התבנית המעורבת עם חומר מילוי ידועה בדרך כלל כאבקת בקליט. כאשר הפורמלדהיד / פנול (יחס טוחנת) גדול מ- 1, ניתן להשיג שרף בשלב ראשון, כלומר שרף פנולי תרמו-מחמם, בזרז אלקלי, אותו ניתן להמיס בממיסים אורגניים. השרף בשלב הראשון מכיל הידרוקסימאתיל שניתן לעבות אותו בפוליקונד, ולכן אין צורך ניתן לרפא אותו על ידי הוספת חומר ריפוי: השרף בשלב B מתקבל בתגובה בחימום, המכונה גם שרף פנולי מסיס למחצה, שאינו מסיס ובלתי אפשרי אך יכול להתנפח ולהתרכך. לאחר תגובה נוספת, מתקבל מבנה גוף מסיס ובלתי ניתן לעשוי, המכונה גם שרף פנולי בלתי מסיס. את השרף בשלב א 'ניתן לרפא מעצמו גם לאורך זמן.
צורת הריפוי של שרף פנולי מחמם מחולקת לשני סוגים: ריפוי טמפרטורה רגיל וריפוי תרמי. ריפוי טמפרטורה רגיל יכול להשתמש בסוכן ריפוי טמפרטורה רגיל שאינו רעיל NL, או בנזנסולפוניל כלוריד או חומצה נפט סולפונית, אך שני החומרים האחרונים רעילים ומגרים יותר.

קישור למאמר זה: מה זה בקליט?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה זה בקליט?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.